Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Fundacja Revita Rehabilitacja i opieka (Katalog niepełnosprawni)

Miniaturka domeny revita.org.pl2 lat/aMini

Otwórz revita.org.pl

Fundacja Revita prowadząca ośrodek w Otwocku zajmuje się rehabilitacją oraz świadczeniem opieki na rzecz osób upośledzonych umysłowo. Organizacja powstała w 1990 roku i od tego czasu staramy się rozwijać naszą działalność, także dzięki pomocy darczyńców oraz wolontariuszy.

Osoby zainteresowaną działalnością naszej fundacji zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie zamieszczamy między innymi najnowsze wydarzenia z życia naszych podopiecznych. Będziemy wdzięczni za zainteresowanie pomocą fundacji.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz revita.org.pl teraz!

Skomentuj revita.org.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Operacje zaćmy (katarakty) refundowane przez NFZ U nas możesz wykonać operację zaćmy (katarakty) refundowaną przez NFZ - szybko, bezpiecznie i bezproblemowo. Profesjonalna diagnostyka okulistyczna i leczenie pod opieką wyspecjalizowanej kadry medycznej. Wykonujemy zabiegi okulistyczne i operujemy: zaćmę (kataraktę), wady refrakcji, wady siatkówki, zmętnienie ciała szklistego. Przeprowadzamy także wszelkie badania wzroku, frakcji oka, ciśnienia oka, nerwu wzrokowego, pola widzenia.
 • Ortopedio - największy wybór sprzętu reh-ort Ortopedio.pl to największy w Polsce sklep internetowy ze sprzętem ortopedycznym i rehabilitacyjnym dla dzieci i dorosłych. W naszej ofercie znajdziesz 44 producentów polskich i zagranicznych. Skorzystaj z darmowej porady fizjoterapeuty.
 • ośrodek rehabilitacyjny Klinika znana jako Rehasport specjalizuje się w wykonywaniu rezonansu medycznego. Jest to nieinwazyjna metoda służąca obrazowaniu struktury ludzkiego ciała. Do tego celu wykorzystywane są wyspecjalizowane urządzenia. Obsługują je i tym samym badania wykonują kompetentni lekarze, specjaliście z doświadczeniem. Dla pacjentów zapewniają w tym miejscu diagnostykę, konsultacje, zabiegi, a także rehabilitację.
 • Pomoc dla niepełnosprawnych - wybór pionizatora Zapraszam na stronę dla niepełnosprawnych wszystkich, którzy są zainteresowani kupnem pionizatora. Opisuję najciekawsze rozwiązania dostępne na polskim rynku u najwyżej cenionych producentów oraz dystrybutorów.
 • fundacja Wsparcia Rolnika Polska Ziemia Jest to organizacja pozarządowa, która powstała z inicjatywy polskich hodowców zwierząt i ich zwolenników, by jednocząc siły, stać na straży polskiego rolnictwa i dążyć do osiągnięcia wyznaczonych celów. Stajemy w obronie Rolników poszkodowanych przez ruchy pseudo ekologiczne. Reprezentujemy prawa i interesy osób działających w branży rolniczej. Szerzymy idę wspierania zrównoważonego rolnictwa, które przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.
 • Hipertermia ogólnoustrojowa Terapia hipertermii ogólnoustrojowej to innowacyjna metoda leczenia onkologicznego kojarzona z leczeniem farmakologicznym, chemioterapią i radioterapią. Sztucznie indukowany wzrost temperatury ciała stymuluje zahamowane siły gojenia, uruchamiając odpowiedź systemu immunologicznego, szczególnie w przypadkach przewlekłych lub złośliwych procesów.
 • Ozonoterapia - fundacja-ozonoterapii.org W Centrum Ozonoterapii mieszczącym się w Warszawie przy ulicy Popularnej 55, pacjenci będą mogli skorzystać z profesjonalnych i korzystnych dla zdrowia zabiegów ozonem. Zabieg polega przede wszystkim na dożylnym podawaniu w regularnych odstępach czasu kroplówki nasyconej ozonem. Poza tym klienci zainteresowani ozonoterapią mogą też zapoznać się z ofertą preparatów nasyconych ozonem. Centrum prowadzi też swoje gabinety w Starych Babicach oraz w Grodzisku Mazowieckim.
 • Rehabilitacja Kielce Rehabilitacja w TACTUM SANITAS to przede wszystkim zaawansowana fizjoterapia i rehabilitacja niemowląt metodą Vojty, rehabilitacja dzieci metodą PNF, Integracji Sensorycznej, Terapią Behawioralną, Kinesio Tapingu oraz dorosłych i sportowców metodą McKenzie, Terapii Manualnej Ackermanna, PNF, Kinesio Tapingu. Rehabilitacja w TACTUM SANITAS to także fizjoterapia w profilaktyce, m.in. zdrowe plecy, pilates, gimnastyka korekcyjna. Ponadto oferujemy turnusy rehabilitacyjne dla dzieci oraz kursy i szkolenia!
 • Bezpieczny transport fundacja Trans.org działa w branży transportowej skutecznie edukując kierowców i pracowników branży TSL na temat ekologii i bezpieczeństwa w transporcie. Dowiedz się jak dbać o środowisko i nie dać się oszukać w branży przewozowej.
 • fundacja Dzieci Mazowsza fundacja Dzieci Mazowsza jest organizacją pożytku publicznego, która została założona 6 grudnia 2012 roku. Misją fundacji jest zebranie środków pieniężnych na budowę Ośrodka Rehabilitacyjnego dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej oraz świetlicy dla wszystkich dzieci z regionu Mazowsza.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Revita.org.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com