Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Promyk.org.pl Stowarzyszenie promyk, odlicz 1% podatku (Katalog społeczność inte…)

Miniaturka domeny www.promyk.org.pl17 lat/a Mini

Otwórz www.promyk.org.pl

Nasze stowarzyszenie działa na terenie miasta i powiatu szczycieńskiego na bazie ponad lokalnego centrum Rehabilitacyjno-Edukacyjnego i Niepublicznej Podstawowej Szkoły Specjalnej, organizując wsparcie dla zadań rehabilitacyjnych, rewalidacyjny...
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Bardzo dobra strona www. Można znaleść wiele ciekawych rzeczy. Polecam! Agencja reklamowa Skierniewice, 2014-03-22

Skomentuj www.promyk.org.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z czerwca 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Promyk.org.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu www.promyk.org.pl Odśwież zrzut strony

  Stowarzyszenie promyk, odlicz 1% podatku (strona www.promyk.org.pl - Promyk.org.pl)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Jeden procent podatku Przekazanie 1% podatku caritas dla opp to już symbol. Przekazanie 1% podatku dochodowego pomaga nam w prowadzeniu stałych placówek pobytu dziennego dla dzieci i młodzieży.
  2. Mojprocent.pl - podziel się 1% z OPP Podziel się 1 procentem z OPP - pełna lista organizacji z którymi w 2013 roku możesz podzielić się swoim podatkiem. Serdecznie zapraszamy!
  3. 1 procent podatku Zlokalizowana w województwie podkarpackim Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci to miejsce, w którym na pomoc mogą liczyć dzieci i młodzież z chorobami nowotworowymi. Zapewnia im domową opiekę. Hospicjum tym sposobem wspiera także ich rodziców. W zakresie oferowanej pomocy znajduje się nie tylko opieka medyczna, ale też psychologiczna, pedagogiczna, duchowa i socjalna. Hospicjum bezpłatnie udostępnia sprzęt medyczny.
  4. Korporacja Biznesowa fundusze dla firm i NGO Korporacja Biznesowa sp.j. pozyskuje dotacje i fundusze, w tym unijne dla firm i NGO (organizacji pozarządowych), zapewnia kompleksową obsługę wszystkich podmiotów (outsourcing)
  5. Jak przekazać jeden procent podatku? Witamy na stronie internetowej fundacji pomocy osobom niepełnosprawnym RATOWNIK GÓRNICZY. Nasza fundacja powstała z inicjatywy Mirosława Kempki z pomocą Związku Zawodowego Ratowników Górniczych.
  6. Pomoc dla Jasia Strona poświęcona choremu na autyzm Jasiowi. Autyzm - terapie behawioralne, autyzm wczesnodziecięcy, fundacja zdążyć z pomocą.
  7. Apel o pomoc dla Kacperka Flisa Po ciężkim trwającym 11 godzin porodzie Kacperek urodził się w całkowitej zamartwicy (był reanimowany) i doznał trwałego porażenia splotu ramiennego (barkowego) - typ Erba. Przekaż 1% podatku.
  8. Fundacja Pomocy Dzieciom Per Corda w Łodygowicach "Per Corda" Fundacja Pomocy Dzieciom Specjalnej Troski - Fundacja wspiera Zespół Szkół Specjalnych w Łodygowicach. 0d 1992r. wspieramy dzieci niepełnosprawne. Dołącz do nas! Przekaż 1% podatku. Per Corda - przez serca do sukcesu i radości naszych wychowanków.
  9. Niepubliczna szkoła Szczecin Siedziba szkoły podstawowej promyk znajduje się w Szczecinie. Jesteśmy placówką niepubliczną, której założenia programowe opierają się na rozwijaniu osobowości twórczej każdego z uczniów i przygotowywaniu go do samodzielnego życia w społeczeństwie. Nasza kadra to pedagodzy z wieloletnim doświadczeniem oraz dobrze wyedukowani, którzy angażują się na rzecz rozwoju dzieci i szkoły.
  10. Nowoczesne i tanie meble do salonu, sypialni Szukasz nowoczesnych i tanich mebli do salonu, sypialni, kuchni, łazienki, biura? Sprawdź ofertę mebli w internetowym sklepie meblowym promyk Meble. Zapraszamy do zakupu!
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com