Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Rozwoj-trzezwej-osobowosci.pl Prywatny ośrodek leczenia alkoholizmu i terapii uzależnień (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny rozwoj-trzezwej-osobowosci.pl5 lat/aSMS

Otwórz rozwoj-trzezwej-osobowosci.pl

Alkoholizm - ośrodek terapii

Rozwój Trzeźwej Osobowości to marka prywatnego ośrodka leczenia i terapii alkoholizmu i uzależnień. Położenie ośrodka na Mazurach, w odosobnionym miejscu z dala od wsi, w otoczeniu przyrody i na skraju rezerwatu przyrody zapewnia przejście terapii alkoholowej w sprzyjających warunkach.

Uzależnienie od alkoholu jest następstwem długotrwałego spożywania alkoholu, w którym picie uzyskuje pierwszeństwo przed zachowaniami, które kiedyś były bardziej istotne dla osoby pijącej. Terapia oferowana przez prywatny ośrodek jest przeprowadzana w formie 3-tygodniowych turnusów terapeutycznych, zapewniających poczucie bezpieczeństwa.

Marek Wysogrocki jest doświadczonym terapeutą uzależnień, jego kwalifikacje potwierdzone zostały odpowiednimi dyplomami i certyfikatami. Więcej informacji o założycielu ośrodka publikowanych jest na stronie Marek Wysogrocki

Terapia i leczenie alkoholizmu w prywatnym ośrodku są prowadzone z dużym naciskiem na prywatność i dyskrecję gwarantowaną osobom biorącym w niej udział. Lokalizacja ośrodka terapii na Mazurach umożliwia ponadto odcięcie się od spraw bieżących i pełną koncentrację na terapii, co przynosi lepsze efekty niż zwykłe wizyty u terapeuty czy spotkania ze współuzależnionymi.

Poza turnusami trzytygodniowymi, ośrodek oferuje turnusy tygodniowe dla osób, które przeszły już pierwsze etapy terapii alkoholowej. Wszystkie turnusy organizowane są w kameralnych, kilkuosobowych grupach, co daje gwarancję lepszych efektów.

Na stronie znajdują się również podstawowe informacje o zakresie terapii i leczenia alkoholizmu - ośrodek prywatny na Mazurach.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Położenie ośrodka gwarantuje spokój i dyskrecję, które są tak potrzebne aby móc skupić się na ciężkiej pracy nad sobą.
Marek jest profesjonalnym terapeutą, który bez litości nie pozwoli ślizgać się po temacie choroby. Potrafi prosto w twarz wygarnąć całą prawdę. Może to boleć na początku, ale po czasie jak zrozumie się mechanizmy choroby to jest to dobre rozwiązanie. Niestety alkoholikowi rozbić skorupę ktorą się otacza pielegnując picie.
Mój 8-mio tygodniowy kontakt z Markiem był bardzo dynamiczny..
A teraz wybieram się na tydzień do ośrodka na Mazury żeby podładować akumulatory....
Długo można pisać. Marka trzeba po prostu poznać.
Tomek, 2014.03.26

Alkoholizm jest ciężką i bardzo podstępną chorobą, tak naprawdę niewielu osobom udaje się wyjść z tego bez fachowej i życzliwej pomocy innych. Terapia i leczenie prowadzone przez dobrych dobrych terapeutów mogą pomóc, pod warunkiem, że się chce samemu... Andrzej, 2014.03.25

Skomentuj rozwoj-trzezwej-osobowosci.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z września 2019: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Ośrodek dla alkoholików Warto zaznaczyć, że w kwestii leczenia uzależnień odznacza nas pełna skuteczność. Nasz prywatny ośrodek leczenia uzależnień będzie z całkowitą pewnością miejscem, w którym znajdziesz spokój, dyskrecję i w pełni profesjonalną pomoc. Taką, która będzie w stanie na pewno przełożyć się na zadowolenie z rezultatów. Sprawdź już dzisiaj.
 • Leczenie depresji Łódź Walka z uzależnieniem jest trudna ze względu na mechanizmy, które blokują wiedzę o destrukcyjnym oddziaływaniu nałogu. Hipnoza jest najskuteczniejszym sposobem na dotarcie do podświadomości i eliminację blokad, które ograniczają Twój potencjał do poradzenia sobie z nałogiem, dlatego z dużą skutecznością stosujemy ją w swojej terapii w Łodzi w Gabinecie Psychoterapii i Hipnozy Magdalena Dorau. Poznaj szczegóły naszych terapii na aktywatorciebie.pl.
 • Terapia uzależnień dla mieszkańców Ostrołęki Strona uzaleznienia-ostroleka.pl to oficjalna storna certyfikowanego terapeuty uzależnień o numerze 1329 wydanym przez Państwową Agencje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Arkadiusza Łuszczyńskiego. Terapeuta oferuje pomoc osobom uzależnionym od alkoholu, leków, narkotyków, komputera oraz rodzinom osób uzależnionych. Na stronie zawarte są ciekawe informacje an temat uzależnień, kwalifikacje terapeuty oraz cennik wizyt.
 • Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom-REHAB Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień to miejsce, w którym leczymy pacjentów chorych na alkoholizm, narkomanię, depresję, uzależnienie od dopalaczy oraz innych środków psychoaktywnych. Przyjmujemy również pacjentów na detoks czyli odtruwanie organizmu z toksyn. Wszystkim naszym pacjentom gwarantujemy opiekę medyczną, komfortowe warunki, pełne wyżywienie a także dyskrecję. Zajęcia mające na celu wyjście z nałogu prowadzone są przez certyfikowanych i doświadczonych psychoterapeutów.
 • Leczenie uzależnień i pomoc w wyjściu z nałogu Ośrodek Mandala k/Wrocławia specjalizuje się w leczeniu uzależnień - alkoholizm, narkotyki, gry komputerowe i wiele innych problemów, które dotykają ludzi we współczesnym świecie. Terapie, które proponujemy naszym pacjentom są dobierane indywidualnie. Nasz ośrodek ma charakter zamknięty, co daje lepsze możliwości jeśli chodzi o terapie odwykowe. Jeśli istnieje taka potrzeba, leczeniem obejmowane są także osoby najbliższe pacjentowi. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.
 • ośrodek terapii uzależnień Działamy od wielu lat w okolicach Warszawy prowadząc ośrodek terapii uzależnień. Specjalizujemy się przede wszystkim w leczeniu uzależnień do alkoholu oraz narkotyków. Posiadamy zespół doświadczonych terapeutów, co pozwala nam zapewnić efektywne terapie. W naszym ośrodku jesteśmy w stanie zapewnić również bardzo komfortowe warunki pobytu w spokojnej okolicy w pobliżu lasu, co pozwala oderwać się od wszelkich pokus.
 • Terapia Pomost W naszym ośrodku leczenia uzależnień zapewniamy skuteczne leczenia, łączące pracę nad psychologicznymi przyczynami uzależnienia. Posiadamy zespół doświadczonych terapeutów oraz psychologów, którzy zapewniają pacjentom wsparcie przez 24 godziny na dobę oraz opiekę. Współpracujemy również z lekarzami psychiatrii i internistami, którzy dbają o prawidłowy przebieg terapii oraz skuteczność w zakresie jej realizowania.
 • Terapia uzależnień - powiedz NIE alkoholowi! Masz problem z alkoholem Chcesz zerwać z uzależnieniem W twojej rodzinie jest problem alkoholowy Zajmujemy się leczeniem uzależnień i psychoterapią Zaufaj terapeucie z wieloletnim doświadczeniem i zmień swoje życie na lepsze! Zapraszamy!
 • Poradnia uzależnień w Kościerzynie Profesjonalna pomoc dla osób uzależnionych od alkoholu. Przyjdź do Nas jeżeli zauważyłeś negatywne skutki picia alkoholu u siebie lub u osoby bliskiej.
 • Strefa Trzeźwości - odwyk alkoholowy Kraków Klinika leczenia alkoholizmu „Strefa Trzeźwości” znajduje się w pobliżu Krakowa, jednak jej oferta skierowana jest do ludzi z całej Polski. Oferta opisywanej placówki obejmuje opiekę terapeutów, psychologów, lekarzy, a także pomoc dla bliskich oraz wsparcie po zakończeniu terapii. W ramach kliniki działa również komfortowy ośrodek odwykowy położony w malowniczej okolicy. Zapewnia on wygodę oraz możliwość przyjemnego spędzania czasu na wycieczkach itp.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com