Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Leczenieuzaleznienia.pl Skuteczne leczenie uzależnień (Katalog mazowieckie)

Miniaturka domeny leczenieuzaleznienia.pl4 lat/aSMS

Otwórz leczenieuzaleznienia.pl

Skutecznie leczymy uzależnienia

Leczenie uzależnień nie jest proste, ale jest możliwe. Doświadczeni specjaliści SONO MED pomogą Państwu w leczeniu alkoholizmu, narkomanii oraz innych uzależnień.

Nasze usługi

Usługi SONO MED obejmują zarówno leczenie farmakologiczne, detoksykację, jak i zajęcia kinezyterapeutyczne oraz wsparcie psychologiczne.

Esperal

Esperal jest jednym z najczęściej stosowanych leków w terapii leczenia alkoholizmu

Oferujemy zabiegi wszywania esperalu (med. Disulfiram). Spożycie alkoholu po podaniu leku wywołuje nieprzyjemne objawy (reakcja disulfiramowa), co powstrzymuje osobę uzależnioną od spożywania alkoholu. Szczegółowe informacje o działaniu esperalu przedstawiamy na stronie:

http://www.leczenieuzaleznienia.pl/esperal/

Naltrexone

Naltrexone (Nalrorex) stosowane jest w **leczeniu

narkomanii**, w szczególności uzależnienia od opiatów.

Naltrexone jest lekiem szczególnie skutecznym w przypadku narkomanów cierpiących na niekontrolowane wybuchy euforii, wywołanej spożyciem środków odurzających.

Po więcej informacji dotyczących leczenia narkomanii przy pomocy Naltrexone zapraszamy na stronę:

http://www.leczenieuzaleznienia.pl/naltrexone/

Detoksykacja

Oferujemy także usługi detoksykacji (detox), w tym także detoks kilkudniowy. Podczas detoksu podajemy pacjentom środki farmakologiczne, sole fizjologiczne i preparaty wzmacniające tak, by detox miał możliwie najłagodniejszy przebieg.

Szczegółowych informacji udzielamy drogą telefoniczną i mailową, zachęcamy również do lektury naszej strony internetowej i korzystania z naszych usług (Warszawa i okolice).

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

SONO MED wszywał mojemu mężowi esperal - usługę wykonali profesjonalnie i z dojazdem do domu pod Warszawą. Minął miesiąc od zrobienia wszywki a mąż jak na razie nie pije. Dziękuję :) Zadowolona, 2013.11.23

Skomentuj leczenieuzaleznienia.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Terapia uzależnień dla mieszkańców Ostrołęki Strona uzaleznienia-ostroleka.pl to oficjalna storna certyfikowanego terapeuty uzależnień o numerze 1329 wydanym przez Państwową Agencje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Arkadiusza Łuszczyńskiego. Terapeuta oferuje pomoc osobom uzależnionym od alkoholu, leków, narkotyków, komputera oraz rodzinom osób uzależnionych. Na stronie zawarte są ciekawe informacje an temat uzależnień, kwalifikacje terapeuty oraz cennik wizyt.
 • Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień Dom-REHAB Prywatny Ośrodek Leczenia Uzależnień to miejsce, w którym leczymy pacjentów chorych na alkoholizm, narkomanię, depresję, uzależnienie od dopalaczy oraz innych środków psychoaktywnych. Przyjmujemy również pacjentów na detoks czyli odtruwanie organizmu z toksyn. Wszystkim naszym pacjentom gwarantujemy opiekę medyczną, komfortowe warunki, pełne wyżywienie a także dyskrecję. Zajęcia mające na celu wyjście z nałogu prowadzone są przez certyfikowanych i doświadczonych psychoterapeutów.
 • Porady psychologa i psychoterapeuty Zapraszamy Państwa do doświadczonego psychologa/psychoterapeuty w Katowicach. Oferujemy terapie indywidualną, terapie par, terapie grupową i wiele innych.
 • leczenie uzależnień i pomoc w wyjściu z nałogu Ośrodek Mandala k/Wrocławia specjalizuje się w leczeniu uzależnień - alkoholizm, narkotyki, gry komputerowe i wiele innych problemów, które dotykają ludzi we współczesnym świecie. Terapie, które proponujemy naszym pacjentom są dobierane indywidualnie. Nasz ośrodek ma charakter zamknięty, co daje lepsze możliwości jeśli chodzi o terapie odwykowe. Jeśli istnieje taka potrzeba, leczeniem obejmowane są także osoby najbliższe pacjentowi. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.
 • Blog osobisty o zainteresowaniach i pasjach Osobisty blog autora traktujący o jego zainteresowaniach i pasjach. Autor na blogu skupia się przede wszystkim na dzisiejszej kulturze, problemach człowieka we współczesnym świcie oraz szeroko pojętą psychologią, religią, filozofią, kulturą, Internetem oraz relacjami międzyludzkimi.
 • Ośrodek terapii uzależnień Działamy od wielu lat w okolicach Warszawy prowadząc ośrodek terapii uzależnień. Specjalizujemy się przede wszystkim w leczeniu uzależnień do alkoholu oraz narkotyków. Posiadamy zespół doświadczonych terapeutów, co pozwala nam zapewnić efektywne terapie. W naszym ośrodku jesteśmy w stanie zapewnić również bardzo komfortowe warunki pobytu w spokojnej okolicy w pobliżu lasu, co pozwala oderwać się od wszelkich pokus.
 • Terapia Pomost W naszym ośrodku leczenia uzależnień zapewniamy skuteczne leczenia, łączące pracę nad psychologicznymi przyczynami uzależnienia. Posiadamy zespół doświadczonych terapeutów oraz psychologów, którzy zapewniają pacjentom wsparcie przez 24 godziny na dobę oraz opiekę. Współpracujemy również z lekarzami psychiatrii i internistami, którzy dbają o prawidłowy przebieg terapii oraz skuteczność w zakresie jej realizowania.
 • Psychologia i psychoterapia Szukasz dobrego psychologa, psychiatry lub psychoterapeuty i mieszkasz w Warszawie? Zapoznaj się z informacjami o naszym zespole.
 • Terapia uzależnień - powiedz NIE alkoholowi! Masz problem z alkoholem Chcesz zerwać z uzależnieniem W twojej rodzinie jest problem alkoholowy Zajmujemy się leczeniem uzależnień i psychoterapią Zaufaj terapeucie z wieloletnim doświadczeniem i zmień swoje życie na lepsze! Zapraszamy!
 • Strefa Trzeźwości - odwyk alkoholowy Kraków Klinika leczenia alkoholizmu „Strefa Trzeźwości” znajduje się w pobliżu Krakowa, jednak jej oferta skierowana jest do ludzi z całej Polski. Oferta opisywanej placówki obejmuje opiekę terapeutów, psychologów, lekarzy, a także pomoc dla bliskich oraz wsparcie po zakończeniu terapii. W ramach kliniki działa również komfortowy ośrodek odwykowy położony w malowniczej okolicy. Zapewnia on wygodę oraz możliwość przyjemnego spędzania czasu na wycieczkach itp.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Leczenieuzaleznienia.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com