Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Leczenieuzaleznienia.pl Skuteczne leczenie uzależnień (Katalog mazowieckie)

Miniaturka domeny leczenieuzaleznienia.pl11 lat/a SMS

Otwórz leczenieuzaleznienia.pl

Skutecznie leczymy uzależnienia

Leczenie uzależnień nie jest proste, ale jest możliwe. Doświadczeni specjaliści SONO MED pomogą Państwu w leczeniu alkoholizmu, narkomanii oraz innych uzależnień.

Nasze usługi

Usługi SONO MED obejmują zarówno leczenie farmakologiczne, detoksykację, jak i zajęcia kinezyterapeutyczne oraz wsparcie psychologiczne.

Esperal

Esperal jest jednym z najczęściej stosowanych leków w terapii leczenia alkoholizmu

Oferujemy zabiegi wszywania esperalu (med. Disulfiram). Spożycie alkoholu po podaniu leku wywołuje nieprzyjemne objawy (reakcja disulfiramowa), co powstrzymuje osobę uzależnioną od spożywania alkoholu. Szczegółowe informacje o działaniu esperalu przedstawiamy na stronie:

http://www.leczenieuzaleznienia.pl/esperal/

Naltrexone

Naltrexone (Nalrorex) stosowane jest w **leczeniu

narkomanii**, w szczególności uzależnienia od opiatów.

Naltrexone jest lekiem szczególnie skutecznym w przypadku narkomanów cierpiących na niekontrolowane wybuchy euforii, wywołanej spożyciem środków odurzających.

Po więcej informacji dotyczących leczenia narkomanii przy pomocy Naltrexone zapraszamy na stronę:

http://www.leczenieuzaleznienia.pl/naltrexone/

Detoksykacja

Oferujemy także usługi detoksykacji (detox), w tym także detoks kilkudniowy. Podczas detoksu podajemy pacjentom środki farmakologiczne, sole fizjologiczne i preparaty wzmacniające tak, by detox miał możliwie najłagodniejszy przebieg.

Szczegółowych informacji udzielamy drogą telefoniczną i mailową, zachęcamy również do lektury naszej strony internetowej i korzystania z naszych usług (Warszawa i okolice).

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

SONO MED wszywał mojemu mężowi esperal - usługę wykonali profesjonalnie i z dojazdem do domu pod Warszawą. Minął miesiąc od zrobienia wszywki a mąż jak na razie nie pije. Dziękuję :) Zadowolona, 2013-11-23

Skomentuj leczenieuzaleznienia.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Leczenieuzaleznienia.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu leczenieuzaleznienia.pl Odśwież zrzut strony

  Skuteczne leczenie uzależnień (strona leczenieuzaleznienia.pl - Leczenieuzaleznienia.pl)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. AA, alkoholizm - leczenie uzależnień Stacjonarny ośrodek leczenia i terapii uzależnienia od alkoholu oraz narkotyków. Zespół specjalistów prowadzi całodobowe leczenie w Supraślu, 20 km od Białegostoku.
  2. Alkoholizm - Ośrodek Leczenia Uzależnień Alkoholizm to schorzenie, która dotyka każdego roku coraz to więcej ludzi. Skuteczna kuracja pomaga wrócić do normalnego życia.
  3. Terapia uzależnień Horizon to stacjonarny prywatny ośrodek we Wrocławiu, zajmujący się profesjonalną terapią i leczeniem uzależnień. Zadzwoń i poczuje się wolny 609 88 13 88.
  4. Strefa Trzeźwości - odwyk alkoholowy Kraków Klinika leczenia alkoholizmu „Strefa Trzeźwości” znajduje się w pobliżu Krakowa, jednak jej oferta skierowana jest do ludzi z całej Polski. Oferta opisywanej placówki obejmuje opiekę terapeutów, psychologów, lekarzy, a także pomoc dla bliskich oraz wsparcie po zakończeniu terapii. W ramach kliniki działa również komfortowy ośrodek odwykowy położony w malowniczej okolicy. Zapewnia on wygodę oraz możliwość przyjemnego spędzania czasu na wycieczkach itp.
  5. Terapia uzależnień dla mieszkańców Ostrołęki Strona uzaleznienia-ostroleka.pl to oficjalna storna certyfikowanego terapeuty uzależnień o numerze 1329 wydanym przez Państwową Agencje Rozwiązywania Problemów Alkoholowych Arkadiusza Łuszczyńskiego. Terapeuta oferuje pomoc osobom uzależnionym od alkoholu, leków, narkotyków, komputera oraz rodzinom osób uzależnionych. Na stronie zawarte są ciekawe informacje an temat uzależnień, kwalifikacje terapeuty oraz cennik wizyt.
  6. Esperal Warszawa Główny zakres naszej działalności obejmuje uzależnienia (narkotyki i alkohol). W tym zakresie nasza praktyka jest rozwinięta najbardziej, a wszyscy lekarze mają gruntowną wiedzę w tym problemie.
  7. Terapie uzależnień Ile razy już obiecywałeś sobie, że zerwiesz wreszcie z nałogiem, który rujnuje życie Tobie i Twoim najbliższym? Jak często przysięgałeś, że się zmienisz i jak często te przysięgi łamałeś? Cóż, nie jesteś jedynym człowiekiem, który nie potrafi samotnie wygrać ze swoim uzależnieniem. To właśnie osobom takim jak Ty oferujemy w naszym ośrodku profesjonalne wsparcie grona kompetentnych lekarzy oraz terapeutów, którzy otoczą Cię opieką na wyboistej drodze do trzeźwości.
  8. Leczenie alkoholików Jeśli od jakiegoś czasu samotnie zmagasz się z uzależnieniem, nieważne, czy jest to nałóg alkoholowy, uzależnienie hazardu, czy też inne, nasz ośrodek jest miejscem właśnie dla Ciebie. U nas przekonasz się, że nie musisz już walczyć sam, zyskasz pomoc i wsparcie grona osób o podobnych doświadczeniach, a także profesjonalistów, którzy poprowadzą Cię ku trzeźwości.
  9. Terapia uzależnień - powiedz NIE alkoholowi! Masz problem z alkoholem Chcesz zerwać z uzależnieniem W twojej rodzinie jest problem alkoholowy Zajmujemy się leczeniem uzależnień i psychoterapią Zaufaj terapeucie z wieloletnim doświadczeniem i zmień swoje życie na lepsze! Zapraszamy!
  10. leczenie uzależnień i pomoc w wyjściu z nałogu Ośrodek Mandala k/Wrocławia specjalizuje się w leczeniu uzależnień - alkoholizm, narkotyki, gry komputerowe i wiele innych problemów, które dotykają ludzi we współczesnym świecie. Terapie, które proponujemy naszym pacjentom są dobierane indywidualnie. Nasz ośrodek ma charakter zamknięty, co daje lepsze możliwości jeśli chodzi o terapie odwykowe. Jeśli istnieje taka potrzeba, leczeniem obejmowane są także osoby najbliższe pacjentowi. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com