Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Hipertermia-Warszawa.pl Hipertermia ogólnoustrojowa (Katalog gabinety lekarsk…)

Miniaturka domeny hipertermia-warszawa.pl4 lat/aMini

Otwórz hipertermia-warszawa.pl

Hipertermia ogólnoustrojowa

Zalety hipertermii:

 • Hipertermia jest nietoksyczna.

 • Hipertermia wydłuża czas przeżycia chorego.

 • Hipertermia redukuje objawy chemioterapii i radioterapii.

 • Hipertermia działa przeciwbólowo.

 • Hipertermia podnosi jakość życia chorego.

 • Hipertermia doprowadza do powolnej martwicy tkanek nowotworowych.

 • Hipertermia obniża ryzyko powstawania przerzutów.

 • Hipertermia może być stosowana niemal do wszystkich rodzajów nowotworów.

 • Hipertermia może być stosowana w zaawansowanym stadium choroby.

 • Leczenie hipertermią można łatwo dostosować do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

 • Hipertermia zmniejsza przepływ krwii w guzie nowotworowym, upośledzając tym samym jego utlenowienie i odżywianie - hipertermia niszczy nowotwór.

Proces medyczny hipertermii ogólnoustrojowej.

Podczas zabiegu hipertermii ogólnoustrojowej całego ciała organizm Pacjenta ogrzewany jest do temperatury maksymalnie 42°C. Określony poziom temperatury ustalany jest przez lekarza – uwzględnia on konkretną sytuację kliniczną, aby osiągnąć maksymalny efekt medyczny. Ponieważ komórki nowotworowe są wrażliwe na ciepło w określonych okolicznościach ulegają selektywnemu zniszczeniu.

Komórki nowotworowe są bardziej narażone na uszkodzenia spowodowane sztucznym podniesieniem temperatury całego ciała, sztucznej wentylacji, poprzez łamanie podstawowej struktury białka, zdrowe tkanki są na proces ten odporne. Ciepło stosowane jest dla całego ciała, w obszarze działania nowotworu, jak również w miękkich obszarach tkanki drenażu limfatycznego. Hipertermia ogólnoustrojowa wpływa na cały organizm i jest stosowana głównie w zaawansowanych fazach choroby nowotworowej oraz u Pacjentów po radykalnym zabiegu chirurgicznym.

Co więcej biorąc pod uwagę fakt, że około 80% zgonów z powodu raka, nie jest spowodowane guzem pierwotnym lecz przerzutami, hipertermia ogólnoustrojowa ma szczególe zastosowanie jako profilaktyka zapobiegająca przerzutom m. in. u Pacjentów z grupy tzw.

wysokiego ryzyka np. młodych kobiet przed menopauzą z rakiem piersi, ogranicza zajęcie węzłów chłonnych i negatywny stan receptorów hormonalnych. Hipertermia ogólnoustrojowa całego ciała jest stosowana również u Pacjentów, u których już wystąpiły przerzuty – jej celem jest wówczas zapobieganie rozprzestrzenienia się raka w całym organizmie oraz niszczenie komórek zmienionych nowotworowo. W zaawansowanych przypadkach hipertermia ogólnoustrojowa staje się koniecznością jako leczenie skojarzone z chemioterapią lub radioterapią.

Więcej informacji na:

www.hipertermia.warszawa.pl

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz hipertermia-warszawa.pl teraz!

Skomentuj hipertermia-warszawa.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • Terapia hipertermii onkologicznej Specjalistyczna Przychodnia Onkologiczna BiałaOnkologia.pl w Gdańsku to Centrum Medyczne zajmujące się leczeniem raka terapią hipertermii onkologicznej ogólnoustrojowej.
 • Leczenie opryszczki bez maści i kremów HERPOTHERM - osobisty aplikator ciepła do zwalczania wirusa HERPES - sprawcy opryszczki. Podaje co aktywuje opryszczkę, o czym należy wiedzieć, aby go przechytrzyć i pokonać, wiele przydatnych informacji o najbardziej rozpowszechnionym wirusie na ziemi Herpes Simplex Virus labialis oraz genitalis. Poznaj jego aktywatory i słabe strony!
 • Zabiegi hipertermii onkologicznej hipertermia w Polsce - hipertermia w Gdańsku. Dzięki ośrodkowi referencyjnemu Polskiemu Instytutowi Hipertermii Onkologicznej Sp. z o.o. stało się również w Polsce możliwe leczenie raka innowacyjną na świecie terapią hipertermii onkologicznej ogólnoustrojowej, całego ciała. hipertermia Gdańsk.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Hipertermia-warszawa.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com