Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Przychodniasanus.Radom.pl NZOZ Sanus - poradnia ginekologiczna (Katalog firmy - zdrowie …)

Miniaturka domeny www.przychodniasanus.radom.pl4 lat/aSMS

Otwórz www.przychodniasanus.radom.pl

Od 2005 roku w Radomiu działa przychodnia lekarska Sanus NZOZ. Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 18:00. Przeprowadza leczenie, badania oraz porady lekarskie prywatnie oraz w wyniku podpisanej umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Udziela porad w obszarze schorzeń ortopedycznych oraz neurologicznych.

Propozycja dotyczy też badań, takich jak: badanie gęstości kości oraz USG stawów, a także badania densytometrycznego kości, leczenie osteoporozy oraz blokady stawów kolanowych i biodrowych, a również leczenia bólu mięśni, kości i stawów. Co więcej przeprowadzamy korygowanie wady postawy u dzieci i osób młodych. W naszej placówce mieszczą się poradnie lekarskie, w tym: poradnia osteoporozy oraz poradnia chirurgiczno - ortopedyczna, ginekologiczna i położnicza, neurologiczna, preluksacyjna.

Pełna wiadomość o przychodni jest na stronie internetowej.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.przychodniasanus.radom.pl teraz!

Skomentuj www.przychodniasanus.radom.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 7 podobnych stron WWW:

 • Meritum Centrum Medyczne wkładka Gynefix Meritum Centrum Medyczne to placówka z siedzibą przy ul. Kopernika 28 w Kamieniu Pomorskim. Pacjenci znajdą tutaj specjalistyczną przychodnię lekarską, szpitalny oddział chirurgiczny, zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej. W przychodni przyjmuje chirurg, ortopeda, kardiolog, endokrynolog, neurolog, dermatolog, ginekolog położnik, dermatolog, dietetyk, urolog. W placówce wykonywane są także liczne badania laboratoryjne oraz badania USG.
 • Napraw Ciało - Lemar Gdy ciało opada z sił potrzebuje stabilnego łóżka, najlepiej specjalistycznego. Organizm zawładnięty chorobami, osłabiony czy połamany, gdy jest wygodny wymaga komfortowego posłania i opieki wykwalifikowanego opiekuna bądź osobistego personelu medycznego. Łoża szpitalne regulowane usprawniają i ułatwiają pracę, poprawiają komfort. Odpowiednie ułożenie jest bardzo ważne dla gojenia się ran, przy leczeniu złamań czy chorób które przekłuwają do materaca.
 • Przychodnie prywatne Łódź JMC to przychodnia specjalistyczna, prywatna na terenie miasta Łódź. Została stworzona w celu świadczenie usług medycznych i stomatologicznych na najwyższym możliwym poziomie. Standardy polskie dawno zostawiliśmy za nami. NZOZ jest wyposażony w światowej klasy sprzęt zapewniający dokładną diagnostykę problemu medycznego i pozwala lekarzowi w szybszy i sprawniejszy sposób określić drogę postępowania. JMC wyznacza nową drogę nowoczesnego leczenia. Zapraszamy do obszernego opisu naszej placówki medycznej.
 • Medycyna pracy - Piastowska-Med W Częstochowie znajdziecie Państwo przychodnię lekarską Piastowska-Med. Pracują w niej lekarze wielu specjalności, takich m.in. jak: podstawowej opieki zdrowotnej, położnictwa i ginekologii, dermatologii i wenerologii, a także stomatologii, leczenia bólu, medycyny pracy oraz innych.
 • Porady NFZ Kraków Poradnia specjalistyczna Kraków NZOZ Ars-Medica posiada gabinety lekarskie z wysokiej jakości sprzętem i lekarzy specjalistów, którzy fachowo wykonują badania NFZ.
 • opieka medyczna SIGNUM SIGNUM oferuje dostęp do kompleksowej opieki medycznej. Szybko, komfortowo, solidnie, bez kolejek i niekończących się wydatków na lekarzy. 900 placówek medycznych w całej Polsce.
 • Abonament Medyczny SIGMAPRO7 to program, dzięki któremu masz dostęp do szerokiej gamy specjalistów w Twoim mieście, do wysokich standardów opieki medycznej i profesjonalnego doradztwa, zapewnianego przez Medica Polska.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Przychodniasanus.radom.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com