Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Lindy hop KMiTa Swing Kraków - nauka Lindy Hop, imprezy vintage (Katalog instytucje kultu…)

Miniaturka domeny swing.org.pl5 lat/aSMS

Otwórz swing.org.pl

KMITA SWING KRAKÓW

Lindy Hop i inne tańce swingowe

KMITA Swing logo

Sekcja Kultury, Muzyki i Tańców Swingowych to organizacja non-profit działająca w ramach stowarzyszenia Kolejowe Towarzystwo Kultury w Krakowie.

Naszym celem jest popularyzacja Lindy Hop i innych tańców swingowych poprzez organizację kursów tańca, imprez w stylu retro, warsztatów i festiwali. Poprzez naszą działalność pragniemy rozwijać środowisko tancerzy swingowych i muzyków jazzowych w Krakowie.

Jednym z najważniejszych projektów realizowanych w ramach Sekcji i największym jak dotąd jej dotychczasowym osiągnięciem jest Dragon SwingMiędzynarodowy Festiwal Tańca Lindy Hop odbywający się w listopadzie w Krakowie.

Ponadto organizujemy letni festiwal swingowy Lindy Hop Non Stop.

W 2012 roku, jako pierwsi w Polsce, zrealizowaliśmy we współpracy ze Studiem filmowym FILMNET krótki filmik "I Charleston Kraków" w ramach ogólnoświatowego projektu "I Charleston the world".

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz swing.org.pl teraz!

Skomentuj swing.org.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW:

 • Nauka tańca Szkoła Tańca Romuald Rychcicki gorąco zaprasza wszystkich zainteresowanych nauką tańca na wspaniałe lekcje. Organizujemy także obozy taneczne i kursy tańca dla nowożeńców. Polecamy nasze kursy.
 • swing Workshop Wojtka Kamińskiego swing Workshop Wojtka Kamińskiego z wybitnymi muzykami jazzowymi: Wojtek Kamiński - piano, organy Hammonda, Marek Rudnicki - saksofon sopranowy, tenorowy, klarnet, flet, Paweł Tartanus - gitara, śpiew, Janusz Kozłowski - kontrabas, Bogdan Kulik - perkusja. W repertuarze jest wiele swingowych standardów, blues, rock'n' roll, boogie-woogie.
 • Joanna Morea & Mark Shepherd swing Quartet Joanna i Mark spotkali się przelotnie na scenie w Klubie Stodoła na początku 2012 roku. Wkrótce po tym wspólnie zagrali koncert z „ Ragtime Duo”. Natychmiast zdali sobie sprawę, że mają te same cele muzyczne, które mogą osiągnąć jeszcze szybciej grając razem. Występując na scenie w swingującym kwartecie Marka, naturalnie łącząc wrodzone wyczucie swingu i timing Joanny, jej możliwości wokalne i instrumentalną magię z niezwykle urokliwym śpiewem i dźwiękiem trąbki Marka stworzyli unikalne przedstawienie.
 • Studio Tańca swing&Sway z Krakowa Strona klubu tańca swing&Sway z Krakowa. swing&Sway jest pierwszym studiem tańców swingowych w Krakowie. Zapraszamy na zajęcia, warsztaty i pokazy, które przeniosą Was na roztańczone parkiety lat '30 '40 i '50 ubiegłego wieku.
 • Golf - gra, obyczaje, ludzie Wszystko co chcielibyście widzieć o golfie ale baliście się zapytać. Na naszej stronie znajdziecie nie tylko wyniki z turniejów, sylwetki bardziej i mniej znanych golfistów i peany na temat pól golfowych...
 • AlphaMale Forum: Uwodzenie, Postawa Alfa, NLS, PUA Pierwsze w Polsce forum o Uwodzeniu, PUA i NLS, posiadające tak wysoki poziom merytoryczny. Setki tekstów, strategii, wskazówek i technik. Buduj i kreuj swoje nowe życie. Stań się lepszym mężczyzną. Stań się Samcem Alfa!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Swing.org.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com