Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Taniec

Miniaturka tangomagia.pl (Tango Olsztyn)1 lat/a SMS

Tango Olsztyn

Jeśli szukasz profesjonalnej szkoły tanga argentyńskiego w Olsztynie, sprawdź koniecznie nasze studio tanga. Nasi profesjonalni trenerzy uczą tanga na każdym poziomie zaawansowania. Organizujemy kursy grupowe i indywidualne. Oferujemy także profesjonalne pokazy tanga argentyńskiego na równego rodzaju ventach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Miniaturka tangomagia.pl (Lekcje indywidualne i grupowe, pokazy tanga)1 lat/a SMS

Lekcje indywidualne i grupowe, pokazy tanga

Dwójka doświadczonych tancerzy tanga argentyńskiego dzieli się swoją pasją z innymi. Podczas lekcji pomagamy tancerzom zbudować pewność siebie na parkiecie oraz odnaleźć elegancję ruchu i komfortowe objęcie. A wszystko odbywa się w zrelaksowane atmosferze, z dużą ilością uśmiechu!

Miniaturka latinstudio.pl (Szkoła tańca Białystok)1 lat/a SMS

Szkoła tańca Białystok

Każdy kto uczyć się tańczyć w naszym studiu może skorzystać z różnych propozycji lekcji. Jesteśmy doświadczonym zespołem, który będzie w stanie nauczyć Was tańca od początku do końca. Możecie między innymi uczestniczyć również w kursach, które będą przygotowywane pod kątem osób, które chcą na ślub przygotować wyjątkowy pierwszy taniej. Wybierając nasze studio dostaniecie wsparcie doświadczonych nauczycieli tańca.

Miniaturka zmianarytmu.pl (Zajęcia z zumby dla każdego)1 lat/a SMS

Zajęcia z zumby dla każdego

Na naszej stronie internetowej: zmianarytmu.pl odnajdą Państwo aktualne informacje na temat prowadzonych przez nas zajęć. Na naszej witrynie można sprawdzić, kiedy odbywają się nasze zajęcia. Adres naszego studia to: ul. Kasprowicza 3 w Sztumie. Na razie nasze zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu między 19 i 20.

zumba fitne zajęcia rytmu cookies show malbork sztum contmu kasprowicza
Miniaturka ag-studio.rzeszow.pl (AG-Studio szkoła tańca Rzeszów)2 lat/a SMS

AG-Studio szkoła tańca Rzeszów

Szkoła Tańca i Ruchu A & G Dance Studio Rzeszów, w swojej ofercie posiada naukę tańca dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Ich specjalnością jest pierwszy taniec dla nowożeńców, który prowadzą indywidualnie dla każdej pary.

zajęcia taneczne taniec tańca rzeszów dzieci pierwszy oferta animacje użytkowego
Miniaturka teatrognia.com (Pokazy Fireshow, UV Show i Bodypainting...)2 lat/a SMS

Pokazy Fireshow, UV Show i Bodypainting...

Od lat z powodzeniem tworzymy wyjątkowe i ekscytujące pokazy artystyczne, które stały się naszą najlepszą wizytówką i reklamą. Naszą specjalnością jest widowiskowy taniec z ogniem - FIRESHOW, oraz niepowtarzalne pokazy tańca, żonglerki i akrobatyki w świetle uv - UV SHOW. Nasze pokazy wzbogacamy o dodatkowe efekty, m.in. pirotechnikę, akrobatykę czy inne kuglarskie umiejętności (szczudła, pantomima, iluzja). Wykonujemy pokazy w malowanych na ciele "strojach" - BODYPAINTING. Zapraszamy!

pokaz bodypainting pokazy fireshow teatr animatorzy ognia show szczudlarze festiwal
Miniaturka salsahouse.krakow.pl (Salsa Kubańska - Salsa House Kraków)3 lat/a SMS

Salsa Kubańska - Salsa House Kraków

Uczymy salsy i innych tańców kubańskich najlepiej w Krakowie. Czekają na Ciebie doświadczeni instruktorzy z pasją, nowoczesne obiekty sportowe i przyjemne, a zarazem efektywne zajęcia!

Miniaturka www.apt.lublin.pl (Salsa Lublin - szkoła tańca Lublin i szkoły tańca)3 lat/a SMS

Salsa Lublin - szkoła tańca Lublin i szkoły tańca

Założycielką Akademii Promocji Tańca jest międzynarodowej klasy „S” tancerka Magdalena Woszczek, która na swoim koncie ma wiele tytułów i zajmuje czołowe pozycje na wielu ważnych turniejach tanecznych w kraju i za granicą. Oprócz kursów tanecznych dla początkujących takich formacji tanecznych jak dancehall, sexy dance, zumba, hip-hop, salsa, taniec towarzyski czy tango.

tańca lublin salsa magdalena woszczek akademia promocji kursy galeria zajęć
Miniaturka pierwszytaniec-radom.pl (Szkoła tańca Radom - taniec weselny, nauka tańca)3 lat/a SMS

Szkoła tańca Radom - taniec weselny, nauka tańca

Pierwszy Taniec to jeden z najważniejszych momentów na nowej drodze życia. Zajmuję się przygotowaniem do tej chwili. Dobór muzyki jest bardzo ważnym elementem, dlatego pomagam ją wybrać oraz układam choreografię dostosowaną do indywidualnych umiejętności każdej pary. Pierwszy taniec może być wykonany klasycznie, czyli elegancki walc angielski oraz walc wiedeński lub może to być niezapomniane show, czyli połączenie walca z szaleństwem współczesnej muzyki. Istnieje również możliwość odwzorowania lub...

pierwszy taniec przede smagowska wszystkim muzyki tańca zajęcia bardzo pary
Miniaturka showtaneczne.pl (Agencja taneczna Show Taneczne)3 lat/a SMS

Agencja taneczna Show Taneczne

Show Taneczne to nic innego jak grupa taneczna, która powstała na mocy połączenia tancerzy z pasją do tańca jak również sztuki, która swoje pierwsze doświadczenia zdobywali na deskach teatru. Pokazy jakie preferuje to między innymi Moulin Rouge, Daleki Wschód, Gorączka Sobotniej Nocy, Karnawał Wenecki, a także Karnawał w Rio oraz inne. Oferta ukierunkowana jest na potrzeby imprez firmowych, bankietów, jubileuszy itp.

Rozrywka i hobby - lista podkategorii
↑↑↑

Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

SublimeStar.com