Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Logopeda.kalisz.pl Logopeda Kalisz (Katalog dzieci)

Miniaturka domeny logopeda.kalisz.pl4 lat/aSMS

Otwórz logopeda.kalisz.pl

Diagnoza logopedyczna obejmuje:

badanie sprawności narządów artykulacyjnych, badanie słuchu fonematycznego, rozumienie i nadawanie mowy, artykulację głosek, analizę i syntezę wzrokową i słuchową.

Terapia mowy obejmuje:

 • zaburzenia mowy dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym

 • opóźniony rozwoju mowy

 • mowę bezdźwięczną

 • korektę wad artykulacyjnych

 • mowę dzieci z porażeniem mózgowym oraz innymi deficytami rozwojowymi

 • zaburzenia mowy:

  • w chorobach genetycznych

  • w upośledzeniu umysłowym różnego stopnia - tworzę indywidualne modele komunikacji alternatywnej dostosowanej do potrzeb i możliwości dziecka
 • przygotowanie dzieci w wieku przedszkolnym do nauki czytania i

pisania

W ramach terapii logopedycznej:

ćwiczymy prawidłowe oddychanie,

ćwiczymy narządy artykulacyjne,

ćwiczymy słuch fonematyczny,

wywołujemy i utrwalamy prawidłową artykulację głosek,

doskonalimy analizę i syntezę wzrokową i słuchową.

Pacjenci otrzymują wskazówki, zalecenia i bezpłatne

materiały do kontynuacji ćwiczeń w domu,

co wzmacnia efektywność i skraca czas terapii.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz logopeda.kalisz.pl teraz!

Skomentuj logopeda.kalisz.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 8 podobnych stron WWW:

 • Strona o Logopedii - rehabilitacja logopedyczna Strona poświęcona logopedii i wszelkim zaburzeniom komunikacji językowej. Zawiera wyjaśnienie podstawowych terminów logopedycznych - czym jest logopedia, wada wymowy oraz jej poszczególne rodzaje. Pedagog i logopeda w mieście Kraków radzi jak postępować w przypadku wystąpienia różnych problemów językowych. Przedstawia także i krótko charakteryzuje etapy rozwoju mowy.
 • Terapie logopedyczne ALFA - to prywatny gabinet logopedyczny w Toruniu. Naszym zadaniem jest pomoc dzieciom z problemami w nauce. Jeżeli widzisz, że Twoje dziecko ma problem z czytaniem, pisaniem lub mówienie ,np. jąka się powinieneś się jak najszybciej do nas zgłosić. Prowadzimy terapie dysleksji i autyzmu. Dzieci uczestniczące w terapiach prowadzonych przez logopedę Aleksandrę Szymańską szybko czynią postępy. Doświadczenie pani logopedy sprawia, że dzieci w gabinecie logopedycznym ALFA czują się bezpieczne i szczęśliwe.
 • Diagnoza oraz terapia dla dzieci i dorosłych Żuczek Kraków oferuje profesjonalną terapię logopedyczną dla dzieci i dorosłych, metodami, które działają, takimi jak krakowska, czy sylabowa...
 • Logopeda Aleksandra Reysner Moja oferta, jako logopeda, obejmuje pracę nad wadami wymowy u dzieci w różnym wieku, zajmuję się dziećmi, które mają problemy w wypowiadania głosek, liter jak “r” czy “s” oraz z nadmiernym wysuwaniem języka przez żeby czy ciągłym otwieraniem buzi - wbrew pozorom to także są problemy natury logopedycznej. Gwarantuję miłe spędzenie czasu o czym można przekonać się czytając zakładkę referencję na mojej stronie.
 • Logopeda Warszawa - Centrum Logopedii Logopedic Usługi logopedyczne skierowane do dzieci, młodzieży i dorosłych. Profesjonalna i rzetelna pomoc logopedyczna i neurologopedyczna.
 • Neurologopeda, pedagog specjalny - Swarzędz, Kostrzyn Wlkp. Gabinet terapii logopedycznej. Neurologopeda. Pedagog Specjalny.Terapia logopedyczna dzieci wymaga wnikliwej obserwacji zachowań, ich umiejętności i indywidualnych możliwości. Terapia musi obejmować stymulację funkcji poznawczych oraz uwzględniać indywidualne predyspozycje i potrzeby.
 • Logopeda Łódź Strona gabinetu logopedycznego. Strona przedstawia ofertę gabinetu w zakresie usług logopedycznych oraz zawiera wiele ważnych informacji związanych z wadami wymowy, ich terapią i podobnymi problemami.
 • Dobry Język, gabinet logopedyczny - Bona Lingua Bona Lingua świadczy usługi z zakresu terapii logopedycznej (korekta wad wymowy, zaburzenia mowy na tle zaburzeń rozwojowych, jąkania, afazji, dyzartrii). Prowadzone są tu warsztaty z emisji głosu, warsztaty z pisania tekstów wszelkiego rodzaju...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Logopeda.kalisz.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com