Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Szkolenia-semper.pl Szkolenia zarządzanie zasobami ludzkimi (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny www.szkolenia-semper.pl6 lat/aSMS

Otwórz www.szkolenia-semper.pl

W ofercie posiadamy kursy dla instytucji publicznych, banków, przedsiębiorstw oraz osób prywatnych. Posiadamy najlepiej wyszkoloną kadrę, mającą specjalistyczne uprawnienia do pracy indywidualnej jak i grupowej.

Przeprowadzamy generalne treningi w dziedzinie negocjacji handlowych i technologii sprzedażowych m.in. dla telemarketerów.

Nasi konsultanci nauczają w obszarze rachunkowości, zamówień publicznych, administracji, zarządzania produkcji i wielu innych. Nauczamy w dziedzinach implementowania i administrowania projektami unijnymi.

Zapraszamy do przetestowania rozwiązań doradczych oferowanych przez naszą wykwalifikowaną kadrę. Kształcimy w Poznaniu i w Krakowie.

Nasze kursy mają na celu przekazanie elastycznych rozwiązań doradczych. Sądzimy, że przełożą się one na namacalne efekty osiągane w rzeczywistych kontekstach.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Szkolenie taje firmy są dostepne m.in. w portalu eventis z ofertami szkoleń i konferencji - można sobie porównać je z innymi organizatorami. Adrian, 2019.04.25

Bardzo ciekawa strona. Damian, 2013.03.25

Skomentuj www.szkolenia-semper.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z maja 2019: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Inspiracja Jesteśmy firmą szkoleniową, która kieruje swoją ofertę zarówno do klientów indywidualnych jak też biznesowych. Klientom zapewniamy szkolenia oparte na praktycznych umiejętnościach.
 • ML Szkolenia Firma ML Szkolenia zajmujemy się prowadzeniem i organizacją szkoleń dla sprzedawców, handlowców, telemarketerów i dla obsługi klienta.
 • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe Marzanna Nikliborc Ciekawe i profesjonalne szkolenia sprzedażowe, sztuka układania towaru i ekspozycji w sklepie. Szkolenie merchandising. Zarządzanie stoiskiem mięsnym i owocowym. Techniki sprzedażowe...
 • Coach Joanna Muszak Specjalizuję się w usługach coachingowych, także pracuję jako psychoterapeuta. Posiadam w swojej branży duże doświadczenie i wiele sukcesów na swoim koncie. Oferuję fachową obsługę zarówno w coachingu biznesowym, który skierowany jest do menedżerów, liderów zespołów, pracowników, jak i także w life coachingu, który przydatny jest każdemu z nas, aby osiągać jeszcze skuteczniej swoje osobiste cele i uzyskać pomoc w tych zwykłych i niezwykłych sytuacjach.
 • szkolenia sprzedażowe Firma Advance oferuje usługi szkoleniowe dla małych firm i dużych przedsiębiorstw. Wykwalifikowana kadra lektorów prowadzi szkolenia sprzedażowe, marketingowe czy szkolenia interpersonalne.
 • Szkolenie administracji - Sterszkolenia.pl Wielkopolskie przedsiębiorstwo Ster to zespół biegłych, wysoko wykwalifikowanych trenerów z zakresu marketingu i zarządzania. Firma posiada swojej bogatej ofercie zawodowe kursy menedżerskie i sprzedażowe z zakresu zarządzania marketingowego, marketingu w firmie, zarządzania w administracji publicznej, analizy finansowej i wyceny przedsiębiorstwa, skutecznych technik sprzedaży, zarządzania zespołem oraz innych pokrewnych tematów.
 • szkolenia sprzedażowe Skuteczna pomoc w podniesieniu kompetencji u umiejętności poszczególnych pracowników i menedżerów w firmie. Nauka pracy zespołowej w oparciu o zajęcia praktyczne i bogatą wiedzę trenerów.
 • Znajdź sposób na swoich klientów Jeżeli chcesz aby sprzedaż w twojej firmie wzrosła, a w dalszym ciągu nie wiesz co należy w tym kierunku zrobić, zajrzyj do Sales Magazine! Inni już na tym skorzystali!
 • STRATEGEEK Doradztwo i Szkolenia Oferujemy doradztwo strategiczne, wsparcie w bieżącym zarządzaniu oraz szkolenia menedżerskie i sprzedażowe, a także coaching biznesowy i menedżerski.
 • DELTA TRAINING: praktyczne szkolenia biznesowe Delta Training specjalizuje się w szkoleniach biznesowych. Rozwijamy miękkie umiejętności decydujące o sukcesie: komunikacja, konflikt, stres, negocjacje, zespół, zarządzanie, przywództwo.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Szkolenia-semper.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com