Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Joannamuszak.pl Coach Joanna Muszak (Katalog doradztwo)

Miniaturka domeny www.joannamuszak.pl3 lat/aSMS

Otwórz www.joannamuszak.pl

Coaching biznesowy - Joanna Muszak

Zapraszam serdecznie do skorzystania z moich usług coachingowych. Zyskałam sobie wysoką pozycję jako coach i zapewniam każdemu z moich klientów kompleksową, profesjonalną obsługę dotyczącą zarówno business coachingu, jak i life coachingu. Moje usługi skierowane są do menedżerów, zespołów, top managementu, także dla osób prywatnych – dorosłych, młodzieży i do dzieci. Dzięki mnie możesz skuteczniej pracować nad swoim rozwojem osobistym, poprawić swoje umiejętności interpersonalne, poszerzysz swoje kompetencje menedżerskie. Zapraszam, Joanna Muszak.

Warto również zapoznać się z coachingiem rodzicielskim:

 • http://www.joannamuszak.pl/uslugi/coaching-rodzicielski/

oraz usługą zwaną life coaching

 • http://www.joannamuszak.pl/uslugi/life-coaching/
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Polecam usługi coachingu ! Odel, 2016.02.20

Jeśli ktoś zastanawia się nad wyborem coacha, to wyjaśniam - koniecznie Pani Joanna Muszak :) Igor, 2013.11.09

Polecam zdecydowanie usługi u Pani Joanny. Krystyna, 2013.11.04

Cenię sobie pełen profesjonalizm, dlatego decydując się na współpracę z Panią Joanną kontynuuję ją cały czas. Cały czas się rozwijam i widzę znaczące postepy w mojej karierze zawodowej, ale nie tylko, bo i również w moim życiu osobistym. Ireneusz, 2013.11.04

Zdecydowanie mogę polecić szkolenia prowadzone przez Panią Joannę. Otrzymaliśmy od Pani Joanny mnóstwo profesjonalizmu, mnóstwo wiedzy. Michał, 2013.10.20

Skomentuj www.joannamuszak.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Video poradniki, testy, ciekawostki i kursy Doszkalaj.pl to portal publikujący video poradniki, testy sprzętu, recenzje, ciekawostki, kursy i szkolenia. Ponad 15 kategorii tematycznych, codzienna aktualizacja.
 • Administrator bezpieczeństwa informacji Proxymo to najwyższej jakości usługi związane z ochroną danych osobowych. Mówimy o audycie bezpieczeństwa danych osobowych, wsparciu doradczym dla administratorów danych osobowych oraz przygotowaniu i wdrażaniu dokumentacji ochrony danych osobowych. Warto napisać również to, że oferujmy szkolenia i kursy na Administratora Bezpieczeństwa Informacji. Więcej możecie przeczytać Państwo pod adresem www.Proxymo.pl.
 • Kursy, szkolenia na wózki widłowe oraz magazyniera Jako firma szkoleniowa z wieloletnim doświadczeniem na rynku pracy, polecamy Państwu kursy: magazynier, wózki widłowe, podesty ruchome, hds, suwnice. Nasi instruktorzy w sposób profesjonalny przygotują Cię do wejścia na rynek pracy nie tylko w Polsce, ale również w krajach Unii Europejskiej. Dysponujemy wykwalifikowaną kadrą instruktorów, zapewniamy zaplecze dydaktyczne kompleksowo wyposażone w materiały edukacyjne, posiadamy nowoczesny park maszynowy pozwalający na praktyczną naukę zawodu.
 • szkolenia BHP Piekary Śląskie W Radzionkowie znajduje się siedziba firmy Sebal - przedsiębiorstwa działającego w branży BHP od 2006 roku. Świadczymy kompleksowe usługi w naszej dziedzinie, w tym specjalistyczne szkolenia wstępne i okresowe z zakresu BHP, PPOŻ oraz udzielania pierwszej pomocy, wykonujemy analizy i oceny ryzyka zawodowego na stanowiskach i dla całych firm, oceny zagrożenia wybuchowego, sporządzamy niezbędne instrukcje, dokumentacje i prowadzimy sprzedaż, naprawę i przegląd sprzętu.
 • Szkoła lotnicza w Warszawie Firma Ventum Air Flight Academy oferuje możliwość odbycia krótkiego, aczkolwiek bardzo emocjonującego i bogatego w wiedzą teoretyczną i praktyczną, kursu, który pokocha każdy, kto chociaż raz w życiu marzył o tym, żeby znaleźć się za sterami wielkiego samolotu. Najpierw odbędziesz lot w symulatorze, a następnie pod okiem doświadczonego instruktora, udasz się w lot samolotem w okolice Zalewu Zegrzyńskiego.
 • Anatomic - kursy masażu Szkola ANATOMIC oferuje usługi związane z profesjonalną nauką masażu. W ofercie m.in. kursy masażu I, II, III stopnia, limfatycznego, tkanek limfatycznych i inne. Szczegóły oferty na witrynie internetowej.
 • Profesjonalne Kursy Programowania Kursy programistyczne na terenie Gdańska. Język JAVA i C#. Poziom podstawowy i kursy eksperckie. Nauczymy Cię programować, pomożemy Ci znaleźć pracodawcę.
 • szkolenia z relacji FlowSeduction to przede wszystkim dobre szkolenia z zakresu relacji damsko-męskich. Zajmujemy się blogowaniem oraz prowadzeniem coachingow z tego tematu.
 • Konsulting i szkolenia Program wsparcia operacyjnego dla Hoteli i Gastronomii. Zespół ekspertów w dziedzinie konsultingu gastronomicznego jak i hotelarskiego. Nasza praca jest dla nas jednocześnie pasją.
 • Systemy zarządzania Zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem oraz nadzorowaniem systemów zarządzania. Dodatkowo przeprowadzamy szkolenia w zakresie BHP.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Joannamuszak.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com