Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Lekarzehomeopaci.pl Homeopatia (Katalog farmacja, leki)

Miniaturka domeny lekarzehomeopaci.pl5 lat/aSMS

Otwórz lekarzehomeopaci.pl

Homeopatia to skuteczne leczenie!

homeopatia

Homeopatia jest to system leczniczy bazującym na naturalnym prawie leczenia. Jest to tzw. prawo podobieństwa, które brzmi „podobne leczy podobne”.

Oznacza to, że lekarstwo, które podane zdrowemu człowiekowi wywołuje określone efekty, może wyleczyć każdą chorobę o podobnych objawach.

Więcej informacji o homeopatii.

WSHLiF

WSHLiF to Wielkopolskie Stowarzyszenie Lekarzy i Farmaceutów. Skupia ono dyplomowanych nlekarzy i farmaceutów, którzy przez cały czas rozwijają się - jeżdżą na seminaria i konferencje w kraju i zagranicą.

Środowisko lekarzy homeopatów jest środowiskiem ambitnym w poszerzaniu wiedzy, dlatego można mieć pewność, że są zaznajomieni z najnowszymi osiągnięciami medycyny.

Homeopatia na świecie

Wlk. Brytania

homeopatia została oficjalnie uznana przez rząd w 1950 w Faculty of Homeopathy Act; rząd gwarantuje dostęp do leczenia homeopatycznego; publiczne szpitale homeopatyczne działają w Glasgow, Liverpoolu, Tunbridge Wells i Brystolu i najbardziej znany Królewski Homeopatyczny Szpital w Londynie

Szwajcaria

od 1998 homeopatia została uznana jako podspecjalizacja medyczna; od 2000 roku lekarze uniwersyteccy mogą wybrać homeopatię jako specjalizację. W 2009 roku odbyło się referendum, w którym 67 % społeczeństwa opowiedziała się za wprowadzeniem medycyny komplementarnej do podstawowej opieki zdrowotnej.

Homeopatia stosowana jest w wielu krajach europejskich m. in.:

 • Niemcy

 • Wielka Brytania

 • Szwajcaria

 • Belgia

 • Rosja

 • Łotwa

 • Ukraina

 • Dania

 • Francja

 • Węgry

 • Włochy

 • Luksemburg

 • Holandia

 • Hiszpania

 • Szwecja

Dowiedz się więcej o homeopatii na świecie

naturalne metody leczenia

Homeopatia to przede wszystkim naturalne podejści do leczenia.

Co o homeopatii sądzą pacjenci?

Początkowo sceptycznie podchodziłam do tego by korzystać z usług homeopatycznych, ale niestety większość 'zwykłych' lekarzy nie mogła mi pomóc. W akcie desperacji skorzystałam z rady koleżanki i okazało się strzałem w dziesiątkę. Nie wszystko do końca się udało, ale czuję się dużo lepiej!

-- Joanna32

Jako farmaceuta śmiałem się z mojej koleżanki farmaceutki, że poleca swojej rodzinie i sama korzysta z homeopatii. Będąc przeziębionym w pracy założyłem się, że nic mi te leki nie dadzą. Zakład stety/niestety przegrałem. Szczerze to nie wiem co o tym myśleć, ale to działa!

-- Marek

Korzystam i Polecam!

-- Jerzy

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Pomocna strona, świetni lekarze! Hanna Nowak, 2015.02.13

Właśnie takiej strony szukałam, dziękuję. Hania, 2014.07.30

Bardzo interesująca strona w jasny sposób wyjaśnia czym jest homeopatia i każdy sam może zdecydować czy warto czy nie. Anulka, 2014.02.27

Skomentuj lekarzehomeopaci.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Przychodnia Szczecin Warszewo Przychodnia Balticmed zlokalizowana m.in. w Szczecinie to miejsce podstawowej opieki zdrowotnej. Firma ta ma podpisany kontrakt z NFZ, jednak funkcjonuje na zasadach placówki niepublicznej. Jeżeli więc potrzebny jest lekarz rodzinny wystarczy posłużyć się odpowiednim hasłem, aby dotrzeć do strony przychodni, a następnie umówić się na wizytę. Wspomniane hasło to lekarz rodzinny Szczecin Słoneczne, pediatra Szczecin Słoneczne, czy przychodnia Szczecin Słoneczne.
 • Medycyna pracy Katowice Przychodnia położna w centrum Katowic realizuje prywatne świadczenia medyczne na rzecz pracowników przedsiębiorstw głównie z Katowic,ale także całego województwa śląskiego. Posiadamy wykwalifikowany personel medyczny, który pozwala Państwu szybko,w komfortowych warunkach skorzystać z naszych usług. Każdy lekarz medycyny pracy posiada uprawnienia do badań kierowców czy badań wysokościowych.
 • Psychoterapia oraz wizyty domowe Oferta Family-med.pl to nie tylko profesjonalny psychiatra, psychoterapeuta. Swoją ofertę kieruję do dzieci, młodzieży, dorosłych oraz osób w podeszłym wieku. Gwarantuję pełen profesjonalizm, dyskrecję oraz indywidualne podejście do problemu. Proponuję wizyty domowe w Bydgoszczy, Sępólnie Krajeńskim i Solcu Kujawskim. Wyróżnia mnie duże doświadczenie oraz szeroka wiedza w zakresie lęków, schizofrenii, depresji, bezsenności oraz wielu innych. Skontaktuj się ze mną.
 • Medycyna estetyczna i zabiegi na ciało Wrocławski gabinet medycyny estetycznej, który działa na rynku od ponad 10lat! Bardzo dobre ceny, świetni specjaliści to niewątpliwe zalety placówki. Uczestnictwo w licznych szkoleniach pomaga w uzyskaniu jak najlepszych kompetencji w trosce o jak największe zadowolenie i uśmiech pacjentów. Szeroka gama zabiegów na ciało(usuwanie cellulitu, ujędrnianie) oraz twarz (modelowanie buzi, usuwanie zmarszczek, ujędrnianie).
 • Wizyty domowe Warszawa Internista oraz pediatra 24h Warszawa na wizyty domowe Warszawa - oto zakres naszych usług. Nasz lekarz do domu Warszawa to gwarancja wysokich kwalifikacji. Możecie być pewni, że znajdziecie się pod opieką najlepszych fachowców, jeżeli potrzebujecie nagłą wizytę. Zjawimy się również w terminie, który będzie Wam najbardziej pasował, jeżeli ma być to wizyta wcześniej planowana - kontrolna. Warto zaufać naszym lekarzom.
 • Konsultacje psychiatryczne w mieście Elbląg Jestem lekarzem psychiatrą w mieście Elbląg. Posiadam wieloletni staż zawodowy oraz bogate doświadczenie w leczeniu depresji, manii, nerwicy, stanów lękowych oraz innych przypadłości natury psychicznej. W swojej pracy kieruję się bezpieczeństwem pacjenta.
 • Badania na prawo jazdy kierowców A, B Łódź Strona internetowa Gabinetu lekarza Adam Grzywińskiego oferującego miedzy innymi badania kierowców, konsultacje internistyczne, wpisy do książeczki zdrowia, zwolnienia lekarza sądowego. Gabinet zlokalizowany jest w Łodzi przy ulicy Julianowskiej 7A.
 • lekarz medycyny pracy Częstochowa lekarz medycyny pracy z ogromnym doświadczeniem,wykwalifikowany personel, przychodnia z siedzibą w samym centrum Częstochowy.Oprócz tego istnieje możliwość przeprowadzania konsultacji w ramach badań lekarskich.Mowa tutaj o konsultacjach lekarskich laryngologa,neurologa,okulisty czy ginekologa.
 • lekarz rodzinny UNIMED Kraków Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Centrum Medycznego Unimed. Jesteśmy przychodnią zdrowia, świadczącą usługi prywatne i w porozumieniu z Narodowym Funduszem Zdrowia. U nas możesz liczyć nie tylko na pomoc lekarza rodzinnego, ale także takich specjalistów jak pulmonolog, psychiatra, pediatra czy skorzystać z Poradni Zdrowia Psychicznego.
 • lekarz - wizyty domowe Czujesz się źle, jesteś osłabiony, masz gorączkę i absolutnie żadnej ochoty na wychodzenie z domu, a tym bardziej na oczekiwanie w długiej kolejce na wizytę lekarską. Dlatego u nas możesz zamówić odpowiedniego specjalistę do siebie do domu lub innego odpowiedniego dla Ciebie miejsca, w dodatku w dogodnym dla Ciebie czasu. Nasi lekarze pozostają do Twojej dyspozycji. Sprawdź sam.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Lekarzehomeopaci.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com