Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Lekarzehomeopaci.pl Homeopatia (Katalog farmacja, leki)

Miniaturka domeny lekarzehomeopaci.pl5 lat/aSMS

Otwórz lekarzehomeopaci.pl

Homeopatia to skuteczne leczenie!

homeopatia

Homeopatia jest to system leczniczy bazującym na naturalnym prawie leczenia. Jest to tzw. prawo podobieństwa, które brzmi „podobne leczy podobne”.

Oznacza to, że lekarstwo, które podane zdrowemu człowiekowi wywołuje określone efekty, może wyleczyć każdą chorobę o podobnych objawach.

Więcej informacji o homeopatii.

WSHLiF

WSHLiF to Wielkopolskie Stowarzyszenie Lekarzy i Farmaceutów. Skupia ono dyplomowanych nlekarzy i farmaceutów, którzy przez cały czas rozwijają się - jeżdżą na seminaria i konferencje w kraju i zagranicą.

Środowisko lekarzy homeopatów jest środowiskiem ambitnym w poszerzaniu wiedzy, dlatego można mieć pewność, że są zaznajomieni z najnowszymi osiągnięciami medycyny.

Homeopatia na świecie

Wlk. Brytania

homeopatia została oficjalnie uznana przez rząd w 1950 w Faculty of Homeopathy Act; rząd gwarantuje dostęp do leczenia homeopatycznego; publiczne szpitale homeopatyczne działają w Glasgow, Liverpoolu, Tunbridge Wells i Brystolu i najbardziej znany Królewski Homeopatyczny Szpital w Londynie

Szwajcaria

od 1998 homeopatia została uznana jako podspecjalizacja medyczna; od 2000 roku lekarze uniwersyteccy mogą wybrać homeopatię jako specjalizację. W 2009 roku odbyło się referendum, w którym 67 % społeczeństwa opowiedziała się za wprowadzeniem medycyny komplementarnej do podstawowej opieki zdrowotnej.

Homeopatia stosowana jest w wielu krajach europejskich m. in.:

 • Niemcy

 • Wielka Brytania

 • Szwajcaria

 • Belgia

 • Rosja

 • Łotwa

 • Ukraina

 • Dania

 • Francja

 • Węgry

 • Włochy

 • Luksemburg

 • Holandia

 • Hiszpania

 • Szwecja

Dowiedz się więcej o homeopatii na świecie

naturalne metody leczenia

Homeopatia to przede wszystkim naturalne podejści do leczenia.

Co o homeopatii sądzą pacjenci?

Początkowo sceptycznie podchodziłam do tego by korzystać z usług homeopatycznych, ale niestety większość 'zwykłych' lekarzy nie mogła mi pomóc. W akcie desperacji skorzystałam z rady koleżanki i okazało się strzałem w dziesiątkę. Nie wszystko do końca się udało, ale czuję się dużo lepiej!

-- Joanna32

Jako farmaceuta śmiałem się z mojej koleżanki farmaceutki, że poleca swojej rodzinie i sama korzysta z homeopatii. Będąc przeziębionym w pracy założyłem się, że nic mi te leki nie dadzą. Zakład stety/niestety przegrałem. Szczerze to nie wiem co o tym myśleć, ale to działa!

-- Marek

Korzystam i Polecam!

-- Jerzy

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Pomocna strona, świetni lekarze! Hanna Nowak, 2015.02.13

Właśnie takiej strony szukałam, dziękuję. Hania, 2014.07.30

Bardzo interesująca strona w jasny sposób wyjaśnia czym jest homeopatia i każdy sam może zdecydować czy warto czy nie. Anulka, 2014.02.27

Skomentuj lekarzehomeopaci.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • lekarz rodzinny UNIMED Kraków Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą Centrum Medycznego Unimed. Jesteśmy przychodnią zdrowia, świadczącą usługi prywatne i w porozumieniu z Narodowym Funduszem Zdrowia. U nas możesz liczyć nie tylko na pomoc lekarza rodzinnego, ale także takich specjalistów jak pulmonolog, psychiatra, pediatra czy skorzystać z Poradni Zdrowia Psychicznego.
 • lekarz - wizyty domowe Czujesz się źle, jesteś osłabiony, masz gorączkę i absolutnie żadnej ochoty na wychodzenie z domu, a tym bardziej na oczekiwanie w długiej kolejce na wizytę lekarską. Dlatego u nas możesz zamówić odpowiedniego specjalistę do siebie do domu lub innego odpowiedniego dla Ciebie miejsca, w dodatku w dogodnym dla Ciebie czasu. Nasi lekarze pozostają do Twojej dyspozycji. Sprawdź sam.
 • Klinika weterynaryjna Strona lekarzy specjalistów weterynarii w Bydgoszczy. Gwarantujemy kompleksową pomoc lekarsko-weterynaryjną zwierzętom domowym w każdym wieku. Jako nowoczesna lecznica weterynaryjna gwarantujemy pełną diagnostykę i leczenie internistyczne oraz chirurgiczne w zakresie chirurgii kostnej i chirurgii tkanek miękkich. W ramach konsultacji lekarze współpracują z innymi ośrodkami weterynaryjnymi. Wykonują wszystkie niezbędne badania diagnostyczne i laboratoryjne.
 • lekarz psychiatra Wizytówka internetowa lekarza psychiatry. Przez długie lata lekarz zyskał doświadczenie jako specjalista pracując w różnych placówkach psychiatrycznych. Pomoc z zakresu psychiatrii obejmuje leczenie zaburzeń: depresja, zaburzenia nerwicowe i lękowe, zespoły natręctw, problemy ze snem, choroba afektywna dwubiegunowa, zaburzenia psychotyczne, schizofrenia, otępienia, zaburzenia zachowania osób starszych, uzależnienie od środków uspokajających oraz nasennych.
 • PODLEŚNY ANDRZEJ - pogotowie weterynaryjne Gabinet Weterynaryjny Andrzej Podleśny zaprasza do zapoznania się ze swoją propozycją. Na rynku istniejemy od 1998 roku i posiadamy rzeszę zadowolonych klientów. Oferujemy usługi z zakresu: lecznictwa i profilaktyki chorób zakaźnych i inwazyjnych, chirurgii tkanek miękkich, położnictwa i ginekologii, badań laboratoryjne krwi i moczu. Udzielamy porad oraz konsultacji odnośnie pielęgnacji zwierząt. Wykonujemy podstawowe czynności jak szczepienia, odrobaczania czy czipowanie.
 • Wyszukiwarka - lekarze Znanylekarz to jest strona która pozwoli ci znalezc potrzebnego lekarza i umówic wizyte z tym lekarzem. Baza znanego lekarza ma ponad 138 tys. lekarze i 400 tys opinii. Dodatkowo ma sekcje bloga i Q&A które są dostępne dla gosci i uzytkownikow strony.
 • Badania moczu Warszawa Praga Centrum Medyczne Med-Expert wykonuje usługi medyczne bezpłatnie dzięki kontraktowi podpisanemu z Narodowym Funduszem Zdrowia oraz w ramach prywatnych wizyt pacjentów u specjalistów kardiologów, neurologów oraz wenerologów. W przychodni w Warszawie przeprowadzane są badania diagnostyczne dotyczące poziomu hormonów płciowych, markerów nowotworowych oraz hormonów tarczycy. Dostępne są również badania ultrasonograficzne rozlicznych narządów oraz badania kierowców i ekspertyzy powypadkowe.
 • Badania USG Prywatna przychodnia lekarska oferująca profesjonalne zabiegi USG w Warszawie obecna jest od ponad 20 lat. Gabinet USG dysponuje dobrą załogą i fachowymi, doświadczonymi lekarzami, dla których leczenie jest nie tylko zawodem, ale i pasją. Dzięki indywidualnemu podejściu do pacjenta możliwe jest uzyskanie odpowiednich wyników pozwalających na dalsze kroki w leczeniu. Gabinet USG w Warszawie oferuje USG jamy brzusznej, USG serca, USC piersi, USG ortopedyczne i wiele innych.
 • Stomatolog Konin Potrzebujesz pomoc stomatologicznej lub internistycznej? W takim razie klinika Jowisz w Koninie będzie dokładnie tym czego szukasz. W naszych szeregach pracują doświadczeni specjaliści z zakresu interny, stomatologii oraz homeopatii, którzy ze zrozumieniem podejdą do Twojego problemu i postarają się znaleźć odpowiednie rozwiązanie.
 • lekarz chorób wewnętrznych oraz rehabilitacja Zakład Podstawowej Opieki Zdrowotnej w Jędrzejowie zasięgiem działalności obejmuje miasto i gminę, jednak na bezpłatną opiekę medyczną mogą liczyć również pacjenci spoza niej. W skład struktury placówki wchodzą: dwie miejskie przychodnie, poradnia ginekologiczna, pracownia cytologiczna, gabinet fizjoterapii, dwa wiejskie ośrodki zdrowia w miejscowościach Raków oraz Prząsław, a dodatkowo gabinety w jędrzejowskich szkołach. ZOZ wyposażony został w pracownię RTG oraz laboratorium analityczne.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Lekarzehomeopaci.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com