Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Szkicart.pl Kurs rysunku architektonicznego w Łodzi (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny www.szkicart.pl6 lat/aMini

Otwórz www.szkicart.pl

Jeśli wybierasz się na studia architektoniczne i zależy Ci na profesjonalnym przygotowaniu do egzaminu wstępnego na studia (tzw. sprawdzianu z uzdolnień plastycznych) dołącz do nas! Zajęcia rysunku prowadzone są przez architekta (absolwentkę Politechniki Łódzkiej), w małych grupach (max. 6 osób) i miłej atmosferze:). Tematy rysunkowe są ściśle ukierunkowane pod egzamin na ARCHITEKTURĘ, ARCHITEKTURĘ WNĘTRZ, ARCHITECTURAL ENGINEERING! Sprawdzian ten odgrywa wielką rolę w procesie rekrutacji (stanowi ok. 35% możliwej do uzyskania punktacji), dlatego tak ważne jest solidne przygotowanie.

Nie zwlekaj! Dołącz do nas architektów!

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.szkicart.pl teraz!

Skomentuj www.szkicart.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2019: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Kurs rysunku Warszawa TOTU to szkoła malarstwa z Warszawy. Nasz kurs rysunkowo – malarski to rozwiązanie dla kandydatów na ASP. Udostępniamy Państwu intensywne zajęcia z artystami grafikami oraz architektami, także w formacie maratonu. Organizujemy spotkania z „dizajnem”, zajęcia w plenerze, podpowiadamy w udoskonaleniu portfolio. Nasz kurs rysunku w Warszawie to również dobra pozycja dla hobbystów – amatorów.
 • TOTU - szkoła rysunku Każdy zawód jest niezwykle inny. Aby zostać nauczycielem niezbędna jest chęć przekazywania wiedzy uczniom, dla elektryka kluczowa jest znajomość przewodów i kabli a dla architekta podstawę stanowi znajomość rysunku. To umiejętność która sprawi że praca stanie się wyłącznie przyjemnością. Totu to firma dzięki której nauczysz się profesjonalnie rysować, a narysowanie Marylin Monroe nie będzie dla Ciebie żadnym problemem.
 • Kurs rysunku Warszawa Profesjonalne lekcje rysunku pod okiem wybitnych specjalistów w swojej dziedzinie. Zajęcia nauki rysunku od podstaw. Życzliwa atmosfera, bardzo dobre doskonalenie warsztatu.
 • Szkoła rysunku - Czarny Biały Jeżeli pasjonuje Was świat rysunku, tworzenie czarno-białych szkiców na kartkach papieru, to szkoła rysunku Czarny Biały jest właśnie dla Was stworzona.
 • Architekt wnętrz Łódź Projekt Officyna prowadzi w mieście Łódź kurs rysunku technicznego dla początkujących oraz średniozaawansowanych. Zajęcia prowadzi dyplomowany architekt wnętrz, który zdradzi meandry techniki rysynku architektonicznego, odczytywania zasad projektowania oraz historii architektury.
 • Kursy rysunku Chcesz zdawać na ASP jednak brakuje Ci pewności? Zapisz się na nasze kursy rysunku, a zdobędziesz bezcenną wiedzę teoretyczną i praktyczną.
 • nauka rysunku Zajęcia, w ramach prowadzonego przez pracownie Horyzont, kursu rysunku trwają cały rok, a 10-cio miesięczny program stanowi całość. Nie wymagamy od osób zapisujących się na zajęcia żadnej wcześniejszej praktyki rysunkowej, wiedzy ze szkoły średniej, dotyczącej rysunku, malarstwa i sztuki. Sprawdź szczegóły na naszej stronie WWW.
 • Kurs rysunku Łódź Kurs rysunku, rysunek architektoniczny, przygotowujący kandydatów do egzaminu na wydziały architektoniczne w całej Polsce. Kurs rysunku Łódź Zgierz zaprasza.
 • Kurs rysunku Katowice, Gliwice Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kurs rysunku, będący kompleksowym przygotowaniem do egzaminów wstępnych na Wydziały Architektury. Wysoki poziom nauczania. Serdecznie zapraszamy.
 • Szkoła rysunku malarstwa, kursy malarstwa - Lublin AKADEMIA RYSUNKU i MALARSTWA prowadzi kursy przygotowawcze dla kandydatów ubiegających się o miejsca na wyższych uczelniach artystycznych lub technicznych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Szkicart.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com