Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Kurs-rysunku.pl Kurs Rysunku Elipsa - Kursy Architektura Kraków (Katalog architektura)

Miniaturka domeny www.kurs-rysunku.pl14 lat/a SEO

Otwórz www.kurs-rysunku.pl

Proponujemy kurs intensywny 2x w tygodniu i podstawowy 1x w tygodniu.

Z każdą osobą rozpoczynamy pracę od podstaw. Nie trzeba posiadać wcześniejszego przygotowania plastycznego. Przyjmujemy osoby początkujące i zaawansowane, które miały kontakt z rysunkiem architektonicznym na innych kursach.

Na lekcjach przebywa do 3 prowadzących. Gwarantujemy wysoką skuteczność.

Każdego roku kursem jest zainteresowane spore grono licealistów, studentów oraz osób pasjonujących się rysunkiem. Zapraszamy również na wakacyjny kurs rysunku odręcznego w pracowni Elipsa

i w interesujących plenerach Krakowa ,a także na kursy historii sztuki przygotowujące do matury, zajęcia prowadzi wykładowca z wieloletnim doświadczeniem.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Witryna warta polecenia, ciekawy projekt graficzny. Agencja reklamowa, 2014.04.06

Zdałem w 2013, polecam, mają naprawdę rewelacyjny system nauczania - warto, i te fajne wykłady n.t. architektury :) Endzior, 2013.08.26

Fajny kurs, warto. Faktycznie uczy małżeństwo architektów.Dobrze przygotowany program.
Perio, 2012.08.04

Nic dodać nic ująć - dobry krakowski kurs rysunku. Krzychu, 2011.07.11

Ja też polecam dobre zajęcia. Byłem na kursie wakacyjnym w zeszłym roku, grupa 10 osób, rysowaliśmy w plenerze, fajnie było. Teraz wybieram się na roczny do nich. Rzeczowi. Polecam Nikoś, 2010.04.11

Really good site With beatifull pictures. Good design. Michael, 2009.12.28

Bardzo dobry krakowski kurs rysunku. Mogę go śmiało polecić za dokładność, podejście do uczniów oraz rzeczowe korekty. Bardzo ucieszyl mnie fakt, ze prowadzą go architekci znający się na rzeczy. Przedstawiają architekturę w prawdziwym obrazie i jeżeli ci nie idzie mobilizuja Cię do pracy. Byłem na kilku kursach i wiem jedno, ekspresowo można dojechać z Krakowa do Warszawy ale nie na architekturę, tu trzeba ładnie rysowac i oni wa tego nauczą. Michałekz, 2009.12.07

Skomentuj www.kurs-rysunku.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z czerwca 2022: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Kurs rysunku Warszawa TOTU to szkoła malarstwa z Warszawy. Nasz kurs rysunkowo – malarski to rozwiązanie dla kandydatów na ASP. Udostępniamy Państwu intensywne zajęcia z artystami grafikami oraz architektami, także w formacie maratonu. Organizujemy spotkania z „dizajnem”, zajęcia w plenerze, podpowiadamy w udoskonaleniu portfolio. Nasz kurs rysunku w Warszawie to również dobra pozycja dla hobbystów – amatorów.
 • TOTU - szkoła rysunku Każdy zawód jest niezwykle inny. Aby zostać nauczycielem niezbędna jest chęć przekazywania wiedzy uczniom, dla elektryka kluczowa jest znajomość przewodów i kabli a dla architekta podstawę stanowi znajomość rysunku. To umiejętność która sprawi że praca stanie się wyłącznie przyjemnością. Totu to firma dzięki której nauczysz się profesjonalnie rysować, a narysowanie Marylin Monroe nie będzie dla Ciebie żadnym problemem.
 • Kurs rysunku Warszawa Profesjonalne lekcje rysunku pod okiem wybitnych specjalistów w swojej dziedzinie. Zajęcia nauki rysunku od podstaw. Życzliwa atmosfera, bardzo dobre doskonalenie warsztatu.
 • TOTU Szkoła Rysunku Szkoła Rysunku TOTU jest pracownią przygotowującą do studiów architektonicznych i artystycznych. Odbywają się tu kursy rysunku prowadzone przez architektów. nauka rysunku prowadzona jest od podstaw i nie jest wymagane wcześniejsze przygotowanie plastyczne. Oprócz tego pracownia organizuje ciekawe zajęcia dodatkowe z makietowania i modelowania form przestrzennych, które są darmowe dla wszystkich kursantów, a pracownia zapewnia wszystkie materiały potrzebne do wzięcia udziału. Lokalizacja: Kraków - Kazimierz.
 • Szkoła rysunku - Czarny Biały Jeżeli pasjonuje Was świat rysunku, tworzenie czarno-białych szkiców na kartkach papieru, to szkoła rysunku Czarny Biały jest właśnie dla Was stworzona.
 • Kursy maturalne i gimnazjalne w Krakowie Laboratorium Wiedzy - kursy maturalne, kursy gimnazjalne, kursy rysunku i malarstwa w Krakowie. Przygotowujemy do egzaminu gimnazjalnego i egzaminu maturalnego.
 • Kurs rysunku architektonicznego w Łodzi Strona na temat kursu rysunku dla osób planujących studia architektoniczne. Lekcje rysunku dla początkujących jak i zaawansowanych rysowników. Świetne przygotowanie do egzaminów wstępnych na Architekturę, sprawdzających uzdolnienia plastyczne.
 • Kursy rysunku Chcesz zdawać na ASP jednak brakuje Ci pewności? Zapisz się na nasze kursy rysunku, a zdobędziesz bezcenną wiedzę teoretyczną i praktyczną.
 • kurs rysunku kraków MDK-kurs rysunku kraków- szkoła rysunku prowadzona przez architektów z wieloletnim doświadczeniem w przygotowaniu do egzaminów wstępnych na studia architektury. Kurs rysunku architektonicznego na architekturę w Krakowie.
 • nauka rysunku Zajęcia, w ramach prowadzonego przez pracownie Horyzont, kursu rysunku trwają cały rok, a 10-cio miesięczny program stanowi całość. Nie wymagamy od osób zapisujących się na zajęcia żadnej wcześniejszej praktyki rysunkowej, wiedzy ze szkoły średniej, dotyczącej rysunku, malarstwa i sztuki. Sprawdź szczegóły na naszej stronie WWW.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Kurs-rysunku.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2022 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com