Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Kurs-rysunku.pl Kurs Rysunku Elipsa - Kursy Architektura Kraków (Katalog architektura)

Miniaturka domeny www.kurs-rysunku.pl16 lat/a Mini

Otwórz www.kurs-rysunku.pl

Proponujemy kurs intensywny 2x w tygodniu i podstawowy 1x w tygodniu.

Z każdą osobą rozpoczynamy pracę od podstaw. Nie trzeba posiadać wcześniejszego przygotowania plastycznego. Przyjmujemy osoby początkujące i zaawansowane, które miały kontakt z rysunkiem architektonicznym na innych kursach.

Na lekcjach przebywa do 3 prowadzących. Gwarantujemy wysoką skuteczność.

Każdego roku kursem jest zainteresowane spore grono licealistów, studentów oraz osób pasjonujących się rysunkiem. Zapraszamy również na wakacyjny kurs rysunku odręcznego w pracowni Elipsa

i w interesujących plenerach Krakowa ,a także na kursy historii sztuki przygotowujące do matury, zajęcia prowadzi wykładowca z wieloletnim doświadczeniem.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Witryna warta polecenia, ciekawy projekt graficzny. Agencja reklamowa, 2014-04-06

Zdałem w 2013, polecam, mają naprawdę rewelacyjny system nauczania - warto, i te fajne wykłady n.t. architektury :) Endzior, 2013-08-26

Fajny kurs, warto. Faktycznie uczy małżeństwo architektów.Dobrze przygotowany program.
Perio, 2012-08-04

Nic dodać nic ująć - dobry krakowski kurs rysunku. Krzychu, 2011-07-11

Ja też polecam dobre zajęcia. Byłem na kursie wakacyjnym w zeszłym roku, grupa 10 osób, rysowaliśmy w plenerze, fajnie było. Teraz wybieram się na roczny do nich. Rzeczowi. Polecam Nikoś, 2010-04-11

Really good site With beatifull pictures. Good design. Michael, 2009-12-28

Bardzo dobry krakowski kurs rysunku. Mogę go śmiało polecić za dokładność, podejście do uczniów oraz rzeczowe korekty. Bardzo ucieszyl mnie fakt, ze prowadzą go architekci znający się na rzeczy. Przedstawiają architekturę w prawdziwym obrazie i jeżeli ci nie idzie mobilizuja Cię do pracy. Byłem na kilku kursach i wiem jedno, ekspresowo można dojechać z Krakowa do Warszawy ale nie na architekturę, tu trzeba ładnie rysowac i oni wa tego nauczą. Michałekz, 2009-12-07

Skomentuj www.kurs-rysunku.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Kurs-rysunku.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu www.kurs-rysunku.pl Odśwież zrzut strony

  Kurs Rysunku Elipsa - Kursy Architektura Kraków (strona www.kurs-rysunku.pl - Kurs-rysunku.pl)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. nauka rysunku odręcznego w Krakowie Kurs i lekcje rysunku odręcznego. przygotowujemy do egzaminów z rysunku architektonicznego do egzaminów wstępnych na studia na wydziale Architektury i Urbanistyki, Architektury Krajobrazu, Sztuki Ogrodniczej.
  2. kurs rysunku kraków MDK-kurs rysunku kraków- szkoła rysunku prowadzona przez architektów z wieloletnim doświadczeniem w przygotowaniu do egzaminów wstępnych na studia architektury. Kurs rysunku architektonicznego na architekturę w Krakowie.
  3. Szkoła rysunku - Czarny Biały Jeżeli pasjonuje Was świat rysunku, tworzenie czarno-białych szkiców na kartkach papieru, to szkoła rysunku Czarny Biały jest właśnie dla Was stworzona.
  4. TOTU - szkoła rysunku Każdy zawód jest niezwykle inny. Aby zostać nauczycielem niezbędna jest chęć przekazywania wiedzy uczniom, dla elektryka kluczowa jest znajomość przewodów i kabli a dla architekta podstawę stanowi znajomość rysunku. To umiejętność która sprawi że praca stanie się wyłącznie przyjemnością. Totu to firma dzięki której nauczysz się profesjonalnie rysować, a narysowanie Marylin Monroe nie będzie dla Ciebie żadnym problemem.
  5. Kurs rysunku i malarstwa, kurs wzornictwa Salwatorskie studio artystyczne oferuje profesjonalne kursy rysunku i malarstwa. Przygotowanie do egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie artystyczne. Przygotowanie do egzaminów na wzornictwo i architekturę. Kurs historii sztuki, przygotowanie do matury. Zajęcia z ceramiki dla dorosłych.
  6. Kurs rysunku, malarstwa, rzeźby - Fenomenarium Lekcje rysunku, malarstwa i rzeźby prowadzone we Wrocławiu. Nauka od podstaw dla osób w każdym wieku, zarówno początkujących, jak i tych pragnących rozwijać swoje umiejętności i doskonalić warsztat.
  7. Kursy na architekturę, szkoła rysunku - Lublin Prowadzimy kursy przygotowawcze dla kandydatów ubiegających się o miejsca na wyższych uczelniach technicznych lub artystycznych. Nasza placówka wypracowała sobie miejsce w ścisłej czołówce szkół rysunku w całej Polsce.
  8. Szkoła rysunku malarstwa, kursy malarstwa - Lublin AKADEMIA RYSUNKU i MALARSTWA prowadzi kursy przygotowawcze dla kandydatów ubiegających się o miejsca na wyższych uczelniach artystycznych lub technicznych.
  9. Kurs rysunku Katowice, Gliwice Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kurs rysunku, będący kompleksowym przygotowaniem do egzaminów wstępnych na Wydziały Architektury. Wysoki poziom nauczania. Serdecznie zapraszamy.
  10. nauka rysunku Zajęcia, w ramach prowadzonego przez pracownie Horyzont, kursu rysunku trwają cały rok, a 10-cio miesięczny program stanowi całość. Nie wymagamy od osób zapisujących się na zajęcia żadnej wcześniejszej praktyki rysunkowej, wiedzy ze szkoły średniej, dotyczącej rysunku, malarstwa i sztuki. Sprawdź szczegóły na naszej stronie WWW.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com