Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Jogajoga.republika.pl Fabryka Energii - Centrum Jogi Wrocław (Katalog medycyna natural…)

Miniaturka domeny www.jogajoga.republika.pl5 lat/aSMS

Otwórz www.jogajoga.republika.pl

Wrocław zawsze marzył o pięknych szkołach jogi, spoglądając zazdrośnie na to co oferuje Warszawa czy Kraków swoim mieszkańcom. Przez wiele lat uparcie dążyliśmy do celu, aby dać Wrocławianom takie miejsce. Czas spędzony z naszymi uczniami na wynajętych salach gimnastycznych dobiegł końca i z radością możemy oddać się praktyce jogi w jednej z najbardziej profesjonalnie działających szkół jogi w Polsce.

Nasza sala do jogi w Fabryce to miejsce kultowe. Pośród uczniów mamy: śpiewaczkę Filharmonii Narodowej, opiekuna szympansów we Wrocławskim ZOO, informatyka bankowego (w wolnych chwilach w pracy ćwiczy stanie na rękach), a także dyrektorów, kierowników, pracowników, którzy na ten jeden moment zrzucają garnitury i w spodniach dresowych oddają się rygorystycznej i wytrwałej pracy nad sobą i dla siebie.

U nas nie ma klientów, wszystkich traktujemy jak swoich przyjaciół i uczni. W zamian otrzymujemy podziękowania za „magiczne” uzdrowienie kręgosłupów, barków czy kolan. W rzeczywistości to ich ciężka i wytrwała praca pod naszym profesjonalnym okiem czyni te cuda, bo tutaj tworzymy pozytywną energię.

Jogę ćwiczą u nas wszyscy. Przychodzą mamy z dzidziusiami w brzuchu na jogę dla kobiet w ciąży, są studenci i młodzież na swoich grupach. Panowie lubują się w jodze jak im się „zepsuje” kręgosłup i na tej grupie stanowią większość. Zaś najstarsi, nawet 70 letni spotykają się na jodze dla seniorów.

To my od pięciu lat w wakacje jesteśmy organizatorami Jogi w Parku we Wrocławiu pod Panoramą Racławicką, przez całe wakacje można się spotykać z naszymi nauczycielami co niedzielę na bezpłatnej sesji jogi. Chętnie w akcje angażują się Wrocławskie media i miasto. Dzięki temu co roku już od 4 lat bijemy rekordy frekwencji, często przekraczającej 150 osób.

Skąd nasza nazwa? Kiedyś na jednym z wyjazdów wakacyjnych z jogą jakie organizujemy zaczepiliśmy chłopca, uczestnika zajęć jogi dla dzieci. - Kaziu zaczekaj. Powiedz nam co to jest joga? Spojrzał na nas z oburzeniem, jakbyśmy nie wiedzieli rzeczy oczywistych i powiedział: - Joga to Fabryka Energii. Po czym pobiegł dalej. Tak powstała nazwa naszego Centrum Jogi Wrocław.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.jogajoga.republika.pl teraz!

Skomentuj www.jogajoga.republika.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Rwa kulszowa Osteopatia to fantastyczna dziedzina medycyny, która umożliwia harmonijne podejście do pacjenta i lepsze diagnozowanie i przede wszystkim leczenie jego problemów. Na osteoklinika.pl znajdziesz wielu doskonałych lekarzy i specjalistów z tej właśnie dziedziny. Dzięki temu możliwe będzie leczenie wielu schorzeń, z którymi mniej lub w ogóle radzi sobie jedynie konwencjonalne podejście do problemu.
 • Studio jogi Yogapolis to kameralne studio jogi w centrum Gliwic. Oferujemy różnorodne zajęcia jogi dostosowane do umiejętności i wieku uczestników. Profesjonalnie prowadzona joga przynosi ulgę w wielu dolegliwościach bólowych, a także korzystnie wpływa na układ nerwowy. joga to także świetny sposób na szczupłą sylwetkę i jędrne ciało. joga w mieście Gliwice tylko z Yogapolis.
 • Salon fryzjersko-kosmetyczny z fitness Aneta kreuje to nowatorskie połączenie nowoczesnego salonu kosmetycznego, salonu fryzjerskiego, centrum jogi, klubu fitness i klubu aktywności ruchowej (zajęcia zumba kids junior) dla maluszków w jednym budynku. Usługi fryzjerskie i kosmetyczne realizowane są również mobilnie na terenie Łodzi i aglomeracji łódzkiej. Polecamy wspaniałe fish spa oraz nasze zajęcia fitnessowe. Zapraszamy na u. Matejki 9 w Śródmieściu Łodzi!
 • Zdrowie i długowieczność Długie życie i zdrowe starzenie się to nasze cele. Ciało w ruch - zdrowy duch. Zdrowie jest najważniejsze w życiu człowieka gdyż, bez zdrowia nie jesteśmy w stanie nic uczynić.Zdrowie to rzecz której nie można kupić za pieniądze. Od zdrowia mniej ważne są pieniądze, dobra materialne i inne.
 • Fitbuk - gdzie dzisiaj ćwiczysz? Fitbuk to innowacyjna baza klubów fitness, szkół jogi, tańca, sztuk walki i instruktorów z całej Polski. Nie tylko znajdziesz i zamieścisz opinię o klubach i trenerach, ale też sprawdzisz informacje o grafikach zajęć i organizowanych w okolicy wydarzeniach związanych z aktywnym spędzaniem czasu.
 • Atrakcje dla dzieci - Katowice Nasza firma zajmuje się organizacją imprez, organizowaniem atrakcji dla dzieci, wyjazdów turystycznych i wielu innych. Zapraszamy.
 • Medytacja Zapraszam na portal medrzeczgor.pl, serwis zajmuje się głównie zjawiskiem medytacji. Dzięki artykułom i materiałom zawartym na stronie, dowiesz się co to jest medytacja, nauczysz się technik medytacji i na co składa się praktyka. Medytacja niesie ze sobą szereg dobroczynnych korzyści, medytacja leczy bezsenność, nałogi, depresje, wszystkie stany lękowe, niepokój oraz gniew i agresję.
 • Bezpłatna Szkoła Rodzenia Alma Matter w Poznaniu, filia Gniezno Alma Matter jest bezpłatną szkołą rodzenia, powstała by przygotować kobiety i rodzinę do porodu i opieki nad dzieckiem. Nasza kadra to profesjonaliści, którzy zdobywali wiedzę na kursach w Fundacji Rodzic po Ludzku w zakresie prowadzenia Aktywnej Szkoły Rodzenia. Podczas spotkań uczymy i udzielamy rad jak najlepiej przygotować się do porodu i jak zajmować się dzieckiem. Prowadzimy gimnastykę dla ciężarnych, jogę, marsze z kijkami nordic walking. Uczymy ja wykonać masaż prenetalny i chustowanie.
 • Fitness Warszawa Wyszukiwarka geolokalizacyjna warszawskich klubów fitness, siłowni, organizatorów zajęć aerobic, joga oraz pilates. Możliwość komentowania obiektów.
 • Bikyasa joga wrocław Fit-joga to nazwa zajęć, podczas których praktykujemy tak naprawdę Bikyasę. To połączenie dwóch systemów jogicznych: Bikram i Ashtangi. Ciekawostką i novum w praktykowaniu tej jogi jest to, że ćwiczymy do współczesnej muzyki popowej. Dlatego też można ją porównać do fitnessu. Przynosi jednak zdecydowanie więcej korzyści!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Jogajoga.republika.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com