Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Lirikando.twoj-impresariat.pl Duet Lirikando (Katalog muzycy)

Miniaturka domeny lirikando.twoj-impresariat.pl6 lat/aSEO

Otwórz lirikando.twoj-impresariat.pl

Duet Lirikando

Silvia Di Falco - sopran, urodziła się w Ragusie, we Włoszech. Naukę śpiewu rozpoczęła u Valentiny Reuszkai. Studia muzyczne ukończyła w 2004 roku pod kierunkiem Piny Sofia w Instytucie Muzycznym V.Belliniego w Katanii. W 2007 roku kontynuuje studia II stopnia w Konserwatorium "G.B.Martini" w Bolonii, pod okiem prof. Donatelli Debolini. Pisze pracę magisterską na temat - "Służąca we włoskiej operze komicznej XVIII-go wieku". Po ukończeniu studiów kontynuuje naukę pod okiem tenora Wiliama Matteuzzi. Uczestniczy w róznych warsztatach i wykładach ze znanymi maestrami, wśród których: Raina Kabajvanska, R.Maragliano czy Elio Battaglia.

Guglielmo Callegari - tenor, rozpoczął naukę śpiewu prywatnie w 1993 roku jako bas. Od 1998 roku przechodził stopniowo na repertorium tenorowe pod okiem maestra Enrico Rinaldo. Znaczące było także spotkanie z maestrem Romano Roma, u którego uczył się przez 2 lata i który skierował go do konserwatorium, gdzie uczył się pod okiem prof. Cristiny Mantese. Naukę w konserwatorium zakończył w roku 2010. Podczas studiów w konserwatorium A.Steffani w Castelfranco Veneto w roku 2006/07, uczestniczył w kursie reżyserskim prowadzonym przez reżysera i aktora Fabio Sartor.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Lirikando to dla miłośników opery perełka, dwoje sympatycznych Włochów w Polsce z doskonałymi warunkami głosowymi i świetnym repertuarem. Wirtualne biura, 2012.09.04

Skomentuj lirikando.twoj-impresariat.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Zespół muzyczny na imprezy okolicznościowe Profesjonalna oprawa muzyczna i nagłośnieniowa na wesele, bal i inne imprezy okolicznościowe. Zespół muzyczny Voyage Łódź, Zgierz oraz cała Polska.
 • Fotografia ślubna duet fotografów PerfectLove. Zajmujemy się fotografią ślubną, rodzinną, wykonujemy sesje dla zakochanych. Dwóch fotografów na ślubie to komfort – żadna ważna chwila nie zostanie pominięta. Jesteśmy ze Śląska z Katowic, jednak działamy wszędzie tam, gdzie odbędzie się Wasz ślub. Oprócz tradycyjnej fotografii ślubnej oferujemy również fotościankę - niezapomnianą rozrywkę dla gości weselnych.
 • duet akordeonowo-wokalny Ewelina i Michał "duet EM”, czyli Ewelina Wronowska i Michał Matuszewski istnieje od 2 lat i pochodzi z Sanoka. Co prawda Ewelina pochodzi z Zagórza, zaś Michał mieszka w Myczkowie. duet stworzyli w Sanoku, ponieważ spotykają się tam codziennie w szkole muzycznej, ale również i w liceum. duet utworzyli na potrzebę corocznego koncertu charytatywnego w Liceum Ogólnokształcącym do którego uczęszczają.
 • Agencja muzyczna Music Lab - oprawa muzyczna Wrocław Agencja muzyczna z Wrocławia. Oferuje usługi oprawy muzycznej imprez oraz nagłośnienia. Zespoły jazzowe na bankiet firmowy i zespoły z muzyką taneczną.
 • Skrzypce na ślub Łódź Oprawa muzyczna ślubów, oraz komunii, rocznic, jubileuszów i innych tego rodzaju imprez okolicznościowych przez zespół duet skrzypce i gitara, lub skrzypce na ślub solo. Na ślub proponujemy muzykę klasyczną Aria na strunie G, Ave Maria i inne. Na uroczystościach natomiast możemy wykonać dodatkowo utwory z repertuaru muzyki rozrywkowej.
 • Zespół Wojtek Kamiński Trio Wspólnie grają w zespole Swing Workshop Wojtka Kamińskiego oraz akompaniują wielu artystom. Wojtek Kamiński Trio w repertuarze ma wiele swingowych standardów, bluesów, rock'n' rolla, boogie-woogie.
 • Wojtek Kamiński - wirtuoz fortepianu Pianista Wojtek Kamiński solo oraz w duetach z wokalistkami i wokalistami jazzowymi oraz znanymi instrumentalistami takimi jak: Lora Szafran, Janusz Szrom, Marianna Wróblewska, Paweł Tartanus, Agnieszka Wilczyńska, Joanna Morea, Irena Gałązka, Marek Rudnicki czy Tadeusz Ehrhardt-Orgielewski.
 • Marianna Wróblewska & Maciej Zakościelny Recital jazzowy w wykonaniu Marianny Wróblewskiej ze specjalnym udziałem Macieja Zakościelnego. Artystom towarzyszy Wojtek Kamiński Trio w składzie: Wojtek Kamiński – piano, Janusz Kozłowski – kontrabas, Bogdan Kulik – perkusja. Zbigniew Dzięgiel - scenarzysta, reżyser, recenzent, producent muzyczny. Od kilku lat pisze książkę o polskiej wokalistyce jazzowej "Śpiewając jazz", która jest wynikiem jego wieloletniej fascynacji muzyką synkopowaną, pomysłodawca recitalu.
 • Wojciech Karolak Trio Zespół Wojciech Karolak Trio gra w składzie: Wojciech Karolak - organy Hammonda, Krzysztof Kijas - harmonijka ustna lub Tomasz Grzegorski - saksofon tenorowy, Arek Skolik – perkusja. Wojciech Karolak eksperymentował również jako kompozytor muzyki filmowej. Jednym z obrazów, do którego pisał muzykę była "Konopielka" w reżyserii Witolda Leszczyńskiego. Pisywał też muzykę do tekstów żony, Marii Czubaszek. W 2007 roku pojawił się w filmie "Ryś" w roli Boogiewoogiewicza.
 • Wojciech Karolak Quartet Zespół Wojciech Karolak Quartet proponuje jazzowe standardy w mistrzowskim wykonaniu. Zespół gra w składzie: Wojciech Karolak - organy Hammonda (uznawany za jednego ze słynniejszych wirtuozów tego instrumentu w Europie), Jerzy Małek – trąbka, Tomasz Grzegorski - saksofon tenorowy, Arek Skolik - perkusja.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com