Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Olivocap.com Woskowina (Katalog farmacja, leki)

Miniaturka domeny www.olivocap.com5 lat/aSMS

Otwórz www.olivocap.com

Mycie uszu

Zatkane ucho? Preparat do uszu!

Innowacyjny preparat Olivocap rozpuszczający woskowinę uszną. Dzięki wygodnej i bezpiecznej formie spray'u, Olivocap można aplikować w każdej pozycji. Równomiernie rozprowadza się po powierzchni kanału słuchowego. Nie wymaga czasochłonnych przygotowań a aplikacja jest szybka i bezpieczna.

Skład:

 • Olivaxol™

 • Olej z Oliwek

 • Olej miętowy

Rekomendowany przez lekarzy otolaryngologów:

Psik oliwką kilka razy, ciepła woda płucze uszy. Czyste, śliczne, różowiutkie, ręcznik dobrze je wysuszy. Tomcio tuli się do mamy u niej czuje się bezpiecznie. Oliwka ? to brak problemu, a patyczek? niekoniecznie.

-- lek. med. Anna MOLSKA specjalista otolaryngolog

Jedną z przyczyn niedosłuchu może być zalegająca w kanale słuchowym woskowina. Preparat Olivocap skutecznie, a co najważniejsze bezpiecznie rozpuszcza korek woskowinowy eliminując tym samym problem zatkanego ucha.

Regularne mycie uszu z zastosowaniem Olivocap pozwala uchronić się przed wieloma dolegliwościami laryngologicznymi. Skład preparatu to w 100% naturalne składniki bez konserwantów! Olivaxol™, standaryzowany olej z oliwek oraz olej miętowy sprawiają, że można go bezpiecznie stosować u dzieci i niemowląt powyżej 3 miesiąca życia.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Po kilku tygodniach stosowania mogę śmiało napisać, że regularne stosowanie Olivocap faktycznie ułatwia zachowanie w czystości kanału słuchowego. Po aplikacji trzeba poczekać aby preparat wypłynął wraz z nadmiarem woskowiny dlatego dobrze jest go stosować np. przed snem. Zatkane ucho, 2013.01.21

Skomentuj www.olivocap.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 2 podobnych stron WWW:

 • Aparaty słuchowe Strefa Słuchu - sprzedaż aparatów słuchowych na terenie Warszawy i okolic. Firma została założona przez protetyków słuchu z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży aparatów słuchowych. W ofercie mamy aparaty słuchowe czołowych światowych producentów: Bernafon, Siemens, Signia, Phonak, Oticon, ReSound, Audio Service, ReSound. Realizujemy dofinansowania NFZ. Zapraszamy na bezpłatne badania słuchu i testy na zrozumienie mowy.
 • Aparaty słuchowe - Amplifon - z nami usłyszysz świat Amplifon to światowy lider na rynku rozwiązań dla osób niedosłyszących. Oferujemy klientom test słuchu, badanie słuchu oraz dobór aparatu słuchowego. W ofercie posiadamy wysokiej jakości aparaty słuchowe firmy Siemens.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Olivocap.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com