Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Twoj-wizerunek.com Kreowanie Wizerunku Biznesowego (Katalog reklama, rynek, …)

Miniaturka domeny www.twoj-wizerunek.com6 lat/aMini

Otwórz www.twoj-wizerunek.com

Agnieszka Jelonkiewicz trener, konsultant ds.wizerunku, historyk sztuki.

Absolwentka Wydziału Sztuk Pięknych, autorka publikacji książkowej “Kozienice. Założenie pałacowo-ogrodowe”. Od 12 lat pracuje jako konsultant wizerunku. Świat kolorów i form pasjonuje ją od wczesnego dzieciństwa. Obecnie swoje pasje realizuje zajmując się historią ubioru, stylizacją i modą. Swojej sztuki uczyła się od ekspertów zrzeszonych w „Międzynarodowym Stowarzyszeniu Konsultantów Wizerunku” (Association of Image Consultants International – AICI). Posiada certyfikat międzynarodowego konsultanta koloru i wizerunku (image & color consultant), który uzyskała od amerykańskiej firmy zajmującą się doradztwem wizerunku “Beauty For All Seasons” (BFAS).

Jej główną specjalnością są projekty szkoleniowe koncentrujące się wokół kreowania wizerunku biznesowego, stylizacji sylwetki oraz psychologii koloru. Stworzyła programy, które uczą pracowników firm jak dbać o dobrą prezencję, co bezpośrednio wpływa na ich lepsze kontakty z Klientami i zwiększa efektywność pracy. Prowadzi szkolenia medialne, w których skupia się na przygotowaniu wizerunku medialnego ekspertów.

Na co dzień współpracuje z agencjami PR i instytutami szkoleniowymi udzielając indywidualnych konsultacji przedstawicielom Top Managementu. Współpracuje także z ośrodkami rozwoju osobistego prowadząc warsztaty dla kobiet różnych grup wiekowych z wizażu, kolorystyki i stylizacji sylwetki. Co roku bierze udział w festiwalu dla kobiet “Progessteron” organizując cieszące się ogromną popularnością zajęcia dla pań.

Pracuje także z młodzieżą prowadząc zajęcia dydaktyczne dla studentów i słuchaczy szkół policealnych. Świat mody i elegancji przybliża również nastolatkom podczas specjalnych zajęć organizowanych w gimnazjach. Uczestniczy również w projektach skierowanych do dzieci i młodzieży z domów dziecka oraz młodzieży niepełnosprawnej. Przygotowuje modeli do sesji zdjęciowych, doradza uczestniczkom konkursów piękności (wybory Miss Polonia, Miss World).

Jest autorką kilkudziesięciu publikacji w pismach branżowych i portalach internetowych, bywa gościem mediów. Jako prelegentka występowała m.in. na konferencjach poświeconych marketingowi politycznemu, opowiadając o roli kreowania wizerunku publicznego w życiu politycznym. Dodatkowo zajmuje się szkoleniami z zakresu Visual Merchandisingu i stylizacji skierowanymi do sprzedawców w sklepach odzieżowych.

Realizowała projekty szkoleniowe dla firm z sektora: finansowego, energetycznego, farmaceutycznego, budowlanego, elektronicznego, telekomunikacyjnego, poligraficznego, odzieżowego, kosmetycznego, organizacji rządowych i pozarządowych, ochroniarskiego, kulturalnego.

AICI - pierwsza i jednocześnie największa branżowa organizacja założona w USA na początku lat 80-tych XX wieku, skupiająca konsultantów koloru i wizerunku z Europy oraz obu Ameryk.

Beauty For All Seasons (USA) - największa na świecie międzynarodowa firma zajmująca się stylizacją i wizażem; lider z zakresie osobistego wizerunku oraz analizy kolorystycznej; m.in. jako pierwsza, która wprowadziła metodę analizy kolorystycznej przy użyciu komputera.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.twoj-wizerunek.com teraz!

Skomentuj www.twoj-wizerunek.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Marketing internetowy Zapewniamy naszym klientom szeroki zakres usług związanych z marketingiem internetowym, w tym pozycjonowanie. Zajmujemy się również tworzeniem różnych typów stron internetowych.
 • Akademia Metamorfoz - nauka makijażu, metamorfozy i wizaż Przejdź z nami metamorfozę. Kompleksowo odmienimy Twój wizerunek. Osobista stylistka dobierze dla Ciebie idealne fasony, przegląd szafy, zakupy. W ofercie proponujemy także naukę makijażu i dobór kolorystyki, oraz metamorfozę fryzury. Jeśli chcesz zmienić lub odświeżyć swój wizerunek - zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
 • Coaching wizerunku Warszawa - kreowanie wizerunku Dobrze pojmowana korporacja, to nie tylko propozycja i korzystne ceny. Spółka, to również kreowanie wizerunku, odpowiednie zaprezentowanie własnej osoby, jako handlowca, bankowca, speca w danej branży. Panie głównie posiadają wiele sposobów ku temu, aby prezentować się nienagannie i nawiązać biznesowy dialog z Klientem. Czasami wystarczy dobry stylista fryzur Warszawa, by całkiem odmienić swój image!
 • Reklama na Facebooku Firma oferuje kursy związane z marketingiem internetowym w obszarze takich zagadnień jak e-markieting, reklama na Facebooku, social media oraz SEO i SEM itd.
 • PR, promocja, wizerunek i media - Hillstar Communication Hillstar Communicaiton - promocja marki i produktów, media relations, komunikacja wewnętrzna oraz marketing internetowy. Tworzymy materiały i publikacje prasowe. Prowadzimy działania promocyjne oraz outsourcing prasowy.
 • Grochu.eu - blog o grafice, designie i nie tylko... Na blogu znajdziesz szereg aktualności i przydatnych informacji z wielu sfer m.in. brandingu, kreowania wizerunku, grafiki i wordpressa.
 • Perfect Image - Salon Urody, Bielsko-Biała Nasza Pracownia oferuje coś więcej niż tylko tradycyjną pielęgnację ciała. Doświadczony personel z wyczuciem indywidualnych oczekiwań, pomoże Ci podjąć właściwe decyzje.
 • Portal społecznościowy Zdolniacha.pl Nie ma czegoś takiego jak my. Bo my tu tylko projektujemy i wykonujemy. A wszystko, co naprawdę w tym portalu wartościowe, kreujecie Wy. To Wasz talent, Wasza praca i Wasza determinacja.
 • Projektowanie stron WWW, sklepów internetowych Projektowanie stron internetowych, sklepów internetowych, logo firmy. Każdy nasz projekt jest unikatowym przedsięwzięciem. Pokaż się w sieci! Profesjonalny projekt dla Twojej Firmy!
 • Pozycjonowanie stron www, Reklama w internecie NETImage to firma zajmująca się kompleksowym kreowaniem wizerunku w internecie. W swojej ofercie mamy takie usługi jak pozycjonowanie, reklama, web usability, seo copywriting, szkolenia, audyty...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Twoj-wizerunek.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com