Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Spes.org.pl SPES - Organizacja Pożytku Publicznego (Katalog niepełnosprawni)

Miniaturka domeny spes.org.pl7 lat/aMini

Otwórz spes.org.pl

spes jest organizacją pożytku publicznego służącą osobom niepełnosprawnym od roku 1986. Prowadzi Warsztat Terapii Zajęciowej i Świetlicę Terapeutyczną dla osób niepełnosprawnych intelektualnie.
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz spes.org.pl teraz!

Skomentuj spes.org.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 9 podobnych stron WWW:

 • Fundacja Na stronie Fundacji Radia Zet znajdziesz m.in. informacje na temat potrzebujących dzieci, sprawozdania z naszej dotychczasowej działalności, a także opisy nadchodzących oraz już przeprowadzonych akcji.
 • Polski Związek Niewidomych - Koło w Nowym Sączu Strona zawiera aktualne informacje z życia koła, galerię zdjęć, czy też informacje na temat możliwości kontaktu z nami, ma na celu dokumentację wszelkich wydarzeń z nim związanych. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszego serwisu!
 • Pomoc dla zwierząt Portal siepomaga.pl łączy osoby wymagające pomocy, biedne i niepełnosprawne z organizacjami i fundacjami, które profesjonalnie zajmują się pomocą potrzebującym. Pomagamy zorganizować wolontariat.
 • Konkordia - Tam zwycięstwo, gdzie zgoda Konkordia - projekt, który ma na celu stworzenie miejsca dialogu trzech sektorów – publicznego, prywatnego i non-profit. Celem jest wypracowanie idealnych form współpracy z trzecim sektorem.
 • Stowarzyszenie Emmaus we Wrocławiu Stowarzyszenie Emmaus, prowadzące sklep charytatywny we Wrocławiu, wspiera osoby bezdomne w dążeniu do samowystarczalności. Dodatkowo przyjmujemy używane przedmioty i pomagamy w przeprowadzkach!
 • Chrześcijańska Służba Charytatywna Chrześcijańska Służba Charytatywna (ChSCh) jest ogólnopolską, niedochodową instytucją charytatywną, prowadzącą działalność dobroczynną i humanitarną na terenie całego kraju jak i poza jego granicami.
 • Organizacja odzysku Strona firmowa Eko Cykl Organizacja Odzysku S.A.. Spółka przejmuje od przedsiębiorców obowiązek odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych. Na stronie informacje o usługach, kontakt, baza wiedzy.
 • Fundacja Promyk Słońca Zajmujemy się szeroko pojętą pomocą dzieciom niepełnosprawnym i zagrożonym niepełnosprawnością oraz ich rodzinom poprzez prowadzenie działalności medycznej, terapeutyczno - edukacyjnej, opiekuńczo wychowawczej, szkoleniowej oraz wydawniczej...
 • Korporacja Biznesowa fundusze dla firm i NGO Korporacja Biznesowa sp.j. pozyskuje dotacje i fundusze, w tym unijne dla firm i NGO (organizacji pozarządowych), zapewnia kompleksową obsługę wszystkich podmiotów (outsourcing)
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Spes.org.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com