Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Powitania.pl Powitania telefoniczne, lektorzy i podkłady muzyczne (Katalog telekomunikacja)

Miniaturka domeny powitania.pl11 lat/aMini

Otwórz powitania.pl

Powitania.pl - nagrania lektorskie dla firm

Zapraszamy do realizacji wszelkich nagrań potrzebnych w Państwa firmie: zapowiedź telefoniczna, spot reklamowy, prezentacja multimedialna, e-book, e-learning. To wszystko od lat realizowane jest przez nasz serwis!

 • Profesjonalni lektorzy

 • Stale rozwijana baza głosów

 • Szybki czas realizacji nagrań - 2 dni robocze

 • Topowi lektorzy - Tomasz Knapik, Stanisław Olejniczak

 • Jak dotąd, ponad 1000 zadowolonych Klientów

Wejdź na www.powitania.pl i posłuchaj przykładowych nagrań.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz powitania.pl teraz!

Skomentuj powitania.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z listopada 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • nagrania lektorskie do filmu i reklamy nagrania głosu lektora do filmu oraz lektor do reklamy telewizyjnej i radiowej. Głos do systemów IVR, zapowiedzi telefonicznych i automatycznej sekretarki. Lektor do filmu korporacyjnego, internetowego oraz multimediów, filmu szkoleniowego i instruktażowego. nagrania dla sieci sklepowych, galerii handlowych. Usługi lektorskie dla stacji telewizyjnych i radiowych. Udźwiękowienie zagranicznych wersji reklam telewizyjnych oraz filmów korporacyjnych i filmów o produktach. Nowoczesne studio nagrań.
 • nagrania lektorskie Studio Lektoriusz oferuje usługi lektorskie wszelkiego rodzaju - od zapowiedzi telefonicznych po nagranie audiobooka. Powiem wszystko - to motyw przewodni studia. Zapraszamy na naszą stronę WWW!
 • Studio nagrań Studiopraga Studio nagraniowe „Praga” działające w warszawskiej dzielnicy Praga zajmuje się w szczególności prowadzeniem nagrań lektorskich, a także produkcją muzyczną, sound designem, miksem i masteringiem. Realizuje między innymi komunikaty głosowe, reklamy radiowe, telewizyjne, audiobooki, głosy do filmów czy gier komputerowych. Współpracuje z szerokim gronem doświadczonych lektorów. Zapraszamy serdecznie na stronę!
 • Reklamy radiowe, bank głosów i nagrania lektorski Soundmedia to Wrocławskie studio dźwiękowe oferujące produkcję dźwięku do mediów elektronicznych. Oferujemy produkcję spotów radiowych, udźwiękowienie reklam video, nagrania lektorskie, spoty IMS i nagrania IVR.
 • Studio Nagrań AEON Siedziba studia mieści się w centrum Wrocławia. Studio Nagrań AEON powstało w 2011 roku. Powstawanie muzyki to nasze życie i pasja. Zajmujemy się nagraniami studyjnymi dźwięku, produkcją i kompozycją muzyczną. Propozycja przenaczona jest dla tych, którzy preferują zarejestrować prywatne nagrania za przystępną cenę.
 • nagrania Lektorskie Strona z ofertą lektora nagrywającego swój głos do reklam i filmów. nagrania lektorskie do reklam, filmów, audiobooków, centrali telefonicznych.
 • Najśmieszniejsze zdjęcia, memy oraz filmiki w sieci - EJoke.pl Zapraszamy serdecznie na stronę http://ejoke.pl/. Na naszej stronie znajdziesz najzabawniejsze zdjęcia, topowe memy o najciekawsze filmiki z Youtube. Na każdy post można zagłosować, polakować go lub udostępnić. Każdy może dodawać własne śmieszne zdjęcia oraz filmiki z życia codziennego. Bardzo prosty jest panel obsługi dodawania śmiesznych filmów i zdjęć. Możesz dodawać nieograniczoną ilość zabawnych wpisów na naszej stronie. Profesjonalny design strony ejoke.pl na pewno przyciągnie twoją uwagę!
 • Studio nagrań SoundProve Kraków - produkcja reklam radiowych SoundProve to studio muzyczne oferujące profesjonalny mix i master, nagrania dowolnego materiału dźwiękowego, produkcję reklam radiowych oraz postprodukcję filmową.
 • Get Better - najlepsi lektorzy Zapraszamy do przejrzenia propozycji Centrum Edukacyjnego Get Better. Zaczynaliśmy w 2009 roku jako mała szkoła językowa. Dziś jesteśmy sporym Centrum Edukacyjnym z placówkami w Wiśle oraz Ustroniu, lada chwila otworzymy trzecią w Skoczowie.
 • Siesta - profesjonalni lektorzy W 1992 roku w Gdyni powstała profesjonalna szkoła językowa SIESTA, specjalizująca się w zindywidualizowanym nauczaniu języków obcych (w szczególności romańskich) i kursach języka polskiego dla cudzoziemców. Szkoła zatrudnia wyłącznie wysoko wykwalifikowanych lektorów oraz współpracuje z renomowanymi i akredytowanymi placówkami kształcącymi z całego świata. Zapewnia Państwu indywidualną ścieżkę rozwoju językowego oraz niezwykle elastyczne harmonogramy zajęć. Kursy prowadzone są w kraju oraz za granicą.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Powitania.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com