Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Lakszmi.com.pl Pranie dywanów Wrocław (Katalog sprzątanie i pra…)

Miniaturka domeny www.lakszmi.com.pl15 lat/a SMS

Otwórz www.lakszmi.com.pl

Pranie dywanów Wrocław

Od 2002 roku wykonujemy dla Państwa usługi czyszczenia, między innymi szlifowanie marmuru czy czyszczenie wykładzin. Początkowo zajmowaliśmy się tylko praniem tapicerek ale stopniowo dochodziło nowe usługi:

a. czyszczenie sufitów podwieszanych,

b. mycie elewacji,

c. czyszczenie kostki brukowej.

Sporo czasu poświęcamy na szkolenia, wdrażamy nowe technologie i kupujemy sprzęt do prac specjalistycznych. Pozwala nam to wykonywać skomplikowane usługi w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Co bardzo ważne prace wykonywane są szybko w sposób jak najmniej kłopotliwy dla klienta.

W ostatnim czasie wprowadzaliśmy usługę szlifowania granitu i polerowania posadzek betonowych.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Miło się czyta ale ograniczyli ostatnio mocno liczbę proponowanych usług.
Może dobrze, bo skupią się na jednym :) Mariusz, 2014-05-01

Na stronie pranie dywanów firmy Lakszmi ładnie opisane jest w jaki sposób dbać o dywany czy chodniki w domu. Przed czy należy je chronić i w jaki sposób fachowiec powinien je czyścić.
Polecam! czysta iza, 2013-04-03

Wzorowałem się na firmie Lakszmi- słowni, solidni, uczciwi. Grzegorz, 2012-05-28

Skomentuj www.lakszmi.com.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Lakszmi.com.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu www.lakszmi.com.pl Odśwież zrzut strony

  Pranie dywanów Wrocław (strona www.lakszmi.com.pl - Lakszmi.com.pl)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Pranie dywanów i wykładzin, czyszczenie tapicerki - Wrocław i okolice Firma CleanMaxx świadczy usługi w zakresie prania dywanów, wykładzin, czyszczenia tapicerki meblowej i samochodowej. Nasze usługi wykonujemy na terenie Wrocławia i okolic do 30 km...
  2. Pranie dywanów i wykładzin, czyszczenie tapicerki - Wrocław Firma specjalizująca się w usługach porządkowych: pranie dywanów, pranie wykładzin, czyszczenie tapicerki meblowej oraz czyszczenie tapicerki samochodowej. Usługi wykonujemy na terenie Wrocławia. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą...
  3. Usługi prania dywanów we Wrocławiu Firma oferuje pranie, czyszczenie dywanów, wykładzin oraz tapicerki meblowej tekstylnej i samochodowej. W ofercie odplamianie, neutralizacja zapachów oraz specjalistyczne usuwanie gumy do żucia i plasteliny. Teren działania przedsiębiorstwa to Wrocław i okolice.
  4. Czyszczenie dywanów we Wrocławiu Firma zajmuje się skutecznym czyszczeniem dywanów, wykładzin oraz tapicerek meblowych i samochodowych na terenie Wrocławia. Usługodawca zapewnia profesjonalne środki oraz najnowsze technologie do usuwania plam, likwidacji roztoczy oraz neutralizacji zapachów.
  5. Wisper Czyszczenie dywanów, wykładzin i tapicerek Nasza firma zajmuje się kompleksowym dostarczeniem usług z zakresu czyszczenia dywanów wykładzin bądź tapicerek samochodowych na terenie Krakowa i w okolicach.
  6. Efekt Sieńko - czyszczenie posadzek, dywanów Usługi w zakresie: prania, czyszczenia tkanin podłogowych, dywanów, tapicerek meblowych w tym samochodowych; doczyszczania i zabezpieczania posadzek kamiennych; akrylowania pcv, Trójmiasto.
  7. Czyszczenie wykładzin, dywanów KARCHER Poznań Profesjonalna firma sprzątająca. Czyścimy tapicerki meblowe, samochodowe, wykładziny oraz dywany. Działamy na terenie Poznania i okolic. Do czyszczenia używamy profesjonalny sprzęt i środki chemiczne.
  8. Rafus pranie dywanów, wykładzin, tapicerek - Kraków Profesjonalne czyszczenie dywanów, wykładzin dywanowych, obić meblowych oraz tapicerek samochodowych. Zwalczanie roztoczy i nieprzyjemnych zapachów. Dojazd do klienta w gratis.
  9. Carpet Nowy Sącz Firma zajmuje się czyszczeniem dywanów, wykładzin oraz tapicerek meblowych jak i samochodowych tekstylnych i skórzanych. Działamy na terenie Nowego Sącza i okolic z dojazdem do klientów.
  10. Karcher Poznań - czyszczenie, pranie dywanów Oferuję usługę prania dywanów, prania tapicerki meblowej, prania tapicerki samochodowej. Wszystkie usługi wykonujemy starannie i sumiennie, dojazd do klienta na terenie Poznania gratis.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com