Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Sprzątanie i pranie

Miniaturka cityclean24.pl (Firma sprzątająca Warszawa)8 miesiąc/e SMS

Firma sprzątająca Warszawa

Nasza Firma Sprzątająca Warszawa CityClean24 oferuje profesjonalne usługi sprzątania w Warszawie i okolicach. Nasze usługi sprzątające to min: sprzątanie mieszkań Warszawa, opróżnianie mieszkań Warszawa, sprzątanie biura Warszawa, sprzątanie po pożarach Warszawa, sprzątanie w trakcie imprez masowych Warszawa, sprzątanie eventów i po eventach w Warszawie.

Miniaturka www.wasiak-zgierz.pl (Wywóz gruzu, kontenery na gruz i odbiór gruzu)1 lat/a SMS

Wywóz gruzu, kontenery na gruz i odbiór gruzu

Jesteś zainteresowany wynajmem firmy do wywozu gruzu? Wasiak Gruz to firma, na którą możesz liczyć. Oferujemy kompleksowe usługi wywozu gruzu oraz wynajmu kontenerów na gruz w najlepszych cenach. Nasza firma posiada nowoczesny sprzęt i doświadczoną kadrę, co pozwala nam na szybkie i bezpieczne usuwanie odpadów z terenu budowy czy remontu. Wasiak Gruz oferuje wywóz gruzu na terenie Łodzi oraz okolic. Zapraszamy do współpracy.

Miniaturka www.czyszczenie-karcherem.pl (Pranie materacy)1 lat/a SMS

Pranie materacy

Wykonujemy usługę pielęgnacji materacy w domu u klienta. Usuwamy zacieki, odplamiamy. Pierzemy każdy rodzaj tapicerki meblowej, zagłówki. Mamy spore doświadczenie w czyszczeniu środkami antybakteryjnymi. Czas schnięcia od 8 godzin w zależności od temperatury w pomieszczenie. Zakres działania Warszawa-Łódz.

Miniaturka wywozrupieci.pl (Wywóz gruzu, odpadów i złomu)7 lat/a SMS

Wywóz gruzu, odpadów i złomu

Zadbaj o naturę już dziś dzięki recyklingowi. Firma Wywóz Rupieci zajmująca się wywozem odpadów ma ogromne doświadczenie w branży wywozu odpadów oraz ich przetwarzania. Klienci, którzy oczekują szybkości i sprawności, mogą na to liczyć. Firma Wywóz Rupieci posiada specjalne kontenery na odpady i tym samym klient może samodzielnie segregować śmieci. W każdym momencie firma otwarta jest na nowe propozycje biznesowe, dzięki czemu może się doskonale dopasowywać swoją ofertę do potrzeb swoich klientów.

Miniaturka www.czyszczenie-karcherem.pl (Czyszczenie ekstrakcyjnie w domu)1 lat/a SMS

Czyszczenie ekstrakcyjnie w domu

Świadczymy usługi prania materacy, kanap, narożników w dom u klienta. Posiadamy siedemnastoletnie doświadczenie w czyszczeniu tapicerki meblowej i dywanów naturalnych. Usuwamy zacieki, plamy doprowadzając materac lub kanapę do 100% czystości. Materac pierzemy dwustronnie wraz z oparciem .Kanapy czyścimy ekstrakcyjnie czyli odsys z głębi tapicerki około 5 cm zanieczyszczeń dodatkowo płucząc. Schnięcie około jednej doby. Środki bezpieczne dla zdrowia z atestem PZH. Zakres działania Warszawa i okolice.

Miniaturka oczyszczaniekanalizacji.pl (Usługi przepychania rur, udrażniania kanalizacji)1 lat/a SMS

Usługi przepychania rur, udrażniania kanalizacji

Sidex jest najnowocześniejszą firmą w Warszawie oferującą usługi kanalizacyjne. Wielki sukces zawdzięczają wykwalifikowanym fachowcom oraz wyposażeniu w najlepszy sprzęt. Udrażnianie toalety, umywalki, odpływu pralki domowymi sposobami jest bardzo trudne i najczęściej mało skuteczne. Zaufaj fachowcom. Dzwoń do Sidex Warszawa.

Miniaturka www.brudtech.pl (Mycie dachów z dachówki i czyszczenie elewacji)2 lat/a SMS

Mycie dachów z dachówki i czyszczenie elewacji

Wykonujemy mycie dachów zrobionych z dachówki cementowej, dachówki betonowej i dachówki ceramicznej, a także myjemy dachu z blachy i blachodachówki. Usuwamy mech z dachu oraz sadze i inne zabrudzenia kominowe. Specjalizujemy się w usłudze - czyszczenie elewacji z odgrzybianiem chemicznym tynku. Wykonamy mycie elewacji każdego typu. Wykonamy mycie elewacji mineralnej, akrylowej, silikatowej, elewacji z blachy i płyty PCV. Myjemy elewacje szklane i aluminiowe. Brudtech to gwarancja dobrego wyboru.

Miniaturka www.nodwig.pl (Firma czyszcząca)3 lat/a SMS

Firma czyszcząca

Nodwig to profesjonalna firma czyszcząca świadcząca kompleksowe usługi czyszczenia na terenie miasta Kraków i powiatu krakowskiego. Usługi świadczone są z dojazdem do klientów, przy użyciu profesjonalnego sprzętu.

Miniaturka galtim.com.pl (Sprzątanie Warszawa)3 lat/a SMS

Sprzątanie Warszawa

Sprzątanie klatek Warszawa, a nawet sprzątanie osiedli w Warszawie, to część oferty, jaką ma do zaoferowania firma Galtim-Usługi. Doświadczony personel jest w stanie szybko i sprawnie pozbyć się zanieczyszczeń ze wszystkich powierzchni. Sprzątanie biur Warszawa również znajduje się w zakresie realizowanych zadań.

Miniaturka www.panjaga.pl (Pranie tapicerki samochodowej i meblowej)3 lat/a Mini

Pranie tapicerki samochodowej i meblowej

Oferujemy pranie tapicerki meblowej i samochodowej w mieście Kościan, Czempiń, Leszno, Poznań oraz Gostyń. Także czyszczenie kanapy, pranie narożnika tudzież pranie rogówki itd.

Firmy - lista podkategorii
↑↑↑

Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

SublimeStar.com