Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Psycholog Warszawa Terapia pedagogiczna, psycholog (Katalog gabinety lekarsk…)

Miniaturka domeny iterum.edu.pl1 lat/a SMS

Otwórz iterum.edu.pl

Dobry psycholog Warszawa Białołęka

Psycholog dla dzieci i dorosłych Warszawa Białołęka

Zarówno dzieci, młodzież i dorośli potrzebują wsparcia i pomocy w rozwiązywaniu problemów. W szkole, domu, z rówieśnikami, braku motywacji i pewności siebie. Rodzice często zauważają niepokojące sygnały, takie jak zmiany w zachowaniu lub nastroju. To dobry czas na konsultację z psychologiem w celu wyznaczenia celów i sposobów ich osiągnięcia związanych ze zmianą zachowań, poprawą zdrowia, pewnością siebie i zarządzaniem emocjami.

Dietetyk Warszawa Białołęka

Możesz pozbyć się niewłaściwych nawyków żywieniowych z pomocą dietetyka. Zapobiegnie to problemom zdrowotnym i pomoże odzyskać zdrowie i prawidłową wagę.

Osoby, którym zależy na prawidłowym odżywianiu i chcą przyczynić się do zdrowszego życia, osoby z nadwagą lub niedowagą, osoby ze specjalnymi potrzebami żywieniowymi związanymi z chorobą, osoby, które poprzez prawidłowe odżywianie chcą poprawić jakość swojego życia.

Terapia ręki Warszawa Białołęka

Terapia ręki to terapia skupiająca się na łopatkach i kończynach górnych. W zależności od występujących deficytów praca terapeutyczna polega na wzmocnieniu siły mięśniowej kończyn górnych, pobudzeniu czucia powierzchniowego lub głębokiego (zapewniając stymulację dotykową), poprawie chwytu, poprawie kontroli wzrokowej i ruchowej oraz koordynacji ruchów obu rąk.

Terapia pedagogiczna Warszawa Białołęka

*Terapia pedagogiczna to stosowanie narzędzi edukacyjnych do leczenia przyczyn i objawów trudności w uczeniu się oraz eliminowania niepowodzeń szkolnych i ich skutków (niska samoocena, niechęć do uczenia się, zaburzenia koncentracji uwagi itp.).

Terapia pedagogiczna dla dzieci i młodzieży z niepełnosprawnością poznawczą i ruchową, mających trudności w nabywaniu umiejętności czytania, pisania i uczenia się matematyki. Terapia edukacyjna polega na poprawie funkcjonowania zaburzonego i poprawie funkcjonowania dobrze rozwiniętego.

Poszukujesz sprawdzonych specjalistów na Warszawskiej Białołęce - Psycholog, psychiatra, terapia ręki?

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub email. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Temat tej specjalizacji jest raczej wstydliwy. Jednak jesteśmy tylko ludźmi. Każdy prędzej lub później potrzebuje pomocy w sprawach z którymi sam nie jest w stanie sobie poradzić. Polecam pomoc psychologiczną firmy Iterum Warszawa. Naprawdę z przyjemnością niosą pomoc każdemu potrzebującemu. Pomoc informatyczna Warszawa, 2023-03-21

Moje dzieci uczęszczały do gabinetu na terapię ręki. Długo zastanawiałem się który gabinet lekarski wybrać. Teraz wiem, że w Warszawie i okolicach firma Iterum to najlepszy wybór. Wuko Warszawa, 2023-03-21

Korzystałem z usług firmy Iterum. Gabinet psychologiczny, który oferuje pomoc prawdziwych specjalistów. Duża gama lekarzy do wyboru. Polecam! Przepychanie rur Warszawa, 2023-03-21

Skomentuj iterum.edu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z czerwca 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Iterum.edu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu iterum.edu.pl Odśwież zrzut strony

  Terapia pedagogiczna, psycholog (strona iterum.edu.pl - Psycholog Warszawa)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Psycholog, psychiatra, psychoterapeuta i dietetyk Poradnia Help-Medical to miejsce stworzone przez osoby, którym na sercu leży zdrowie psychiczne i fizyczne dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Prowadzimy specjalistyczne terapie, zajmujemy się leczeniem zaburzeń o podłożu psychicznym i fizycznym. Współpracujemy wyłącznie z doświadczoną kadrą lekarzy, psychologów i psychoterapeutów. Jesteśmy konkurencyjnie na rynku warszawski pod względem cen. Serdecznie zapraszamy . Obiecujemy dołożyć wszelkich starań aby poprawić Państwa zdrowie.
  2. Psychoterapeuta Ericksonowski Psychoterapeuta Ericksonowski - zorientowany na wydobycie zasobów pacjenta, wykorzystuje w swojej pracy techniki ustawień systemowych oraz pracy z ciałem. Prowadzi terapię rodzinną, par oraz indywidualną.
  3. Psycholog Warszawa - InPlus InPlus: pomoc psychologiczna, psychoterapia, psychoterapia par, coaching. Proponujemy pomoc w przypadkach takich problemów jak: depresja, nerwica, zaburzenia lękowe i inne. Warszawa Ursynów i Wola.
  4. Psycholog, psychoterapia Warszawa Nasz gabinet psychologiczny jest miejscem, w którym każdy otrzyma pomoc psychologiczną i psychoterapeutyczną odpowiednią do indywidualnej sytuacji. Wierzymy, że poczujecie się Państwo u nas wyjątkowo.
  5. Pomoc psychologiczna, psychoterapia Warszawa Konsultacja psychologiczna – spotkanie z psychologiem określające podstawowe obszary trudności i główne problemy. Spotkanie ma za zadanie zaproponować właściwą formę pomocy psychologicznej.
  6. Psychoterapia Warszawa Strona gabinetu psychologicznego psychoterapeutki Katarzyny Skirmurtt. Psychoterapia indywidualna, rodzin, par oraz małżeństw. Psycholog Katarzyna Skimurt poddaje swoją pracę regularnej superwizji.
  7. Warszawa psychoterapia Szukasz dobrego psychoterapeuty w Warszawie? Skorzystaj z pomocy doświadczonych w pracy klinicznej specjalistów z Ośrodka Psychoterapii Analitycznej „Anima”. Zapraszamy na naszą stronę po szczegóły.
  8. Psycholog, psychoterapeuta, pyschodietetyk - Warszawa Ursynów Nazywam się Monika Ziemba i jestem psychologiem, psychoterapeutą, a także psychodietetykiem. Zapraszam do mojego gabinetu psychoterapii i psychodietetyki mieszczącego się w Warszawie, na Ursynowie. Oferta: konsultacje psychologiczne, psychoterapia indywidualna, poradnictwo dla osób starszych, terapia grupowa. Wszystkich, którzy potrzebują porady doświadczonego i fachowego psychologa zapraszam do kontaktu i wizyty w moim gabinecie na warszawskim Ursynowie.
  9. Psycholog, Psychoterapeuta Warszawa - Małgorzata Zadroga Jestem psychologiem oraz psychoterapeutą. Psychoterapię wykorzystuję podczas pracy z młodzieżą oraz z osobami dorosłymi, które doświadczają dyskomfortu psychicznego. Oferowana pomoc psychologiczna dostosowana jest do każdej osoby indywidualnie. W pracy zawodowej stosuję psychoterapię psychodynamiczną, która koncentruje się wokół koncepcji, że życie człowieka oprócz świadomości ma również część nieświadomą, która rządzi się odrębnymi „prawami”.
  10. Seksuolog - grupa wsparcia Warszawa Masz problemy w związku, wyczuwasz oziębłość ze strony partnera czy też któreś z Was zauważyło u siebie zakłócenia pożądania, z pomocą może przyjść tylko doświadczony seksuolog, jaki znajdzie podłoże Waszego problemu. Prywatny Seksuologiczny Gabinet Lekarski w Warszawie tworzą specjaliści Wioletta Konopa-Stelmach pedagog, Bogdan Stelmach - lekarz seksuolog, ginekolog i położnik jak również Sylwia Osada - psycholog, seksuolog oraz psychoterapeutka.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com