Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Motoryczni Geniusze Trening umiejętności, TUS oraz terapia ręki Marki (Katalog psychoterapia)

Miniaturka domeny motorycznigeniusze.pl1 lat/a SMS

Otwórz motorycznigeniusze.pl

Trening umiejętności (TUS), terapia ręki

Marki, Ząbki, Białołęka, Wołomin

Nasz zespół tworzą doświadczeni terapeuci z Marek, których wiedza i dbałość o szkolenia stale się rozwijają, co dowodzi ich wielkiego zaangażowania w swoją pracę. Przywiązanie do pacjenta jest dla nas priorytetem.

Co wyróżnia naszą poradnię?

W Poradni Motoryczni Geniusze panuje atmosfera życzliwości, ciepła i zrozumienia. Zespół specjalistów zawsze chętnie niesie swoją pomoc dzieciom i młodzieży, aby wspierać ich rozwój i kształtować ich umiejętności.

Czy zajmuje się nasza poradnia?

 • Trening Umiejętności Społecznych (TUS)

 • Lego TUS Trening Umiejętności Społecznych

 • Zajęcia pedagogiczne

 • Zajęcia przygotowujące do szkoły

 • Terapia Ręki

Nasze poradnia znajduje się w Markach pod Warszawą (dojazd z Warszawy trasą S8 zajmuje ok. 15min). Nasi pacjenci dojeżdżają z takich miast jak: Ząbki, Zielonka, Kobyłka, Wołomin, Legionowo, Radzymin.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz motorycznigeniusze.pl teraz!

Skomentuj motorycznigeniusze.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lutego 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Motorycznigeniusze.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu motorycznigeniusze.pl Odśwież zrzut strony

  Trening umiejętności, TUS oraz terapia ręki Marki (strona motorycznigeniusze.pl - Motoryczni Geniusze)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Emoty dla Gadu-Gadu, Tlen, WPK, emotikony Dodatkowe emotikony dla Gadu-Gadu, Tlena i innych komunikatorów. Masa emoty do pobrania. Czym są emotikony. FAQ - pomoc Gadu-Gadu, stare wersje GG i dodatki do nich!
  2. Dodatki do GG - prawie wszystko na gadu gadu Prawie wszystko na GG - najlepsze dodatki do Gadu-Gadu! Pobierz dźwięki, emoty, skiny, GGarty, emotikony, opisy, staTUSy i wiele innych dodatków za darmo.
  3. Opisy GG, opisy na GG, opisy do GG, StaTUSy Opisy GG, staTUSy GG, opisy na GG. Najlepsze opisy do GG! Najnowsze staTUSy i opisy do GG. Miłosne opisy na gg, urodzinowe opisy do gg, imieninowe opisy na gg. Ulepszacz opisów GG, łańcuszki na GG, pionowe opisy do GG
  4. Opisy GG, emotikony, skiny, staTUSy GG StaTUSy na GG oraz emotikony GG, skiny GG. Pobierz miłosne opisy, śmieszne opisy, smutne opisy, graficzne opisy, cytaty, freestyle, pionowe opisy a także skiny i opisy na GG!
  5. Tonery TUSze NOD32 Komputerowe materiały eksploatacyjne papier TUSze hp, epson,lexmark, tonery do drukarek ploterów i faxów oraz rolki papierowe folie etykiety. Nadruki na papierze komputerowym oraz druki firmowe. Programy antywirusowe i firewalle nod32 norton webroot...
  6. HP Sklep internetowy oferuje tonery, TUSze, papier, folie do urządzeń drukujących firm HP, Canon, Minolta, Epson, Lexmark, Brother, OKI, Xerox, Samsung, Panasonic, Kyocera oraz akcesoria komputerowe myszki i klawiatury oraz pamięci flash i programy...
  7. Opisy na GG Najlepsza stronka z Opisami. Znajdziesz tutaj: Opisy na gg, Pionowe Opisy, StaTUSy, Opisy Gadu-Gadu i wiele innych.
  8. NaszOlsztyn | Codzienne życie Olsztyna NaszOlsztyn.pl czyli codzienne życie Olsztyna i ich mieszkańców, serwis w całości poświęcony Olsztynowi. Codzienne wydarzenia, informacje, pogoda i temperatura.
  9. Art-Biuro - Materiały biurowe Art-Biuro kompleksowo zaopatruje biura i firmy w materiały biurowe, środki czystości i spożywkę. Zamówienia realizowane są w 24 godziny, dowóz bezpłatny na terenie Wrocławia
  10. Teatr Ludowy - słynny krakowski teatr Ludowy to jeden z najsłynniejszych teatrów w Krakowie. Od dawna prowadzony przez charyzmatycznego Jerzego Fedorowicza może pochwalić się wieloma cenionymi spektaklami oraz działalnością wychowawczo-terapeutyczną. Posiada cztery sceny...
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com