Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Psycholog Sportu Rzeszów Psycholog sportowy w Rzeszowie Monika Medygrał (Katalog psychologia)

Miniaturka domeny monikamedygral.pl2 lat/a SMS

Otwórz monikamedygral.pl

Psycholog sportowy Rzeszów

Monika Medygrał jest absolwentką studiów podyplomowych z psychologii sportu na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz magistrem psychologii. Dzięki dobremu wykształceniu i bogatemu doświadczeniu w różnych dziedzinach sportu może w pozytywny sposób wpłynąć na rozwój osobisty zawodnika i poprawić jego osiągnięcia. Oczywiście zgłaszają się do Niej nie tylko profesjonalni sportowcy, ale także amatorzy, trenerzy, rodzice zawodników, a nawet osoby uprawiające sport rekreacyjnie. Monika Medygrał wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, żeby odpowiednio poprowadzić proces treningu mentalnego. Każdy klient jest traktowany przez Nią indywidualnie, ponieważ jest to klucz do sukcesu zawodnika. Psycholodzy sportu ściśle współpracują z trenerami swoich podopiecznych, bo ma to znaczący wpływ na rozwój sportowców.

Trening mentalny w Rzeszowie

Monika Medygrał zna dużo modeli treningów mentalnych takich jak: budowanie pewności siebie, podtrzymywanie motywacji, wyznaczanie celów, trening wyobrażeniowy, regulacja emocji i wiele innych. Przede wszystkim jednak dzięki bogatemu doświadczeniu potrafi dobierać odpowiednie metody dla swoich podopiecznych, tak aby maksymalizować ich osiągnięcia. W swojej pracy stara się o przyjazną atmosferę, w której wspólnie ze sportowcem opracowywana jest strategia działania i praca nad jego treningiem mentalnym.

Zawodnik jest przede wszystkim człowiekiem, więc jego życie prywatne przenika do świata sportu i ma wpływ na efekt działań zawodnika. Na spotkaniach z tego powodu poruszane są też tematy nie ściśle związane ze sportem. W zależności od potrzeb zawodnika psycholog sportu może być obecny na jego treningach oraz zawodach, co jest wskazane, aby móc prawidłowo prowadzić jego rozwój. W taki sposób opracowuje się profil zawodnika, który jest ważny na każdym etapie jego rozwoju w trakcie treningu mentalnego.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Bardzo pomogła podczas rozwodu rodziców. Mariola, 2023-01-10

Skomentuj monikamedygral.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z grudnia 2023: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Monikamedygral.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu monikamedygral.pl Odśwież zrzut strony

  Psycholog sportowy w Rzeszowie Monika Medygrał (strona monikamedygral.pl - Psycholog Sportu Rzeszów)

  Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW! Odśwież listę stron

  1. Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące '.psycholog sportowy Rzeszów.' lub '.psycholog sportowy podkarpackie.', czy też '.trening mentalny Rzeszów.' na pewno również się pojawią!
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2023 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com