Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Psycholog Sportu Rzeszów Psycholog sportowy w Rzeszowie Monika Medygrał (Katalog psychologia)

Miniaturka domeny monikamedygral.pl8 miesiąc/eSMS

Otwórz monikamedygral.pl

Psycholog sportowy Rzeszów

Monika Medygrał jest absolwentką studiów podyplomowych z psychologii sportu na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz magistrem psychologii. Dzięki dobremu wykształceniu i bogatemu doświadczeniu w różnych dziedzinach sportu może w pozytywny sposób wpłynąć na rozwój osobisty zawodnika i poprawić jego osiągnięcia. Oczywiście zgłaszają się do Niej nie tylko profesjonalni sportowcy, ale także amatorzy, trenerzy, rodzice zawodników, a nawet osoby uprawiające sport rekreacyjnie. Monika Medygrał wykorzystuje swoją wiedzę i doświadczenie, żeby odpowiednio poprowadzić proces treningu mentalnego. Każdy klient jest traktowany przez Nią indywidualnie, ponieważ jest to klucz do sukcesu zawodnika. Psycholodzy sportu ściśle współpracują z trenerami swoich podopiecznych, bo ma to znaczący wpływ na rozwój sportowców.

Trening mentalny w Rzeszowie

Monika Medygrał zna dużo modeli treningów mentalnych takich jak: budowanie pewności siebie, podtrzymywanie motywacji, wyznaczanie celów, trening wyobrażeniowy, regulacja emocji i wiele innych. Przede wszystkim jednak dzięki bogatemu doświadczeniu potrafi dobierać odpowiednie metody dla swoich podopiecznych, tak aby maksymalizować ich osiągnięcia. W swojej pracy stara się o przyjazną atmosferę, w której wspólnie ze sportowcem opracowywana jest strategia działania i praca nad jego treningiem mentalnym.

Zawodnik jest przede wszystkim człowiekiem, więc jego życie prywatne przenika do świata sportu i ma wpływ na efekt działań zawodnika. Na spotkaniach z tego powodu poruszane są też tematy nie ściśle związane ze sportem. W zależności od potrzeb zawodnika psycholog sportu może być obecny na jego treningach oraz zawodach, co jest wskazane, aby móc prawidłowo prowadzić jego rozwój. W taki sposób opracowuje się profil zawodnika, który jest ważny na każdym etapie jego rozwoju w trakcie treningu mentalnego.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz monikamedygral.pl teraz!

Skomentuj monikamedygral.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z września 2021: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW!

 • Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące psycholog sportowy Rzeszów lub psycholog sportowy podkarpackie, czy też trening mentalny Rzeszów na pewno również się pojawią!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Monikamedygral.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com