Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Kursy sportowe i turystyczne

Miniaturka www.kursynurkowania.info.pl (Kursy nurkowania w Krakowie)7 miesiąc/e SMS

Kursy nurkowania w Krakowie

Szkoła nurkowania Nurkomaniak oferuje kursy nurkowania w Krakowie. Szkolenia prowadzone są w małych grupach przez doświadczonego instruktora. Szkoła zwraca dużą uwagę na bezpieczeństwo podczas nurkowania.

Miniaturka www.akademiarzeszow.pl (Szkolenia, kursy oraz warsztaty)11 miesiąc/e SMS

Szkolenia, kursy oraz warsztaty

Rzeszowska Akademia Sportu - Instytucja Szkoleniowa - najlepsze szkolenia i kursy sportowe na Podkarpaciu. Sprawdź naszą ofertę i opinię tylko zadowolonych klientów.

kurs trener personalny instruktor rzeszów trenera personalnego sierpień blogposting fitne
Miniaturka www.akademiapolska.pl (Kursy, szkolenia, warsztaty i zaświadczenia MEN)11 miesiąc/e SMS

Kursy, szkolenia, warsztaty i zaświadczenia MEN

Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego Akademia Polska - placówka zajmuje się szkoleniami i kursami z zakresu: Instruktor Narciarstwa Instruktor Nordic Walking Trener Personalny Instruktor Fitness Kurs Instruktora Samoobrony Animator Czasu Wolnego Szkolenia Wysokościowe Wspinaczka Skałkowa, Szkolenia Wysokościowe, Animator Czasu Wolnego, Konferencje Metodyczne. Posiadamy najlepszą kadrę w Polsce.

kurs instruktor odsłony szkolenia blogposting akademia instruktora rekreacji sporcie motywacja
Miniaturka happydive.pl (Kursy nurkowania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie)1 lat/a SMS

Kursy nurkowania w Gdańsku, Gdyni i Sopocie

Szkoła nurkowania Happy Dive organizuje kursy nurkowania w Trójmieście, szkolenia nurkowe CMAS oraz wyjazdy nurkowe krajowe i zagraniczne. Oferujemy kursy nurkowania dla dzieci w Gdańsku, Gdyni i Sopocie. Zdobądź z nami międzynarodowe uprawnienia i zacznij podwodną przygodę już dziś. Happy Dive jako jedyna szkoła nurkowania w Trójmieście oferuje 9 nurkowań podczas kursu. Zapraszamy. Piotr Czaczkowski, Instruktor.

happydive resize itemprop bdquo nurkowania grecja happy dive euro szkoĺ
Miniaturka steeze.pl (Młodzieżowy obóz snowboardowy)1 lat/a Mini

Młodzieżowy obóz snowboardowy

Firma Steeze specjalizuje się w organizacji profesjonalnych wyjazdów snowboardowych, narciarskich oraz młodziżowych obozów studenckich. Firma zlokalizowana jest we Wrocłąwiu a jaj wieloletnie doświadczenie sprawia, że każdy kolejny wyjazd jest coraz lepszy. Kładziemy mocny nacisk na bezpieczeństwo oraz dobrą zabawę. Gwarantujemy opiekę doświadczonej kadry instruktorów. Szczegółowy harmonogram dostępny jest na naszej stronie internetowej.

steeze wyjazdy valmeinier livigno dlaczego szkolenia cenie narciarskie łaźnie zawsze
Miniaturka www.kursysamoobrony.eu (Kursy i szkolenia z zakresu samoobrony)2 lat/a SMS

Kursy i szkolenia z zakresu samoobrony

Strona, którą pragniemy wszystkim polecić zawiera ofertę kursów w zakresie samoobrony. Instruktor posiadający państwowe kwalifikacje proponuje kursy samoobrony Katowice, dzięki którym poczujesz się bezpieczniej na co dzień, a jednocześnie wzmocnisz kondycję swojego organizmu.

kobukai dorosłych treść seyret kursysamoobrony samoobrony techniki cookies allowfullscreen frameborder
Miniaturka www.nurtech.pl (Kursy, kursy i wyjazdy nurkowe, a także serwis)2 lat/a SMS

Kursy, kursy i wyjazdy nurkowe, a także serwis

Centrum nurkowe Nurtech.pl mające siedzibę w Warszawie oferuje kursy nurkowania, szkolenia nurkowania oraz wyjazdy zagraniczne na nurkowanie. Nurtech to, także profesjonalny serwis sprzętu do nurkowania

wyprawy nurkowe szkolenia nurtech kurs sprzętu weekendowe serwis sklep warszawa
Miniaturka szkoleniaaff.pl (Kursy spadochronowe)2 lat/a SMS

Kursy spadochronowe

W ramach oferty naszego ośrodka szkolenia lotniczego zapewniamy profesjonalne szkolenia oraz kursy związane ze skokami spadochronowymi. Zapewniamy zarówno szkolenia teoretyczne jak też praktyczne, jak też wiele kursów specjalistycznych między innymi związanych ze skokami spadochronowymi z opóźnionym otwieraniem spadochronu. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez zespół doświadczonych instruktorów skoków spadochronowych.

Miniaturka www.flyboard-europe.com (Flyboard i hoverboard)2 lat/a SMS

Flyboard i hoverboard

Kochamy sporty ekstremalne. Niemożliwe? Takie słowo nie występuje w naszym słowniku. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem sprzętu Franky Zapata w Polsce. Oferujemy Wam Flyboard i Hoverboard. Pewnie interesuje Was co to w ogóle jest? FlyBoard to połączenie deskorolki i snowboardu. Urządzenie zasilane dzięki turbinie skutera umożliwia nam na extremalne wrażenia z prędkością dochodzącą do 25 km/h i unoszenie się w powietrze do pięciu metrów z bardzo dużą prędkością. Nie czekaj dłużej. Lataj z nami!

flyboard hoverboard polska voucher europe pack podarunkowa karta facebook dystrybutorzy
Miniaturka www.profi-fitness.com.pl (Szkolenia instruktorów siłowni Warszawa)2 lat/a SMS

Szkolenia instruktorów siłowni Warszawa

Mamy niezwykłą przyjemność przedstawić Państwu szkołę Profi Fitness School, jakiej siedziba mieści się w Szczecinie. Prowadzimy wiele różnorodnych szkoleń, w tym między innymi aerobik, pilates czy nordic walking. Dzięki wieloletniej działalności oraz profesjonalnym trenerom jesteśmy w stanie zapewnić najwyższy poziom każdych naszych zajęć. Zapraszamy do zapisania się zarówno osoby zaczynające swoją przygodę z fitnessem, jak i te bardziej zaawansowane.

zarejestruj zajęcia kurs niedziele soboty weekendowy fitne training instructor trener
Sport i rekreacja - lista podkategorii
↑↑↑

Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

SublimeStar.com