Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Dawid Otulak - DawidUczy Kursy maturalne online (Katalog korepetycje)

Miniaturka domeny dawiduczy.pl2 lat/a SMS

Otwórz dawiduczy.pl

DawidUczy.pl - odpowiednie przygotowanie do matury

DawidUczy.pl to platforma e-learningowa założona i prowadzona przez doświadczonego nauczyciela i korepetytora z biologii i chemii - Dawida Otulaka. To serwis internetowy, w którym można między innymi:

 • kupić kursy maturalne online z biologii i chemii,

 • kupić autorskie zadania maturalne z biologii i chemii,

 • bezpłatnie pobrać arkusze maturalne z biologii i chemii z poprzednich lat.

Dlaczego warto korzystać z DawidUczy.pl?

DawidUczy.pl to projekt, który cieszy się dużym zainteresowaniem wśród maturzystów. To zaś głównie wynika z faktu iż:

 • wiedza przekazywana jest w sposób nowoczesny i bardzo atrakcyjny dla uczniów liceów i techników,

 • podczas zajęć przekazywane są również wskazówki co do pisania matury pod klucz,

 • z platformy można korzystać z dowolnego miejsca na świecie i z każdego urządzenia podłączonego do Internetu,

 • istnieje możliwość zadawania pytań dotyczących przekazywanego podczas kursu materiału,

 • podczas zajęć, poza wiedzą merytoryczną, prowadzone są zadania sprawdzające wiedzę kursantów.

Dawid Uczy

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Dzięki tym korepetycjom zdałem biologię na 85%. krystian 111, 2022-02-09

Polecam wszystkim. Przez naukę zdalną miałem problem z biologią. Materiał tłumaczony zrozumiale. pawel, 2022-02-09

Dzięki tym korepetycjom zdałam maturę rozszerzoną z biologii i chemii i dostałam się na medycynę! Jestem bardzo zadowolona! ala11111, 2021-06-22

Skomentuj dawiduczy.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z listopada 2023: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Dawiduczy.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu dawiduczy.pl Odśwież zrzut strony

  Kursy maturalne online (strona dawiduczy.pl - Dawid Otulak - DawidUczy)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Internetowy zbiór zadań z matematyki Największa internetowa baza zadań z matematyki. Zadania z matur, konkursów olimpiad. Zadania z matury międzynarodowej i A-level. Poradniki i samouczki. Wszystkie zadania z rozwiązaniami. Największa baza arkuszy maturalnych. Tematy na kółka...
  2. Dąbrowa Górnicza English Language Teaching Strona prezentuje ofertę nauczania języka angielskiego na terenie Dąbrowy Górniczej, w siedzibie firmy lub z dojazdem do domu. Zajęcia prowadzone są w profesjonalny sposób z wykorzystaniem najnowszych metod nauczania i sutorskich materiałów.
  3. Brainers - Kursy, korepetycje w Gdańsku Brainers to firma z doświadczeniem. Prowadzimy kursy maturalne na każdym poziomie zaawansowania. Oferujemy zajęcia indywidualne, online, pisanie opracowań i tłumaczenia. Tworzymy materiały edukacyjne.
  4. korepetycje Szczecin Arysto korepetycje to strona z ofertą korepetycji w Szczecinie i innych miastach. Witryna zawiera zakres usług, ich cennik i kontakt do wszystkich oddziałów.
  5. matura 2011 - przecieki, porady, humor maturalny matura 2011. Publikujemy tematy maturalne, zadania maturalne i porady, a także informujemy o przeciekach! Trzymamy rękę na pulsie, aby pomóc wam zdać maturę bezboleśnie i na luzie.
  6. Centrum Edukacyjne High School Witryna krakowskiej firmy edukacyjnej zajmującej się kursami maturalnymi, pomocą studentom w zakresie przygotowania do egzaminów jak i doraźnymi korepetycjami. Zajęcia odbywają się w biurze firmy, w szczególnych przypadkach możliwy jest dojazd do klienta.
  7. kursy maturalne z matematyki w Lublinie MatKurs oferuje kursy maturalne z matematyki i korepetycje. Zajęcia pozaszkolne odbywają się z dojazdem do ucznia lub u nauczyciela na terenie Lublina.
  8. Korepepetycje, kursy maturalne i gimnazjalne - Bielsko-Biała kursy maturalne i gimnazjalne przygotowujące do egzaminów. Kurs odbywa się w grupach ok. 8-osobowych. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w Bielsku-Białej w godzinach popołudniowych (dzień tygodnia do ustalenia). Cena brutto jednego dwugodzinnego spotkania maturzystów (120 minut) wynosi od 55 do 65 zł, a gimnazjalistów (90 minut) od 40 do 50 zł. Opłata za kurs jest ponoszona z góry za cały miesiąc i zależy od ilości spotkań. Zapisy trwają do 31 sierpnia 2014 r., lecz do końca września można się dopisać.
  9. korepetycje we Wrocławiu Zapraszamy na indywidualne korepetycje we Wrocławiu. W okresie wakacyjnym można skorzystać z korepetycji przygotowujących do poprawkowego egzaminu z niezdanego przedmiotu, do poprawkowego egzaminu maturalnego, wyrównujące wiedzę przed następną klasą lub podnoszące poziom, jeśli chce się zdawać maturę na poziomie rozszerzonym, a nie realizowało się go w szkole. Na korepetycje można się zapisać w każdej chwili, jednakże, z powodu małej ilości czasu, w przypadku poprawek najlepiej zrobić to jak najwcześniej.
  10. korepetycje: fizyka i matematyka we Wrocławiu Fizyka i matematyka - Wrocław - korepetycje z fizyki i matematyki we Wrocławiu. Przygotowanie uczniów, maturzystów i studentów do egzaminów poprawkowych. korepetycje maturalne.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2023 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com