Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Gabinet Psycholog Lublin Gabinet pomocy psychologicznej w Lublinie (Katalog psychoterapia)

Miniaturka domeny www.psycholog-lubelski.pl5 miesiąc/eSMS

Otwórz www.psycholog-lubelski.pl

Dobry Psycholog Lublin

Praktyka Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej w Lublinie dr Helena Kistelska-Sikora.

Moja praca to profesjonalna pomoc każdemu, kogo dotykają lęki, depresja, trudności w relacjach oraz ciężkie do zniesienia emocje. Niezrozumienie siebie i nieakceptacja własnej historii życia. Osamotnienie i poczucie bezradności.

Psychoterapeuta, tworząc atmosferę bezpieczeństwa i zaufania, to ktoś, kto pomoże poradzić sobie z tym wszystkim, co ogólnie rozumiemy jako kryzys.

Trudne doświadczenia z przeszłości są przytłaczające, a brak wsparcia bywa tak dotkliwy, że radzenie sobie z teraźniejszością wydają się całkowicie poza zasięgiem.

Dlatego tak istotne jest zrozumienie wydarzeń z przeszłości. Koniecznością staje się przepracowanie ważnych relacji życiowych, by móc ruszyć dalej. Zrozumienie, wyciągnięcie wniosków i uzyskanie innej perspektywy, zmiana myślenia by życie w końcu stało się lepsze, spokojniejsze.

Psychoterapeuta towarzyszy w tym procesie. Daje przestrzeń do zrozumienia, zaakceptowania i poradzenia sobie z tym, co do tej pory wydawało się niemożliwe do zmiany.

Dostępne formy pomocy to:

 • jednorazowa konsultacja psychologiczna

 • psychoterapia indywidualna

 • terapia małżeńska, par

 • psychoterapia w języku angielskim

Terapia online jest prowadzona za pośrednictwem komunikatorów (Zoom, Wire, Skype). Tak jak w standardowej terapii odbywającej się w gabinecie obowiązuje zasada tajemnicy zawodowej i pełnej dyskrecji.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

Bardzo czytelna i merytoryczna strona. Można się sporo dowiedzieć, jednocześnie nie przeładowana gadżetami. Jasno omówione sposoby pracy terapeutycznej i informacja dotycząca kosztów. Jasno i prosto określone czym się Pani psycholog zajmuje oraz zakres kompetencji poszczególnych specjalistów z dziedziny zdrowia psychicznego. Naprawdę podoba mi się . świetna witryna - gratuluję, 2021.03.24

Skomentuj www.psycholog-lubelski.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z czerwca 2021: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 7 podobnych stron WWW:

 • Psychoterapia małżeńska, indywidualna i grupowa Gabinet Psychoterapii i Pomocy Psychologicznej - Lublin. Nazywam się Helena Kistelska-Sikora i jestem dyplomowanym psychologiem i psychoterapeutą pracującym w nurcie psychodynamicznym oraz systemowym. Celem mojej pracy jest profesjonalna pomoc każdemu, kogo dotykają depresja, nerwica, lęki i inne problemy natury psychicznej. Pomagam Osobom, którym towarzyszą trudności w relacjach i ciężkie do zniesienia emocje. Prowadzę terapię małżeńską, psychoterapię indywidualną i grupową. Pracuję także online.
 • Anna Gamrowska - psycholog Lublin psycholog Lublin oferuje pomoc psychologiczną, trening relaksacyjny, warsztaty psychoedukacyjne oraz badania psychotechniczne kierowców.
 • dobry psycholog Lublin - CHOPPR Chrześcijański Ośrodek Psychoterapii i Pomocy Rodzinie w Lublinie zajmuje się profesjonalną diagnostyką oraz pomocą psychologiczną, a celem jego działalności jest szczególnie wspieranie rodzin.
 • psychoterapia Lublin Jeśli odczuwasz: lęk, poczucie beznadziei, pustki, ciągłe zmęczenie, problemy ze snem, problemy w pracy, problemy w relacjach rodzinnych, brak bliskich relacji, jeśli w twojej rodzinie obecny jest problem uzależnienia i jesteś osobą współuzależnioną, a chcesz poprawić jakość własnego życia zapraszam do gabinetu.
 • psychoterapia Lublin Psychosystem to ośrodek psychoterapii dla rodzin, dorosłych i dzieci, w którym oferujemy zróżnicowane formy pomocy psychologicznej.
 • psycholog Lublin, Gabinet Psychologiczny Oferuję profesjonalną pomoc psychologiczną dla dorosłych i młodzieży, dla osób które potrzebują zmiany, rozwoju i wsparcia w życiu osobistym bądź zawodowym.
 • psycholog Lublin Jeżeli odczuwasz lęk, przygnębienie, zagubienie, potrzebujesz porady w problemach wychowawczych, małżeńskich, zawodowych to mogę Ci pomóc. Mail: [email protected]; tel.: 606-222-335.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Psycholog-lubelski.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com