Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

SSA - Kurs Rysunku Kurs rysunku i malarstwa, kurs wzornictwa (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny rysunek.edu.pl3 lat/a Mini

Otwórz rysunek.edu.pl

Kurs rysunku i malarstwa w Krakowie

Salwatorskie Studio Artystyczne oferuje profesjonalne kursy rysunku i malarstwa. SSA prowadzone jest przez profesjonalnych artystów, którzy przygotowali specjalny program nauczania, skierowany zarówno do osób chcących rozpocząć swoją przygodę ze sztuką, jak i dla osób chcących udoskonalić swoje umiejętności, czy przygotować się do egzaminów wstępnych na wyższe uczelnie artystyczne.

W ofercie studia znajdują się kursy:

 1. Rysunku i Malarstwa.

 2. Wzornictwa i architektury wnętrz.

 3. Grafiki warsztatowej.

 4. Ceramiki artystycznej

 5. historii sztuki
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Kiedy nie dostałam się na architekturę postanowiłam, że skorzystam z tych kursów. Nie żałuję! Dzięki nim dostałam się na swoje wymarzone studia! alkkaaaa, 2021-07-14

W szybki sposób można się dokształcić. Ciekawe, a co najważniejsze - praktyczne zajęcia. olka3212, 2021-06-01

Ja również chciałem dostać się na architekturę, jednak brakowało mi wiedzy z zakresu malarstwa. Dzięki tym kursom dostałem się na wymarzoną uczelnię. Polecam! tomek3212, 2021-03-03

Świetne szkolenia dla tych, którzy chcą dostać się na architekturę. Dzięki tym szkoleniom spełniłam swoje marzenie i ukończyłam studia projektowania wnętrz! iga3213, 2019-09-13

Skomentuj rysunek.edu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lutego 2023: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Rysunek.edu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu rysunek.edu.pl Odśwież zrzut strony

  Kurs rysunku i malarstwa, kurs wzornictwa (strona rysunek.edu.pl - SSA - Kurs Rysunku)

  Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Szkoła rysunku - Czarny Biały Jeżeli pasjonuje Was świat rysunku, tworzenie czarno-białych szkiców na kartkach papieru, to szkoła rysunku Czarny Biały jest właśnie dla Was stworzona.
  2. TOTU Szkoła Rysunku Szkoła Rysunku TOTU jest pracownią przygotowującą do studiów architektonicznych i artystycznych. Odbywają się tu kursy rysunku prowadzone przez architektów. nauka rysunku prowadzona jest od podstaw i nie jest wymagane wcześniejsze przygotowanie plastyczne. Oprócz tego pracownia organizuje ciekawe zajęcia dodatkowe z makietowania i modelowania form przestrzennych, które są darmowe dla wszystkich kursantów, a pracownia zapewnia wszystkie materiały potrzebne do wzięcia udziału. Lokalizacja: Kraków - Kazimierz.
  3. kurs rysunku Elipsa - Kursy Architektura Kraków Pracownia rysunku Elipsa Kraków- prowadzi kursy przygotowujące na kierunki Architektura i Urbanistyka, Architektura Krajobrazu, Projektowanie Wnętrz, Inżynieria Wzornictwa Przemysłowego. Pracownia Prowadzi zajęcia z rysunku odręcznego - architektonicznego w ciągu roku szkolnego, a także kursy przedegzaminacyjne i kursy wakacyjne oraz kursy historii sztuki. Zajęcia prowadzone są przez Architektów z ponad 15-letnim doświadczeniem pedagogicznym, branżowym w dziedzinie architektury oraz naukowym. Zapraszamy
  4. nauka rysunku odręcznego w Krakowie Kurs i lekcje rysunku odręcznego. przygotowujemy do egzaminów z rysunku architektonicznego do egzaminów wstępnych na studia na wydziale Architektury i Urbanistyki, Architektury Krajobrazu, Sztuki Ogrodniczej.
  5. Kursy na architekturę, szkoła rysunku - Lublin Prowadzimy kursy przygotowawcze dla kandydatów ubiegających się o miejsca na wyższych uczelniach technicznych lub artystycznych. Nasza placówka wypracowała sobie miejsce w ścisłej czołówce szkół rysunku w całej Polsce.
  6. kurs rysunku Katowice, Gliwice Mamy przyjemność zaprosić Państwa na kurs rysunku, będący kompleksowym przygotowaniem do egzaminów wstępnych na Wydziały Architektury. Wysoki poziom nauczania. Serdecznie zapraszamy.
  7. kurs rysunku Łódź kurs rysunku, rysunek architektoniczny, przygotowujący kandydatów do egzaminu na wydziały architektoniczne w całej Polsce. kurs rysunku Łódź Zgierz zaprasza.
  8. nauka rysunku Zajęcia, w ramach prowadzonego przez pracownie Horyzont, kursu rysunku trwają cały rok, a 10-cio miesięczny program stanowi całość. Nie wymagamy od osób zapisujących się na zajęcia żadnej wcześniejszej praktyki rysunkowej, wiedzy ze szkoły średniej, dotyczącej rysunku, malarstwa i sztuki. Sprawdź szczegóły na naszej stronie WWW.
  9. Kursy rysunku Chcesz zdawać na ASP jednak brakuje Ci pewności? Zapisz się na nasze kursy rysunku, a zdobędziesz bezcenną wiedzę teoretyczną i praktyczną.
  10. kurs rysunku architektonicznego w Łodzi Strona na temat kursu rysunku dla osób planujących studia architektoniczne. Lekcje rysunku dla początkujących jak i zaawansowanych rysowników. Świetne przygotowanie do egzaminów wstępnych na Architekturę, sprawdzających uzdolnienia plastyczne.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2023 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com