Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Osób niepełnosprawnych Polskie Towarzystwo Osób Niepełnosprawnych (Katalog niepełnosprawni)

Miniaturka domeny www.zgptn.org15 lat/a Mini

Otwórz www.zgptn.org

Tutaj dostaniesz dotacje na zakup sprzętu dla osób niepełnosprawnych. Oferujemy wszelką pomoc finansową oraz prawną. Polskie Towarzystwo Osób Niepełnosprawnych Zarząd Główny w Łodzi.
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny

Andrzej, ile taka pompa kosztuje? Jeśli bardzo dużo - prosiłeś już o pomoc jakąś fundację lub media? Arek, 2011-10-02

blagam o pomoc jestem osobo niepelnosprawno i potrzebuje pompy insulinowej nie mam za co kupiczebuje pompy insulinowej nie mam za co kupic ANDRZEJ, 2011-10-01

Skomentuj www.zgptn.org

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lipca 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Zgptn.org w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu www.zgptn.org Odśwież zrzut strony

  Polskie Towarzystwo Osób Niepełnosprawnych (strona www.zgptn.org - Osób niepełnosprawnych)

  Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Prawo jazdy, jady doszkalające tylko z ABC-TRANS Oferujemy szkolenia na kategorię A i B oraz jazdy doszkalające w obu kategoriach. Cena kursu: kat. A - 850 zł, kat. B - 950 zł. Zapraszamy, możliwość płatności w ratach!
  2. Agencja Opiekunek Yvonne - opiekunki do dzieci Agencja Opiekunek Yvonne Bydgoszcz powstała z myślą o ludziach aktywnych zawodowo, którym obowiązki dnia codziennego nie pozwalają na samodzielną opiekę nad dziećmi, osobami starszymi, chorymi.
  3. Przewóz osób od 8 do 58 miejsc Przewozy krajowe i międzynarodowe autobusami od 8 do 58 miejsc. Przewóz osób niepełnosprawnych i chorych w pozycji leżącej. Wynajem busów...
  4. Trusttrans Busy Kraków Zapewniamy profesjonalny, kompleksowy przewóz osób niepełnosprawnych, przewóz turystyczny jak również transport motocykli oraz wynajem busów.
  5. Sklep dla osób niepełnosprawnych Sprawdzony i rzetelny dostawca wysokiej klasy sprzętu ortopedycznego oraz rehabilitacyjnego. Ogromne doświadczenie i zaufanie Klientów indywidualnych oraz szpitali jest najlepszą rekomendacją.
  6. Obsługa dofinansowań do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych PartnerFirm.pl Twój Partner na drodze po uzyskanie dofinansowania do zatrudnienia osób z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności z PFRON-u...
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com