Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Oney It Profesjonalne szkolenia Agile, Scrum oraz Kanban (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny oneyit.pl5 lat/a SMS

Otwórz oneyit.pl

Profesjonalne szkolenia z Agile, szkolenia Scrum, szkolenia Kanban | OneyIT.pl

logo

Interesuje Cię profesjonalny kurs Scrum lub Agile?

Chcesz przyspieszyć pracę swojego zespołu?

Posiadamy w swojej ofercie dużą bazę szkoleń dedykowanych dla firm.

Polecamy szkolenia:

 • Scrum

 • Agile

 • Kanban

 • Agile project management

 • Continuous Integration i Continuous Delivery

 • Extreme programming

 • oraz dedykowane dla Scrum Master oraz Product Owner.

Przyjedziemy i przeszkolimy Państwa pracowników u was w firmie na znanym terenie.

Daje to dużą swobodę dla szkolonych osób i wyzwala proaktywność. Czują się dużo lepiej jeśli znają miejsce, gdzie odbywa się szkolenie.

Uważamy, że forma zamkniętych szkoleń jest najbardziej komfortowa dla pracowników i najsukteczniejsza jeśli chodzi o przyswajanie wiedzy.

Jeśli nie posiadacie Państwo miejsca do przeprowadzenia szkolenia. Nie ma problemu znajdziemy miejsce w okolicy i zapewnimy catering.

Oprócz szkoleń możemy wykonać audyt oraz pomóc w podjęciu decyzji.

Zapraszamy do kontaktu, na pewno będziecie Państwo zadowoleni z efektów.

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz oneyit.pl teraz!

Skomentuj oneyit.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z września 2023: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Oneyit.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu oneyit.pl Odśwież zrzut strony

  Profesjonalne szkolenia Agile, Scrum oraz Kanban (strona oneyit.pl - Oney It)

  Katalog SEO zawiera 8 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Szkolenia Agile - Scrum, Lean - Kanban, .NET Valkir Academy dostarcza usługi o wysokiej jakości z zakresu programów zwinnych transformacji, doradztwa, coachingu oraz szkoleń m.in. Agile, Lean, .NET. Oferuje szkolenia, konsulting i doradztwo w zakresie innowacyjnych technologii i nowoczesnych metod zarządzania projektami oraz organizacją. Szkolenia z zarządzania dla Scrum Master, Product Owner, Project Manager, Manager. Szkolenia techniczne: ASP.NET MVC, WPF, WCF, Windows 8, Windows 10. Szkolenia Microsoft i Szkolenia z Zarządzania.
  2. Progresja Konsulting Progresja Konsulting to profesjonalna firma świadcząca zarówno usługi szkoleniowe i doradcze w obszarze procesów związanych z wytwarzaniem i produkcją.
  3. Szkolenia, warsztaty i wdrożenia z zakresu Lean Management LeanQ Team - firma doradczo-szkoleniowa zajmująca się wdrożeniami narzędzi Lean Management w branży produkcyjnej, logistycznej i usługowej. Zapraszamy na szkolenia otwarte, warsztaty i wdrożenia z zakresu TPM, Kaizen, Visual Management, Kanban, SMED, 5OEE, standaryzacja pracy, Lean Office. Oferujemy również audyty, analizy potencjału za pomocą m.in. Mapowania Strumienia Wartości. Nasze efekty - efektywna produkcja, niski poziom zapasów, szybka realizacja zleceń klienta, efektywny i szybki proces biurowy.
  4. Zarządzanie projektami Zarządzanie projektami to nieodłączny element zarządzania firmą. Im jest lepiej wykonywane, tym oczywiście może przynosić lepsze efekty i tym we większym stopniu pozwala się rozwijać. To ważne, ponieważ ciężka praca i umiejętności techniczne to zazwyczaj za mało, by móc sprostać wymaganiom rynku. Potrzeba czegoś więcej i tym czymś jest właśnie zarządzanie projektami: temat, któremu poświęcona jest ta strona. Zapraszamy!
  5. Produkcja, jakość, mechanika i automatyka - Superfabryka Bazujemy na wiedzy i doświadczeniu liderów, którzy od lat związani są z optymalizacją procesów produkcyjnych, zarządzaniem jakością i automatyzacją.
  6. Agile software development - BL Stream BL Stream jest miejscem, gdzie osiągniesz sukces, rozwiniesz skrzydła! Jeżeli pasjonujesz się branżą IT, a masz dość sztampowego, nudnego podejścia do tej sfery- dołącz do BL Stream. Agile software development, web application development, czy też mobile application development to tylko niektóre obszary w jakich się specjalizujemy.
  7. Agile - szkolenie Nasza firma Oney It działa w branży szkoleniowej od wielu lat. Naszą specjalnością są szkolenia Agile oraz wdrożenia Agile. Ponadto w ramach oferty szkolenia Product Owner, Kanban, XP, Scrum. Działamy na terenie całej Polski. Jeśli interesuje cię profesjonalny kurs Scrum, Kanban czy Agile koniecznie zgłoś się do nas. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy i ciekawe szkolenia. Zapraszamy.
  8. Informacje o egzaminach i szkoleniach ISTQB Informacje o szkoleniach dla testerów oprogramowania. Terminy szkoleń ISTQB Foundation, ISTQB Advanced, Test Analyst, Technical Test Analyst, Test Manager, Test Automation Engineer oraz Agile Tester. Zapraszamy po informacje...
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2023 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com