Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Lean Office Szkolenia, warsztaty i wdrożenia z zakresu Lean Management (Katalog kursy i szkolenia)

Miniaturka domeny lean.info.pl8 lat/aMini

Otwórz lean.info.pl

LeanQ Team

firma doradczo-szkoleniowa

Od 2003 roku popularyzuje i wspiera wdrożenia Lean Management pomagając swoim partnerom biznesowym w podnoszeniu i długotrwałym utrzymaniu oraz doskonaleniu jakości i efektywności. Wspieramy przedsiębiorstwa produkcyjne, usługowe i logistyczne w kompleksowym wdrażaniu narzędzi z zakresu Lean Management.

W sferze naszej specjalizacji znajdują się m.in.:

 • Zarządzanie wynikami: Mapowanie Strumienia Wartości (VSM), Visual Management, Kaizen i Continous Improvement

 • Szczupła Logistyka: zarządzanie zapasami i planowanie oraz zaopatrzenie w oparciu o system Kanban i MRP,

 • Efektywność wyposażenia: Total Productive Maintanace (TPM), OEE – Overall Equipment Efficiency

 • Efektywność i elastyczność produkcji: SMED (w tym zarządzanie elastycznością produkcji (EPE) poprzez zarządzanie czasami i sekwencją przezbrojeń), 5S, standaryzacja pracy i in.

Lean Office

Wspieramy również projektowanie hal produkcyjnych (projekty technologiczne i definiowanie wymagań do wyposażenia produkcji) oraz magazynów (powierzchnie, przestrzenie, organizacja składowania itp.).

Nasze stale rozwijane techniki pracy z Klientem pozwalają w krótkim czasie przygotować Wewnętrznych Agentów Zmian, którzy samodzielnie i bez naszego wsparcia są gotowi do rozwijania zainicjowanych z nami systemów WCM. Zapraszamy do zapoznania się z naszym zespołem i naszą ofertą szkoleń otwartych, warsztatów, kursów szkoleniowych, seminariów i projektów wdrożeniowych.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz lean.info.pl teraz!

Skomentuj lean.info.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lipca 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW:

 • Lean Management Lean Management czyli tajniki odchudzonej produkcji oraz dlaczego warto wybrać szkolenia z zarządzania produkcją. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
 • Bezpieczeństwo informacji Zarządzanie jakością, audit, sourcing, kontrola jakości, CSL2 - Wdrażanie ISO TS 16949. Nasza firma LUQAM Quality Service Group zajmuje się doradztwem o szerokim zakresie usług.
 • Doradztwo i szkolenia w Lean Manufacturing Prowadzimy szkolenia i warsztaty w zakresie Lean Manufacturing, Lean Office, Value Stream Mapping, TPM, 5S, Kaizen, SMED, Six Sigma oraz wielu innych narzędziach doskonalenia.
 • LeanSoft - oprogramowanie dla biznesu Firma Lean-Soft oferuje oprogramowanie do zarządzania małą lub średnią firmą, które bazuje na filozofii LEAN (szczupłej organizacji). W ofercie znajdują się programy do zarządzania firmą produkcyjną,
 • Progresja Konsulting Progresja Konsulting to profesjonalna firma świadcząca zarówno usługi szkoleniowe i doradcze w obszarze procesów związanych z wytwarzaniem i produkcją.
 • New Vision - Szkolenia dla produkcji, TPM, 5S, SMED New Vision - Szkolenia dla produkcji, wdrożenia: TPM, Total Productive Management, Total Productive Maintenance, 5S, Kaizen, Warsztaty SMED, Lean. Gwarantujemy wzrost wydajności o kilkadziesiąt procent.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Lean.info.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com