Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Centrum Terapii Tęcza Diagnoza i terapia SI (Katalog rehabilitacja)

Miniaturka domeny xn--tczaknurw-d7a42b.pl4 lat/aSMS

Otwórz xn--tczaknurw-d7a42b.pl

Centrum Terapii Dziecięcej TĘCZA

w Knurowie

To kompleksowa terapia dzieci i młodzieży.

Oferta obejmuje:

 • diagnoza i terapia integracji sensorycznej SI

 • diagnoza FAS i FASD Alkoholowy Zespół Płodowy

 • terapia ręki

 • masaż shantala

 • terapia Bobath

inegracja sensoryczna Knurów

Centrum do dyspozycji jest lekarz neurolog oraz specjaliści: neurologopeda, fizjoterapeuta. Centrum prowadzi również zajęcia grupowe SI.

Tęcza w Knurowie skupia zespół fachowców i specjalistów, w którym każdy realizuje się w swojej dziedzinie dlatego możemy pomóc wielopłaszczyznowo.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz xn--tczaknurw-d7a42b.pl teraz!

Skomentuj xn--tczaknurw-d7a42b.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z lipca 2021: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Integracje sensoryczną i pomoc psychologa W naszej ofercie znajdziecie Państwo integracja sensoryczna czy psychoterapia Warszawa to tylko część usług świadczonych przez naszych pracowników. W naszej kadrze znajdą państwo logopedów, terapeutów, socjoterapeutów, psychoterapeutów, terapeutów integracji sensorycznej i psychologów. Na pierwszym spotkaniu z naszymi specjalistami zdiagnozujemy problem i razem w najefektywniejszy sposób zwalczymy go. Nasz specjalista Psycholog Warszawa i psychoterapeuta Warszawa pomaga dzieciom, dorosłym, parom, firmom...
 • integracja sensoryczna Poznań Centrum Uśmiechu Dziecka – Montessori to miejsce, w którym prowadzone są zajęcia dydaktyczne oraz terapeutyczne i rozwojowe tak dla dzieci, jak i dla dorosłych. Zapewniamy pomoc logopedy, psychologów, pedagogów oraz innych specjalistów, które zapewniają dzieciom w wieku przedszkolnym i szkolnym harmonijny rozwój umiejętności i talentów. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o naszej ofercie, odwiedź nasz internetowy serwis.
 • Pomoc psychologiczna i terapeutyczna Zapraszamy do skorzystania z profesjonalnej pomocy psychologicznej i terapeutycznej dla osób w każdym wieku - dzieci i dorosłych. Przyjmują u nas wyszkoleni specjaliści - psycholodzy, logopedzi, pedagodzy, terapeuci Integracji Sensorycznej, hipoterapeuta (jazda konna dla dzieci) dietetyk i fizjoterapeuta (rehabilitacja). Zespół stara się zapewnić pacjentom kompleksową opiekę, dzięki czemu wszystkie działania są zaplanowane i ukierunkowane. Zapraszamy także na szkolenia dla rodziców i warsztaty plastyczne.
 • integracja sensoryczna Gabinet Diagnostyczno-Terapeutyczny Tęcza dla dzieci w Piastowie, oferuje kompletną diagnozę i terapię integracji sensorycznej i logopedii.
 • Opieka do dziecka, niania i terapia Olsztyn Jeśli Twoje dziecko doświadcza trudności w uczeniu się - ma kłopoty z czytaniem, zapamiętywaniem, trudności z łapaniem piłki, jest niezgrabne ruchowo, jest agresywne bądź nadpobudliwe, ma trudności w mówieniu - logopedia itp. to dobrze trafiłeś zapraszamy na zajęcia (diagnozę i terapię) z integracji sensorycznej oraz terapia ręki i logopedii. Prowadzimy również opiekę godzinową nad dziećmi. Świadczymy usługi na terenie Olsztyna.
 • integracja sensoryczna Piastów Gabinet diagnostyczno-terapeutyczny dla dzieci w Piastowie - zapraszamy na diagnozę i terapię integracji sensorycznej i logopedycznej.
 • integracja sensoryczna - Warszawa Białołęka Lokalizacja gabinetu Warszawa Białołęka. Oferta: integracja sensoryczna, terapia ręki, Ruch Rozwijający W.Sherborne, terapia pedagogiczna, kształtowanie umiejętności społecznych, artterapia oraz zajęcia plastyczne. Także zajęcia grupowe dla dzieci od 9 miesiąca życia, konsultacje psychologiczne i zajęcia logopedyczne.
 • integracja sensoryczna Sklep z pomocami do terapii integracji sensorycznej. W ofercie m.in. kołderki obciążeniowe, piłki, manipulatory, zabawki logopedyczne itp. Zapraszamy!
 • SENSOREK Wałbrzych integracja sensoryczna logopeda Zapraszamy do Gabinetu Sensomotorycznego Rozwoju Dziecka "Sensorek" w Wałbrzychu. Pomagamy dzieciom z wielorakimi zaburzeniami rozwojowymi oraz nieprawidłowościami w przetwarzaniu sensorycznym.
 • Centrum terapii PROMITIS - psycholog, psychiatra W Centrum Terapii PROMITIS oferujemy kompleksową terapię dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych z zakresu: psychiatria, psychoterapia, integracja sensoryczna, logopedia.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Xn--tczaknurw-d7a42b.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com