Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Przedszkole Motylek 2 Przedszkole prywatne w Warszawie)

Miniaturka domeny motylek2.pl3 lat/aMini

Otwórz motylek2.pl

Prywatne przedszkole Motylek 2

Motylek jest przedszkolem idealnym dla każdego malucha.

Znajdzie tutaj wspaniałe gry i zabawy, mnóstwo zajęć rozwijających umiejętności, spotka się z rówieśnikami, co wpłynie na rozwój relacji interpersonalnych, zje zdrowe posiłki i będzie brał udział w szeregu atrakcyjnych zajęć dodatkowych. Wśród zajęć dodatkowych zorganizowaliśmy takie jak: balet, taniec, karate, piłka nożna, basen, lub dla chętnych jazda na łyżwach czy tenis.

Przedszkole Motylek jest wielokulturowe.

Nieodpłatnie przyuczymy dziecko z języka polskiego jeśli będzie mówiło słabiej. Tym samym tworzymy możliwie najlepsze warunki do zintegrowania się wszystkich dzieci i stworzenia im drugiego domu, który pokochają.

W przedszkolu odbywają się także zajęcia językowe. Uczymy pociechy języka angielskiego, włoskiego, francuskiego, hiszpańskiego i innych. lekcje językowe są prowadzone także przez native speakerów.

Posiłki wydawane dzieciom są zdrowe, spełniają wszelkie normy żywieniowe, są adekwatne do strefy klimatycznej oraz dostarczają wszelkich niezbędnych właściwości odżywczych. Dostosowujemy posiłki także do preferencji dietetycznych dzieci.

Przedszkole Motylek 3 charakteryzuje się:

 • bogatym programem edukacyjnym i rozrywkowym,

 • dużym wyborem zajęć dodatkowych,

 • przyjazną atmosferą,

 • małymi grupami,

Aktywność ruchowa dzieci, poza zajęciami dodatkowymi realizowana jest poprzez zajęcie rytmiki, gimnastyki korekcyjnej, oraz jazdy na kucykach.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz motylek2.pl teraz!

Skomentuj motylek2.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z kwietnia 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 5 podobnych stron WWW:

 • Niepubliczne przedszkole i żłobek w Warszawie Niepubliczne przedszkole i żłobek Akademia Talentów zaprasza dzieci w wieku od 12 miesiąca do pięknego obiektu na warszawskim Wawrze. Posiadamy duży ogród z placem zabaw, własną kuchnię gdzie sporządzamy zdrowe i pyszne posiłki, własną jadalnię, a co najważniejsze - nasza kadra posiada troskliwe podejścia dla naszych podopiecznych:)
 • Przedszkole integracyjne Warszawa Radosna Planeta to prywatne przedszkole, jakie od kilku lat mieści się na warszawskim Żoliborzu. Jest to bardzo cenione i popularne miejsce, w którym dzieci mogą się czuć bezpiecznie, a także otrzymają warunki do prawidłowego rozwoju umysłowego, fizycznego. Dzięki innowacyjnym metodom dzieci mogą liczyć na kształtowanie u nich pewności siebie, poczucia własnej wartości, a także otrzymają wiedzę z korzystania ze swojego potencjału.
 • Szkolenia psów grupowe i indywidualne Szkoła dla psów SuperrDOG Warszawa to miejsce gdzie najważniejszy jest Team pies-człowiek. Aby pies i człowiek byli szczęśliwi potrzebna jest dobra komunikacja i edukacja. Na szkoleniach Twój pies nauczy się przydatnych w życiu codziennym umiejętności, by Tobie i jemu żyło się lepiej. Korzystamy z metody pozytywnych wzmocnień, czyli motywujemy psa i nagradzamy za prawidłowe wykonanie czynności. Każde zajęcia są świetną zabawą, poznajemy lepiej swojego psa, budujemy z nim więź i uczymy się o niego dbać.
 • przedszkole Warszawa Zapewniamy Twojemu dziecku wszechstronny rozwój. Kładziemy duży nacisk na rozwijanie twórczej i aktywnej postawy dziecka. Umożliwiamy dzieciom aktywne działanie i samorealizację poprzez uczestnictwo w różnych zajęciach ruchowych i intelektualnych.
 • przedszkole Warszawa - wyszukiwarka przedszkole Warszawa i cała Polska, klub malucha, żłobek - z nasza wyszukiwarką znajdziesz najlepszą placówkę dla twojego dziecka.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
   Wygląd linku:

   Motylek2.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

   Najpopularniejsze słowa na stronie:

   • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

   Wczytuję statystyki...

   ↑↑↑

   Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

   SublimeStar.com