Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

SuperrDOG Szkolenia psów grupowe i indywidualne (Katalog zwierzęta)

Miniaturka domeny superrdog.pl3 lat/aSMS

Otwórz superrdog.pl

Szkolenie psów Warszawa

Szkoła dla psów SuperrDOG oferuje zajęcia grupowe i indywidualne:

 • Psie Przedszkole

 • Pies Rodzinny

 • Pies Miejski

 • Senior też potrafi

oraz prowadzi terapię behawioralną psów z problemami.

Szkoła dla psów SuperrDOG to miejsce gdzie najważniejszy jest Team pies-człowiek. Aby pies i człowiek byli szczęśliwi potrzebna jest dobra komunikacja i edukacja. Bo tylko wtedy gdy ten zespół jest w stanie się zrozumieć, można mówić o szczęśliwym wędrowaniu przez życie.

Na szkoleniach Twój pies nauczy się przydatnych w życiu codziennym umiejętności, by Tobie i jemu żyło się lepiej. Pomożemy Ci zbudować dobrą relację z Twoim psem, która jest niezbędna do tego aby żyć razem bezpiecznie i bezstresowo.

Korzystamy z metody pozytywnych wzmocnień, czyli motywujemy psa i nagradzamy za prawidłowe wykonanie czynności.

Każde zajęcia są dla psa świetną zabawą a dla człowieka czasem, kiedy poznaje lepiej swojego psa, buduje z nim więź i uczy się o nią dbać.

Na szkolenie mogą przychodzić całe rodziny, bo przecież pies powinien się słuchać każdego domownika.

To wszystko odnajdziesz w szkole SuperrDOG, szkole innej niż wszystkie, z indywidualnym podejściem do każdego Teamu pies – człowiek.

Oto niektóre opinie

1.

Szkolenie psa to ciężka codzienna praca, nawet nie zdawałam sobie sprawy, że efekty tego szkolenia mogą sprawiać tyle satysfakcji, nasza Grigia ma 6 miesięcy i potrafi wszystko oprócz czytania porannej gazety :-) Pewnie sporo byśmy osiągnęli sami, ale nasza trenerka Sylwia tresowała nas z taką cierpliwością, że teraz możemy być dumni z tego jak zostaliśmy wytresowani żeby trenować swojego psa :-D.Sylwia nie uczy psa, uczy właściciela. Polecamy!

-- Sara, Przemek i GRIGIA

2.

Prowadzący to profesjonalni szkoleniowcy. Na każdy problem znajdą rozwiązanie. Największa trudność oczywiście tkwi w nas - właścicielach. Na szkoleniu nauczyłam się, jak mam zachowywać się w relacjach z psem, bo pies to nie człowiek, nie rozumie mowy ludzkiej. Intensywne zajęcia, z ogromną uwagą prowadzących. I oczywiście dzięki szkoleniu, moja więź z Bertą jest znacznie silniejsza. Dziękujemy !!!!!

-- Magda i BERTA

Zapraszamy na nasze szkolenia

WWW.superrdog.pl

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz superrdog.pl teraz!

Skomentuj superrdog.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z marca 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Szkolenie BHP E-learningowe szkolenia BHP to doskonała i efektowna metoda kursu BHP. Dzięki naszej ofercie zaoszczędzicie czas i pieniądze, ponieważ nasze szkolenia są tańsze nawet o 50%. Ofertę kierujemy do pracowników administracyjno-biurowych, grafików, nauczycieli, pielęgniarek, informatyków, biur rachunkowych i pozostałych. Gwarantujemy, że jesteśmy ekspertami w tej branży.
 • Konner - system zarządzania bezpieczeństwem Nasza firma od wielu już lat zajmuje się obsługą firm i budynków w zakresie ochrony przeciwpożarowej i przeciwwybuchowej. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim porady ekspertów, którzy szybko i efektownie zaplanują taką ochronę twoich budynków, by była jak najlepsza. Do każdego klienta podchodzimy osobno, dzięki czemu nasze usługi są na najwyższym poziomie.
 • Szkolenie z Makijażu Poznań Zajmujemy się profesjonalnym wizażem , charakteryzacja oraz fotografią. W naszej ofercie znajdują się także szkolenia z zakresu naszych specjalności. Naszą pełna ofertę można sprawdzić na naszej stronie internetowej. Jęli mają państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do naszego studio. Z przyjemnością odpowiemy również na państwa telefony i maile. Zapraszamy!
 • Szkolenia, audyty i wdrożenia Firma szkoleniowa z Poznania posiadająca bogatą ofertę specjalistycznych szkoleń. Doświadczeni wykładowcy. Sczegółowe programy szkoleń. Referencje od Naszych klientów.
 • Szkolenia BHP - BLOG Ocena ryzyka zawodowego BLOG to miejsce, z którego dowiesz się wszystkiego na temat szkoleń BHP, P.POŻ, Szkolenie z pierwszej pomocy przedlekarskiej i wiele innych. Osoby, które chcą powiększyć swój zakres wiedzy na tematy związane z bezpieczeństwem oraz higieną pracy, czy też dowiedzieć się czym jest ocena ryzyka zawodowego, powinny jeszcze dziś odwiedzić stronę WWW.ocenaryzykazawodowego.blogspot.com. Pozdrawiamy!
 • Kurs ze stylizacji rzęs Amazing Studio z Wrocławia oferuje profesjonalne usługi stylizacji paznokci oraz pielęgnacji stóp i dłoni. Pracownicy salonu poszerzają swoją wiedzę i umiejętności poprzez udział w wielu szkoleniach, warsztatach i kursach, poznają nowe techniki zdobnictwa i aktualne trendy. Szeroka oferta obejmuje między innymi manicure, pedicure, przedłużanie paznokci, stylizację rzęs i paznokci, depilację woskiem, hennę brwi i rzęs.
 • Kursy i szkolenia - pływanie i nurkowanie Centrum Pływania i Nurkowania zostało założone w 2005 roku i przez cały czas systematycznie powiększa swoją ofertę, dzięki czemu możemy pochwalić się całościowym podejściem w zakresie nauczania nurkowania oraz pływania. W naszym sklepie polecamy kompleksowy wybór sprzętu ABC oraz cały przekrój małych akcesoriów jak: węże, szpulki, bojki, buty neoprenowe, karabińczyki, rękawice, tabliczki i inne. Posiadamy sprzęt w większości renomowanych marek działających na rynku.
 • Firmy BHP Warszawa Szkolenia BHP w Warszawie to profesjonalne szkolenia dla swoich klientów, z których korzystają różnego rodzaju grupy zawodowe. Mogą mieć one formę wykładów, seminariów,warsztatów lub samokształcenia kierowanego.Wiele firm opracowuje programy szkoleń w oparciu o charakter działalności Państwa firmy,dzięki czemu zakres tematów i efekty szkolenia będą idealnie dostosowane do potrzeb pracowników. Firmom dla których najważniejszy jest czas i efektywność proponujemy szkolenia BHP online, czyli kursy...
 • Coaching i szkolenia CoachTrenerka Izabela Janusz - Coach/Trener rozwoju osobistego. Oferta usługi coachingowej i szkoleń dla firm, organizacji oraz osób prywatnych. Coaching to efektywna metoda wspierająca rozwój oraz maksymalizacje potencjału dzięki czemu dana osoba/organizacja zwiększa swoją skuteczność działania i osiąga założone przez siebie cele. Miejsce oferowanej usługi: Coaching i Warszawa.
 • Szkolenia BHP i P.POŻ Metro Szkolenia BHP w Bydgoszczy ma w swojej załodze wyśmienitych specjalistów, którzy stale się rozwijają, aby zapewnić Państwu jak najlepsze usługi. Nasze zajęcia dostosowujemy do indywidualnych potrzeb pracowników danej firmy. Dzięki naszym szkoleniom zminimalizują Państwo do minimum negatywne konsekwencje nieprawidłowych działań podczas pracy waszych pracowników. Przeprowadzamy szkolenia BHP, a także nasi klienci dowiedzą się czym jest ocena ryzyka zawodowego według polskich norm prawnych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Superrdog.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com