Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

SuperrDOG Szkolenia psów grupowe i indywidualne (Katalog zwierzęta)

Miniaturka domeny superrdog.pl6 lat/aSMS

Otwórz superrdog.pl

Szkolenie psów Warszawa

Szkoła dla psów SuperrDOG oferuje zajęcia grupowe i indywidualne:

 • Psie Przedszkole

 • Pies Rodzinny

 • Pies Miejski

 • Senior też potrafi

oraz prowadzi terapię behawioralną psów z problemami.

Szkoła dla psów SuperrDOG to miejsce gdzie najważniejszy jest Team pies-człowiek. Aby pies i człowiek byli szczęśliwi potrzebna jest dobra komunikacja i edukacja. Bo tylko wtedy gdy ten zespół jest w stanie się zrozumieć, można mówić o szczęśliwym wędrowaniu przez życie.

Na szkoleniach Twój pies nauczy się przydatnych w życiu codziennym umiejętności, by Tobie i jemu żyło się lepiej. Pomożemy Ci zbudować dobrą relację z Twoim psem, która jest niezbędna do tego aby żyć razem bezpiecznie i bezstresowo.

Korzystamy z metody pozytywnych wzmocnień, czyli motywujemy psa i nagradzamy za prawidłowe wykonanie czynności.

Każde zajęcia są dla psa świetną zabawą a dla człowieka czasem, kiedy poznaje lepiej swojego psa, buduje z nim więź i uczy się o nią dbać.

Na szkolenie mogą przychodzić całe rodziny, bo przecież pies powinien się słuchać każdego domownika.

To wszystko odnajdziesz w szkole SuperrDOG, szkole innej niż wszystkie, z indywidualnym podejściem do każdego Teamu pies – człowiek.

Oto niektóre opinie

1.

Szkolenie psa to ciężka codzienna praca, nawet nie zdawałam sobie sprawy, że efekty tego szkolenia mogą sprawiać tyle satysfakcji, nasza Grigia ma 6 miesięcy i potrafi wszystko oprócz czytania porannej gazety :-) Pewnie sporo byśmy osiągnęli sami, ale nasza trenerka Sylwia tresowała nas z taką cierpliwością, że teraz możemy być dumni z tego jak zostaliśmy wytresowani żeby trenować swojego psa :-D.Sylwia nie uczy psa, uczy właściciela. Polecamy!

-- Sara, Przemek i GRIGIA

2.

Prowadzący to profesjonalni szkoleniowcy. Na każdy problem znajdą rozwiązanie. Największa trudność oczywiście tkwi w nas - właścicielach. Na szkoleniu nauczyłam się, jak mam zachowywać się w relacjach z psem, bo pies to nie człowiek, nie rozumie mowy ludzkiej. Intensywne zajęcia, z ogromną uwagą prowadzących. I oczywiście dzięki szkoleniu, moja więź z Bertą jest znacznie silniejsza. Dziękujemy !!!!!

-- Magda i BERTA

Zapraszamy na nasze szkolenia

WWW.superrdog.pl

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz superrdog.pl teraz!

Skomentuj superrdog.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Indywidualne treningi piłkarskie dla dzieci Indywidualne Fundamenty Gry (IFG), to projekt realizujący treningi indywidualne w ramach piłki nożnej dla dzieci od 7. roku życia, które prowadzone systematycznie podnoszą kwalifikacje młodego piłkarza.
 • Informacje o egzaminach i szkoleniach ISTQB Informacje o szkoleniach dla testerów oprogramowania. Terminy szkoleń ISTQB Foundation, ISTQB Advanced, Test Analyst, Technical Test Analyst, Test Manager, Test Automation Engineer oraz Agile Tester. Zapraszamy po informacje...
 • Agile - Szkolenie Nasza firma Oney It działa w branży szkoleniowej od wielu lat. Naszą specjalnością są szkolenia Agile oraz wdrożenia Agile. Ponadto w ramach oferty szkolenia Product Owner, Kanban, XP, Scrum. Działamy na terenie całej Polski. Jeśli interesuje cię profesjonalny kurs Scrum, Kanban czy Agile koniecznie zgłoś się do nas. Gwarantujemy korzystne warunki współpracy i ciekawe szkolenia. Zapraszamy.
 • Szkolenia biznesowe, coaching oraz mentoring Abakano - firma szkoleniowa, zajmująca się szkoleniami biznesowymi, coachingiem biznesowym oraz jako jedna z niewielu analizą psychologiczną biznesu. Wśród szkoleń oferowanych przez firmę znajdziecie Państwo: pozytywną i bezkonfliktową komunikację, budowanie autorytetu, zarządzanie konfliktami, Szkolenie z asertywności, negocjacje, psychologię sprzedaży i inne. Współpracujemy z czołowymi graczami z dziedziny IT, bankowości, energetyki, automotiv i wieloma innymi. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 • Profesjonalne szkolenia Agile, Scrum oraz Kanban Profesjonalne szkolenia z Agile, szkolenia Scrum, szkolenia Kanban | OneyIT.pl Interesuje Cię profesjonalny kurs Scrum lub Agile? Chcesz przyspieszyć pracę swojego zespołu? Posiadamy w swojej ofercie dużą bazę szkoleń dedykowanych dla firm. Polecamy szkolenia Scrum, Agile, Kanban, Agile project management, Continuous Integration i Continuous Delivery, Extreme programming oraz dedykowane dla Scrum Master oraz Product Owner. Zapraszamy do kontaktu!
 • Tworzenie prezentacji biznesowych Tworzenie skutecznych prezentacji multimedialnych. Prowadzenie szkoleń z zakresu tworzenia prezentacji i obsługi programu Power Point. Zapraszamy już teraz!
 • Szkolenie BHP E-learningowe szkolenia BHP to doskonała i efektowna metoda kursu BHP. Dzięki naszej ofercie zaoszczędzicie czas i pieniądze, ponieważ nasze szkolenia są tańsze nawet o 50%. Ofertę kierujemy do pracowników administracyjno-biurowych, grafików, nauczycieli, pielęgniarek, informatyków, biur rachunkowych i pozostałych. Gwarantujemy, że jesteśmy ekspertami w tej branży.
 • Konner - system zarządzania bezpieczeństwem Nasza firma od wielu już lat zajmuje się obsługą firm i budynków w zakresie ochrony przeciwpożarowej i przeciwwybuchowej. W naszej ofercie znajdziesz przede wszystkim porady ekspertów, którzy szybko i efektownie zaplanują taką ochronę twoich budynków, by była jak najlepsza. Do każdego klienta podchodzimy osobno, dzięki czemu nasze usługi są na najwyższym poziomie.
 • Szkolenie z Makijażu Poznań Zajmujemy się profesjonalnym wizażem , charakteryzacja oraz fotografią. W naszej ofercie znajdują się także szkolenia z zakresu naszych specjalności. Naszą pełna ofertę można sprawdzić na naszej stronie internetowej. Jęli mają państwo jakiekolwiek pytania, zapraszamy do naszego studio. Z przyjemnością odpowiemy również na państwa telefony i maile. Zapraszamy!
 • Szkolenia, audyty i wdrożenia Firma szkoleniowa z Poznania posiadająca bogatą ofertę specjalistycznych szkoleń. Doświadczeni wykładowcy. Sczegółowe programy szkoleń. Referencje od Naszych klientów.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Superrdog.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com