Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Videojet Technologies Drukarki, lasery przemysłowe oraz etykieciarki (Katalog opakowania)

Miniaturka domeny www.videojet.pl1 lat/aMini

Otwórz www.videojet.pl

Videojet to producent innowacyjnych urządzeń do znakowania takich jak:

 • drukarki przemysłowe

 • znakowarki laserowe

 • drukarki inkjet

 • etykieciarki przemysłowe

 • drukarki termotransferowe

 • drukarki termiczne

 • drukarki kodów kreskowych

 • systemy ink jet

 • drukarki do kartonów, szkła, drewna, metalu, tworzyw sztucznych, +...

Od czasu rozpoczęcia działalności w latach 60. XX wieku w formie oddziału A.B. Dick Company do chwili osiągnięcia przez firmę Videojet obecnej pozycji minęły 44 lata, które upłynęły pod znakiem innowacyjności, rozwoju, produkcji i sprzedaży wysokiej jakości sprzętu i materiałów eksploatacyjnych do znakowania i kodowania. Firma ta — znana obecnie pod nazwą Videojet Technologies Inc. — dostarcza odpowiednie rozwiązania do znakowania i kodowania wykorzystujące najszerszą gamę technologii, a za cel stawia sobie zapewnienie wysokiej jakości sprzętu, materiałów eksploatacyjnych i serwisu z myślą o zagwarantowaniu klientom maksymalnej niezawodności, wydajności, łatwości obsługi i możliwie najmniejszych wymagań pod względem konserwacji. Drukarki atramentowe do druku dużych i małych znaków, systemy znakowania laserowego, drukarki termotransferowe i urządzenia do etykietowania marki Videojet służą do umieszczania zmiennych danych — takich jak data przydatności do spożycia, data produkcji, numer partii i dane operatora, a także liniowe i dwuwymiarowe kody kreskowe — na niemal wszelkich możliwych rodzajach opakowań produktów, opakowań transportowych czy palet.

Na świecie zainstalowano ponad 325 000 drukarek Videojet. Firma zatrudnia przeszło 3000 pracowników w 30 oddziałach na całym świecie. Za pośrednictwem naszej światowej sieci biur sprzedaży i serwisu zapewniamy najwyższej jakości obsługę klientom we wszystkich regionach.

Sprzedaż, serwis, szkolenia, wsparcie administracyjne oraz aplikacyjne są oferowane przez bezpośrednie placówki firmy znajdujące się na całym świecie, m.in. w Austrii, Brazylii, Kanadzie, Chile, Chinach, Francji, Niemczech, Indiach, Irlandii, Włoszech, Japonii, Korei, Meksyku, Holandii, Polsce, Portugalii, Rosji, Singapurze, Hiszpanii, Szwajcarii, Turcji i Wielkiej Brytanii. Tylko na terenie Stanów Zjednoczonych pracuje ponad 250 pracowników sprzedaży bezpośredniej i obsługi. Sieć dystrybucyjna Videojet obejmuje ponad 150 dystrybutorów i globalnych producentów OEM w 135 krajach.

Videojet Technologies Sp. z o.o.

ul. Kolejowa 5/7

01-217 Warszawa

tel. (0-22) 886 00 77

fax (0-22) 720 19 12

NIP: 899-10-02-121

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy

KRS: 0000046883

Kapitał zakładowy: 50 000 zł, wniesiony w całości

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.videojet.pl teraz!

Skomentuj www.videojet.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z listopada 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 4 podobnych stron WWW:

 • Drukarki do etykiet oraz program do etykiet Sklep internetowy oferujący niezwykle rozbudowany asortyment w zakresie urządzeń takich, jak: czytniki kodów kreskowych, drukarki etykiet i kart, terminale i wiele innych. Oferta obejmuje również dedykowane oprogramowanie. Usługi świadczone według najwyższych standardów przez kompetentny personel.
 • Wynajem kserokopiarek Prowadzisz firmę i chciałbyś korzystać z najnowszych i wydajnych urządzeń biurowych a to wszystko bez ponoszenia żadnych kosztów za ich zakup? Skontaktuj się z nami!
 • znakowarki laserowe i grawerki: znakowanie tworzyw, metali i stali Obecnie stosowanych jest kilka typów maszyn oraz technik znakowania oraz grawerowania metali i tworzyw. Wśród nich coraz większą popularność zdobywa znakowanie oraz grawerowanie laserowe, które są stosowane prawie w każdej gałęzi przemysłu. Poradnik doboru urządzeń, wady i zalety.
 • Obrabiarki do metalu, tokarki, centra obróbcze i znakowarki Sprzedaż obrabiarek do metalu nowych i używanych, konwencjonalnych i CNC. Serwis, remonty i modernizacje maszyn. Szkolenia i kursy CNC. Szeroki zakres sług produkcyjnych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Videojet.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com