Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Szpitał Świętego Łukasza Leczenie nietrzymania moczu (Katalog choroby)

Miniaturka domeny szpital-lukasza.pl4 lat/aSMS

Otwórz szpital-lukasza.pl

Szpital jest placówką powstałą na bazie prywatnych gabinetów urologicznych. Wieloletnie praktyka i zapał kilku lekarzy doprowadziły do stworzenia szpitala leczącego pacjentów zarówno prywatnie, jak i publicznie.

W szpitalu istnieją między innymi takie oddziały jak urologia, neurochirurgia, chirurgia ogólna, otolaryngologia, ginekologia czy chirurgia plastyczna.

Atutem placówki bez wątpienia jest jakość leczenia. Sprzyja temu kameralny charakter szpitala, w którym nie traktuje się pacjenta jako jednego z wielu.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz szpital-lukasza.pl teraz!

Skomentuj szpital-lukasza.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 8 podobnych stron WWW:

 • Iatros - Lecznica położniczo-chirurgiczna IATROS to klinika położniczo-chirurgiczna usytuowana na warszawskim Targówku. Nasza oferta obejmuje wiele zabiegów z zakresu chirurgii jednego dnia. Wykonujemy zabiegi metodą tradycyjną oraz laserową. Zajmujemy się operacjami żylaków, woreczka żółciowego, przepukliny, usuwamy wyrostek robaczkowy, leczymy torbiele na jajnikach oraz przeprowadzamy wiele innych zabiegów z zakresu ginekologii, urologii, ortopedii. Nasza oferta obejmuje również prywatne cesarskie cięcie.
 • Operacje przepuklin - małopolskie W Andrychowie i Jaroszowicach mieści się gabinet ginekologiczny i chirurgiczny. Pacjenci otrzymają tutaj konsultacje lekarskie, badania profilaktyczne, diagnostyczne, leczenie, podstawowe zabiegi z zakresu chirurgii i ginekologii. Od 1998 roku ginekolog położnik Alicja Kolber prowadzi opiekę medyczną z zakresu leczenia chorób kobiecych. Prowadzi również ciąże. Z kolei chirurg Witold Kolber gabinet prowadzi od 1996 roku. Funkcjonuje z zakresu chirurgii ogólnej i estetycznej.
 • Kampania przeciwko rakowi prostaty Strona Objawy Prostaty zawiera rzetelne informacje na temat problemu prostaty. Portal opisuje schorzenia prostaty, ale także pokazuje, jakie są metody leczenia, dostępne leki, najlepsze kliniki, lekarzy i leki. Na portalu Objawy Prostaty znajdziecie Państwo ciekawostki, nowości ze świata medycyny, jak i opis tradycyjnych metod leczenia. Przede wszystkim ważne jest, by poznać problem, zmierzyć się z nim i działać odpowiednio wcześnie, by albo zapobiec przerostowi, albo móc łatwiej zwalczyć chorobę.
 • Nowe technologie w medycynie - NTM-MED Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na sprzedaż sprzętu medycznego (laparoskopowego i endoskopowego) oraz wkładów do wstrzykiwaczy kontrastu. Zapraszamy również do zapoznania się z ofertą na naprawę endoskopów najpopularniejszych marek takich jak Olympus czy Pentax. Gwarantujemy najniższą cenę. Uwaga! Nie wszystko znajduje się na stronie, jeżeli czegoś nie ma zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.
 • Ginekolog lek. med. Mariusz Rąbalski Specjalistyczny Gabinet Ginekologiczno-Położniczy lek Mariusz Rąbalski Ultrasonografia Cytologia Kolposkopia Krioterapia Wymazy bakteriologiczne HPV Mirena. Pełna diagnostyka ginekologiczna. Prowadzenie ciąży. Pełen zakres zabiegów operacyjnych drogą brzuszną i pochwową, laparoskopia diagnostyczna i lecznicza.
 • Lekarz chirurg - Matuszczak.bydgoszcz.pl Gabinet Chirurgiczny to miejsce, gdzie otrzymasz kompetentną pomoc medyczną w ramach operacyjnego leczenia przepuklin. Oprócz zabiegów dostarczam diagnoz, które pomogą Państwu odzyskać dobre samopoczucie. Zajmuję się również leczeniem chorób odbytu. Stosuję tylko zaawansowane sposoby leczenia np. skleroterapię, operacje CELON, stripping, co w zestawieniu z wieloletnią praktyką lekarską decyduje o fachowym podejściu do leczenia. Zachęcam do skontaktowania oraz umówienia się na badania.
 • Prostata Prostata to problem wielu mężczyzn. Na stronie można dowiedzieć się rożnych ciekawostek na temat tej krępującej i dokuczliwej dolegliwości.
 • Prostata Strona poświęcona tematyce zdrowotnej opisująca chorobę dotykającą coraz więcej mężczyzn w dojrzałym wieku, czyli przerost prostaty bądź po prostu prostata.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Szpital-lukasza.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com