Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

JPW Podatki S.C. Kompleksowe usługi księgowe (Katalog finanse)

Miniaturka domeny www.jpwpodatki.pl2 lat/aSMS

Otwórz www.jpwpodatki.pl

Biuro Rachunkowe JPW Podatki s.c. w Szczecinie

Oferujemy rzetelnie usługi rachunkowe dla małych i średnich firm rozliczających się na podstawie księgi przychodów i rozchodów oraz na zasadach ryczałtu. 20 lat doświadczenia!

Prowadzimy:

 • księgi przychodów i rozchodów

 • ewidencje dla potrzeb podatku zryczałtowanego

 • ewidencje VAT

 • kadry

 • płace

 • rozliczenia z ZUS

 • sprawozdawczość GUS

 • rozliczenia roczne właścicieli firm, pracowników oraz osób prywatnych

 • inne prace zlecone

Oferujemy:

 1. miłą i przyjazną współpracę z nastawieniem na wygodę klienta

 2. Zastępstwo klienta przed organami kontroli

 3. Pomoc w założeniu działalności gospodarczej

 4. Możliwość odbioru dokumentów z siedziby klienta

Jesteśmy firmą rodzinną, naszymi atutami jest 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu księgowości oraz kameralność! Gwarantujemy, że w trakcie współpracy nie zmienią się osoby prowadzące Państwa księgowość. Ma to istotne znaczenie jeśli chodzi o zaufanie do księgowego, który prowadzi Państwa sprawy.

Posiadamy wymagane prawem ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu usługowego prowadzenia księgowości w PZU SA

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.jpwpodatki.pl teraz!

Skomentuj www.jpwpodatki.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z grudnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Księgowość firm Szczecin Przedstawiamy Państwu firmę Jacka Kalickiego - Biuro Księgowo-Podatkowe, które mieści się w Szczecinie. Świadczy kompleksowe oraz profesjonalne usługi księgowości oraz obsługę kadrowo-płacową. W ramach usług kierowane są księgi handlowe, księgi przychodów oraz rozchodów, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, a również rejestry oraz rozliczenia VAT. Uzyskają tutaj Państwo również pomoc w przygotowaniu deklaracji do urzędu skarbowego oraz ZUS.
 • Biuro rachunkowe Stanislawa Skukowska - Szczecin Witam serdecznie, nazywam się Stanisława Skukowska i prowadzę Biuro Rachunkowe. Zdobyte doświadczenie przekładam na jakość oferowanych usług oraz zadowolenie i komfort moich podatników. Staram się poświęcać maksymalną ilość czasu w celu omówienia wszystkich problemów i zapobiegania ich powstawaniu w przyszłości. Każdy kontrahent jest traktowany indywidualnie, z należytą uwagą i starannością z mojej strony. Więcej o mnie przeczytacie Państwo na mojej stronie internetowej, na która serdecznie zapraszam...
 • Kadry i płace Szczecin Jesteśmy firmą, która posiada ubezpieczenie OC prowadzonej działalności księgowej. Ubezpieczenie OC pozwala na dodatkową ochronę klientów i zapewnienie im bezpieczeństwa. Oferujemy kompleksową obsługę księgowo-podatkową, kadrowo-płacową, jak również obsługę prawną w zakresie kodeksu cywilnego i prawa gospodarczego prowadzonej działalności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do korzystania z naszych usług!
 • biuro rachunkowe Szczecin Kompetencja i doświadczenie to właśnie cechuje biuro rachunkowe Szczecin Epa Omnia Sp. z o.o. Oferujemy szeroki zakres usług od prowadzenia księgowości w oparciu o księgę przychodów i rozchodów, aż po pełną księgowość w oparciu o przygotowany specjalnie dla Państwa firmy plan kont. Jeżeli szukasz biura rachunkowego, które działa w oparciu o innowacyjne rozwiązania informatyczne sprawdź nasze aplikacje. Oferujemy obieg faktur, obieg dokumentów, archiwum umów. Zapraszamy na naszą stronę po szczegóły oferty.
 • Biuro rachunkowe Finiks Szczecin - księgowość Obsługę firm prowadzimy w oparciu o najświeższe, wypróbowane programy gwarantujące poprawność realizowanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo danych. Biuro rachunkowe Finiks Szczecin zapewniam bezpieczeństwo prowadzenia biznesu poprzez świadczenie kompleksowej obsługi w obszarze usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. Staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wskutek tego stawiamy na nieprzerwany postęp zawodowy naszych pracowników.
 • Biuro rachunkowe Finiks Niedrogie biuro rachunkowe posiadające siedzibę na terenie Szczecina, serdecznie zaprasza do korzystania z oferowanych rzez siebie usług.
 • Biuro rachunkowe, księgowość i dotacje - Ekomat Szczecin Biuro rachunkowe ze Szczecina - Ekomat posiada w swojej ofercie księgowość, doradztwo podatkowe oraz pozyskiwanie dotacji unijnych. To doświadczony zespół księgowych, który pod nadzorem właściciela, osobiście zaangażowanego w działanie firmy realizuje dla Ciebie usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu Ty i Twoja firma zyskujecie sprawdzonego partnera gwarantującego stabilność i bezpieczeństwo.
 • biuro rachunkowe Szczecin Licencjonowane Biuro Rachunkowe Ad Rem oferuje pełny pakiet usług księgowych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Posiadamy Świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów RP (nr8265/98) oraz ubezpieczenie OC (gwarancja bezpieczeństwa prowadzonej działalności).
 • biuro rachunkowe Szczecin Biuro Rachunkowe OTUS oferuje usługi księgowo-podatkowe oraz kadrowo-płacowe. Prowadzimy księgi handlowe, KpiR, ewidencje ryczałtowe i VAT, rozliczenia z ZUS.
 • biuro rachunkowe Szczecin Profesjonalne biuro rachunkowe w Szczecinie. Biuro specjalizuje się w prowadzeniu dokumentacji podatkowych małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadamy certyfikat MF i ubezpieczenie OC.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Jpwpodatki.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com