Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Biuro-skukowska.pl Biuro rachunkowe Stanislawa Skukowska - Szczecin (Katalog biura rachunkowe)

Miniaturka domeny biuro-skukowska.pl5 lat/aMini

Otwórz biuro-skukowska.pl

Witam serdecznie!

Nazywam się Stanisława Skukowska i prowadzę Biuro Rachunkowe.

W roku 1988 ukończyłam Uniwersytet Szczeciński wydział Ekonomiczny, kierunek Ekonomika i Organizacja Przedsiębiorstw. W Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu, w roku 1999, ukończyłam studia podyplomowe – Rachunkowość Firm. W 2012 roku w Wyższej Szkole Bankowości kolejne studia podyplomowe pt. Podatki.

Wiedzę praktyczną zdobyłam podejmując pracę we wrześniu 1989 roku jako ref. ds. księgowości. Od roku 1991 kontynuowałam pracę w zawodzie już jako główny księgowy i na tym stanowisku pozostałam do dzisiaj. W 1999 roku otrzymałam świadectwo kwalifikacyjne Ministra Finansów do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych.

Posiadam bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu księgowości Spółek prawa handlowego (firmy usługowe, handlowe, budowlane i produkcyjne), działalności gospodarczej osób fizycznych oraz spraw kadrowo-płacowych. Współpracuje z wieloma uznanymi fachowcami z zakresu rachunkowości, prawa gospodarczego i handlowego, prawa pracy, spraw bhp oraz negocjatorami.

Pomagam w zakładaniu i likwidowaniu Spółek prawa handlowego, działalności gospodarczej oraz w negocjacjach z urzędami podatkowymi, kontrahentami i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami Biuro jest ubezpieczone od odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością.

Zachęcam Państwa do współpracy i zapoznania się z ofertą.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz biuro-skukowska.pl teraz!

Skomentuj biuro-skukowska.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z grudnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Kompleksowe usługi księgowe Strona biura rachunkowego JPW Podatki mieszczącego się w Szczecinie. Rzetelne usługi księgowe w przyjaznej atmosferze. Prowadzenie ksiąg przychodów i rozchodów, kadry, ZUS, VAT, rozliczenia roczne a także zakładanie firm...
 • Księgowość firm Szczecin Przedstawiamy Państwu firmę Jacka Kalickiego - Biuro Księgowo-Podatkowe, które mieści się w Szczecinie. Świadczy kompleksowe oraz profesjonalne usługi księgowości oraz obsługę kadrowo-płacową. W ramach usług kierowane są księgi handlowe, księgi przychodów oraz rozchodów, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, a również rejestry oraz rozliczenia VAT. Uzyskają tutaj Państwo również pomoc w przygotowaniu deklaracji do urzędu skarbowego oraz ZUS.
 • Kadry i płace Szczecin Jesteśmy firmą, która posiada ubezpieczenie OC prowadzonej działalności księgowej. Ubezpieczenie OC pozwala na dodatkową ochronę klientów i zapewnienie im bezpieczeństwa. Oferujemy kompleksową obsługę księgowo-podatkową, kadrowo-płacową, jak również obsługę prawną w zakresie kodeksu cywilnego i prawa gospodarczego prowadzonej działalności. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy oraz do korzystania z naszych usług!
 • biuro rachunkowe szczecin Kompetencja i doświadczenie to właśnie cechuje biuro rachunkowe szczecin Epa Omnia Sp. z o.o. Oferujemy szeroki zakres usług od prowadzenia księgowości w oparciu o księgę przychodów i rozchodów, aż po pełną księgowość w oparciu o przygotowany specjalnie dla Państwa firmy plan kont. Jeżeli szukasz biura rachunkowego, które działa w oparciu o innowacyjne rozwiązania informatyczne sprawdź nasze aplikacje. Oferujemy obieg faktur, obieg dokumentów, archiwum umów. Zapraszamy na naszą stronę po szczegóły oferty.
 • Biuro rachunkowe Finiks Szczecin - księgowość Obsługę firm prowadzimy w oparciu o najświeższe, wypróbowane programy gwarantujące poprawność realizowanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo danych. Biuro rachunkowe Finiks Szczecin zapewniam bezpieczeństwo prowadzenia biznesu poprzez świadczenie kompleksowej obsługi w obszarze usług księgowych oraz kadrowo-płacowych. Staramy się wychodzić naprzeciw Państwa oczekiwaniom, wskutek tego stawiamy na nieprzerwany postęp zawodowy naszych pracowników.
 • Biuro rachunkowe Finiks Niedrogie biuro rachunkowe posiadające siedzibę na terenie Szczecina, serdecznie zaprasza do korzystania z oferowanych rzez siebie usług.
 • Biuro rachunkowe, księgowość i dotacje - Ekomat Szczecin Biuro rachunkowe ze Szczecina - Ekomat posiada w swojej ofercie księgowość, doradztwo podatkowe oraz pozyskiwanie dotacji unijnych. To doświadczony zespół księgowych, który pod nadzorem właściciela, osobiście zaangażowanego w działanie firmy realizuje dla Ciebie usługi na najwyższym poziomie. Dzięki temu Ty i Twoja firma zyskujecie sprawdzonego partnera gwarantującego stabilność i bezpieczeństwo.
 • biuro rachunkowe szczecin Licencjonowane Biuro Rachunkowe Ad Rem oferuje pełny pakiet usług księgowych dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Posiadamy Świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów RP (nr8265/98) oraz ubezpieczenie OC (gwarancja bezpieczeństwa prowadzonej działalności).
 • biuro rachunkowe szczecin Biuro Rachunkowe OTUS oferuje usługi księgowo-podatkowe oraz kadrowo-płacowe. Prowadzimy księgi handlowe, KpiR, ewidencje ryczałtowe i VAT, rozliczenia z ZUS.
 • biuro rachunkowe szczecin Profesjonalne biuro rachunkowe w Szczecinie. Biuro specjalizuje się w prowadzeniu dokumentacji podatkowych małych i średnich przedsiębiorstw. Posiadamy certyfikat MF i ubezpieczenie OC.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Biuro-skukowska.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com