Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Biznes Center Obsługa nieruchomości (Katalog nieruchomości)

Miniaturka domeny wynajem-bydgoszcz.eu2 lat/aMini

Otwórz wynajem-bydgoszcz.eu

Ciekawa oferta na wynajem dla firm

Oferujemy Państwu długoletnią dzierżwę autonomicznej części budynku na cele reprezentacyjnego oddziału Państwa firmy, sklepu, restauracji, salonu, biura.

Stworzylismy nowoczesne Centrum biurowo – bankowe w Bydgoszczy. W Centrum dostępne jest pełne zaplecze techniczne a swoją siedzibę ma kilka dużych firm o ugruntowanej pozycji na rynku.

Przygotowując Centrum wyremontowaliśmy dpowiedni budynek ( 4500 m² ), dokładnie na przeciw Dworca PKP Bydgoszcz Główna.

Wartością dodaną jest teź bardzo dobra lokalizacja budynku- przyszłej placówki, oraz umieszczenie jej w dużym biurowcu (a nie np. w starej kamienicy).

Biurowiec posiada własny dziedziniec z miejscami parkingowymi oraz pięć niezależnych wejść frontowych.

Wykończenie budynku

 • Bardzo wysoki standard

 • Użyte zostały bardzo dobre [materiały](granity, szkoło)

 • Zamontowane drzwi automatyczne

Budynek posiada duże okna witrynowe (czytelna ekspozycja Państwa usług) oraz niezależne wejście do swojej sali operacyjnej na parterze.

Zalety budynku:

 1. Budowa szkieletowa

 2. Mocna konstrukcja

 3. Wysokie kondygnacje- 3,8m

 4. W pełni uzbrojony

 5. Głęboko podpiwniczony

Budynek wymaga jedynie prac adaptacyjnych, zgodnie z indywidualnymi potrzebami przyszłych użytkowników. Dlatego koszty przystosowania są bardzo niewielkie.

Klienci są zadowoleni:

Bardzo ciekawa oferta dla firm, biznesowo jedna z lepszych lokalizacji!

-- Użytkownik

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny

ciekawa lokalizacja, warte zastanowienia sprawdzone, 2015.11.02

Skomentuj wynajem-bydgoszcz.eu

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z listopada 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 6 podobnych stron WWW:

 • Biura i lokale do wynajęcia w Częstochowie Oferta biur i lokali użytkowych do wynajęcia w Częstochowie, lokale oferowane są bez pośredników mają wysoki lub średni standard i ulokowane są w reprezentatywnych miejscach Częstochowy, położonych w pobliży centrum oraz głównych arterii komunikacyjnych. Centrum Biznesu Rurarz doskonale zna lokalny rynek nieruchomości, oferta firmy przygotowana jest tak aby zaspokoić potrzeby lokalowe małych i średnich firm z obszaru Województwa śląskiego oraz firm, które chcą założyć oddział lub biuro w naszym mieście.
 • Wynajem powierzchni biurowej „CSG” Śląska Grupa Konsultingowa S.A. prężnie działa na rynku wynajmu powierzchni biurowych w Katowicach. Atrakcyjne nieruchomości w dogodnej lokalizacji.
 • Lokale do wynajęcia Częstochowa - Jasnogórska - Office Center Stworzyliśmy budynek biurowy wykonany na miarę potrzeb wymagających użytkowników w Częstochowie. Oferujemy w nim lokale do wynajęcia.
 • Nieruchomości Białystok Emmerson Białostocki oddział ogólnopolskiej agencji w pośrednictwie obrotu nieruchomościami. Zapraszamy do skorzystania z ogólnopolskiej wyszukiwarki nieruchomości i ofert dostępnej na stronie.
 • Biura do wynajęcia Najnowsze oferty z rynku nieruchomości komercyjnych. Powierzchnie biurowe, usługowe, magazynowe. Analizy oraz raporty rynkowe. Katalog biurowców.
 • System Zarządzania Pomieszczeniami System Zarządzania Pomieszczeniami jest produktem kompleksowo obsługującym wnętrza. Ułatwia zarządzanie asortymentem budowlanym. Zastosowanie w rezerwacji sal konferencyjnych, wykładowych itp.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Wynajem-bydgoszcz.eu w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com