Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Przedszkole Strona lokalnego przedszkola (Katalog instytucje eduka…)

Miniaturka domeny arek.waw.pl5 lat/aSEO

Otwórz arek.waw.pl

Przedszkole im. Kubusia Puchatka w Limanowej, działa na podstawie wpisu do Ewidencji Placówek Oświatowych Miasta Limanowej. Placówka znajduje się w południowej dzielnicy Limanowej – Chmielnik, przy ul. Matki Boskiej Bolesnej 39. Walorem placówki jest jej lokalizacja - w widocznym, a zarazem ustronnym miejscu, poza centrum miasta. Przedszkole mieści się w parterowym, wolnostojącym budynku przystosowanym dla potrzeb placówki przedszkolnej, spełniającym surowe normy sanitarne i przeciw pożarowe. Przedszkole jest 2-oddziałową placówką w Limanowej i zamiejscowym oddziałem w Męcinie.

Kadra pedagogiczna posiada pełne kwalifikacje pedagogiczne wymagane przy pracy z dziećmi. Kadrę pedagogiczną tworzy zespół wykształconych, kreatywnych nauczycieli i asystentów nauczyciela ( w każdej grupie pracują dwie panie- nauczyciel i asystent nauczyciela studentka ostatniego roku pedagogiki przedszkolnej)). Posiadają one bardzo dobry kontakt z dziećmi, dostrzegają i rozumieją ich potrzeby. Działania dydaktyczno - wychowawcze wspierane są przez specjalistów zatrudnionych w przedszkolu: logopedę, psychologa, rehabilitanta.

Nasi wychowankowie uczestniczą w licznych konkursach, spotykają się z interesującymi ludźmi i odwiedzają ciekawe miejsca pracy. Współpracujemy ze środowiskiem lokalnym, poznajemy nasze miasto i naszą Ojczyznę. Dla wszystkich dzieci, prowadzona jest nauka religii. Oprócz tego organizowane są zajęcia dodatkowe, podczas których dzieci mogą rozwijać swoje zainteresowania i zdolności: język angielski, rytmika, kółko plastyczne, oraz spotkania teatralne.

Nasza placówka, to przedszkole przyjazne, innowacyjne, przygotowujące dzieci do podjęcia nauki w szkole, otwarte na potrzeby dzieci i rodziców, promujące działania twórcze, z wysoko wykwalifikowaną, stale doskonaląca się kadrą pedagogiczną, dbającą o wszechstronny rozwój

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz arek.waw.pl teraz!

Skomentuj arek.waw.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO nie zawiera jeszcze podobnych stron WWW!

 • Każdego dnia do Katalogu SEO dodawane są dzisiątki nowych stron, zatem strony WWW dotyczące szukam przedszkola lub przedszkole limanowa, czy też internet przedszkole na pewno również się pojawią!
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Arek.waw.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com