Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Reklama Na Ulicy Poznań Reklama do noszenia na pelcach oraz nośniki reklamy (Katalog marketing i rekl…)

Miniaturka domeny www.mediamanago.pl2 lat/aSMS

Otwórz www.mediamanago.pl

Dzięki pomysłowości i świeżemu spojrzeniu, oddajemy gotowe narzędzie, które pozwoli dotrzeć do każdego potencjalnego klienta. Walking banner firmy Mediamanago to mobilny nośnik reklamy, plecak reklamowy i wózek w jednym. Przemieszczający się wraz z osobą prowadzącą, w każde miejsce, niedostępne dla innych form reklamy. Reklama mobilna MediaManago została skonstruowana z myślą o funkcjonalności. Waga ramy reklamowej to jedyne 3 kg, zastosowanie możliwości rozbudowy modułowej oraz zastosowanie dedykowanego systemu nośnego przyczynia się do multizadaniowości i mobilności całego systemu! Podstawową zaletą naszych nośników reklamowych jest możliwość złożenia oraz szybki montaż, osprzętu dodatkowego, pare chwil i przerabiasz swój chodzący banner na plecy w wygodny wózek jezdny.

Nasza oferta, wynajem reklamy mobilnej

Świadczymy usługi w zakresie przeprowadzania mobilnych kampanii zewnętrznych z wykorzystaniem ekspozytorów reklamy. Nasze nośniki mogą być wyposażone dodatkowo w oświetlenie LED oraz systemy wzmacniania głosu kolportera lub emisji spotów reklamowych. Tryb działań opieramy o wykorzystanie nośników reklamowych na specjalne wytyczne klienta, który jest zorientowany nie tylko na layout, ale także na cały kontekst reklamy. Celem działań jest dostarczanie przekazu reklamy do konkretnych miejsc w sposób atrakcyjny w formie przekazu i odbiorze. W naszej ofercie znajdują się również profesjonalne systemy wystawiennicze Dopełnieniem oferty jest wysokiej jakości poligrafia na którą składają się najbardziej popularne produkty typu ulotki, wizytówki, plakaty reklamowe. Specjalizujemy się w kolportażu gazetowym. Na stałe współpracujey z marką cozamiasto.pl. Zaufaj liderowi branży mobilnych nośników reklamowych. Oferujemy mobilne nośniki reklamowe produkowane w Polsce.

Zorganizujemy dla Ciebie kampanię reklamową, dzięki której twój produkt stanie się rozpoznawalny i pozytywnie kojarzony.

Walking banner to alternatywa dla dużych miast, miejsc o dużym skupieniu ludzi oraz ruchu. Rozwiązanie idealne do umiejscowienia w centrach miast, tam gdzie koszty wystawienia reklamy są największe. Wyślij reklamę tam gdzie będzie dobrze widoczna. Znamy zalety i wady swojego produktu, wiemy że kampania staje się bardziej efektywna i ciekawa, kiedy występuje w większej licznie nośników, tym samym stawiając na jakość i na ilość oferujemy Państwu najefektywniejsze kampanie uliczne w Polsce.

dodatkowo zajmujemy się:

 • Wkładanie ulotek do skrzynek pocztowych (bloki, kamienice) - wkładanie ulotek do skrzynek

 • Kolportaż ulotek na terenie rozproszonej zabudowy (domki) - kolportaż ulotek domki

 • Kolportaż ulotek za wycieraczki samochodów - ulotki za wycieraczki samochodowe

 • Rozklejanie plakatów na klatkach schodowych - rozklejanie plakatów Poznań

 • Dystrybucja ulotek na ulicy (dystrybucja bezpośrednia "do rąk") - rozdawanie ulotek Poznań

 • Kolportaż na terenie zwartej zabudowy (bloki, kamienice) na wycieraczki - kolportaż ulotek Poznań

 • Kolportaż na ulicy ze sprzetem reklamowym

 • Kolportaż ulotek przez hostessy

 • Insert ulotek i gazet

 • Projektowanie materiałów reklamowych

 • Dystrybucja innego rodzaju materiałów reklamowych
Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.mediamanago.pl teraz!

Skomentuj www.mediamanago.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 2 podobnych stron WWW:

 • Producent toreb i plecaków - Plecaki reklamowe Zajmujemy się produkcją i sprzedażą plecaków reklamowych, kosmetyczek i wielu różnych związanych z tym artykułów. Stosujemy różnorodne techniki, które dają znakomite rezultaty, a Plecaki reklamowe oraz torby zyskują dzięki temu unikatowy charakter. Siedzibą Fabryki Plecaków jest Poznań.
 • Smycze reklamowe Firma Eurogift istnieje na rynku polskim już 10 lat. Przez wszystkie te lata staramy się nieustająco rozwijać oraz poszerzać zakres naszej działalności.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Mediamanago.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com