Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Biuro Turystyczne Logos Zielone szkoły (Katalog turystyka i rekr…)

Miniaturka domeny www.augustow-bt.pl2 lat/aMini

Otwórz www.augustow-bt.pl

Grupowe wyjazdy ze szkolnymi kumplami, to najlepszy element nauki w szkole. Właściwie każdy czeka na wyjazdy, w czasie których można oderwać się od edukacji i spędzimy kilka dni w wyjątkowych miejscach. Nasze biuro podróży przygotowało wyjątkową propozycję dla tych, którzy chcą być uczestnikami unikalnych wyjazdów.

Organizujemy zielone szkoły na terenie Augustowa. Wykonujemy dla wszystkich zainteresowanych kompleksowe pobyty w pobudzających ciekawość miejscach. Nasze biuro podróży posiada odpowiednią praktykę w organizacji wypadów dla szkół. Mamy bogatą wiedzę praktyczną popartą dużą liczbą już zakończonych powodzeniem białych i zielonych szkół. Co w szczególności istotne jesteśmy w stanie zagwarantować doskonałą ofertę cenową, która uzależniona będzie od tego, czy będzie to transport autokarowy czy transport mniejszym busem.

Najbardziej atrakcyjna opcja to sposobność zorganizowania rzadkiej zielonej szkoły w cenie poniżej 500 zł od ucznia. Jesteśmy otwarci na podpowiedzi szkoły oraz uczniów co do przygotowania jak najbardziej korzystnego pobytu na zielonej szkole.

Zainteresowanych przedstawicieli placówek edukacyjnych zapraszamy do kontaktu telefonicznego: (+48) 87 643 40 93, a dodatkowo zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej WWW:

http://augustow-bt.pl/pl,dla_szkol,zielona_szkola_biala_szkola.html.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.augustow-bt.pl teraz!

Skomentuj www.augustow-bt.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Wycieczki szkolne i zielone szkoły Biuro Turystyczne Prom specjalizuje się w organizacji wycieczek szkolnych i zielonych szkół dla dzieci i młodzieży szkolnej. Organizujemy również imprezy dla nauczycieli oraz dla firm. Do wszystkich naszych imprez podchodzimy z wielką dbałością o szczegóły, nad którymi pieczę pełnią doświadczeni piloci i przewodnicy. Oferujemy najlepszy stosunek jakości do ceny.
 • zielone szkoły, kolonie, zimowiska i imprezy Organizujemy kompleksowo wyjazdy szkolne, i firmowe w góry. Zapewniamy zakwaterowanie we własnym pensjonacie, gwarantujemy dobrą zabawę podczas realizacji różnorodnych programów pobytu, które opracujemy specjalnie na indywidualne zapotrzebowanie. Podstawę pobytów stanowi edukacja przyrodnicza, ekologiczna, folklorystyczna realizowana w oparciu o miejscowe dziedzictwo przyrodnicze i kulturowe regionu. Zapraszamy do współpracy.
 • Obozy i kolonie W paru zdaniach o tym, czym sie zajmujemy: Camport to firma zajmująca się koordynacją obozów wszelakich typów. Aranżujemy obozy letnie, zimnowe a dodatkowo wyprawy szkolne oraz zielone szkoły. Organizujemy również obozy artystyczne, taneczne, wspomagające kondycję oraz o charakterze odchudzającym. Dopasowujemy plany obozów tak, żeby każdy uczestnik czerpał jak najwiej radości oraz satysfakcji z pobytu. Jednym wyrażeniem - każdy znajdzie coś dla siebie. Na naszej witrynie internetowej odnajdziecie państwo op
 • Kolonie i obozy W paru zdaniach o nas: Camport firma zajmująca się organizacją biwaków wszelkich typów. Urządzamy biwaki letnie, zimnowe oraz również wycieczki szkolne oraz zielone szkoły. Prowadzimy również biwaki artystyczne, taneczne, wspomagające tężyznę oraz o charakterze odchudzającym. Nastawiamy projekty biwaków tak, żeby każdy członek czerpał jak najwiej radości oraz satysfakcji z pobytu. Jednym słowem - każdy znajdzie coś dla siebie.
 • Ferie w górach Ośrodek Wczasowo-Kolonijny i Gospodarstwo Agroturystyczne "U Kazika" zapraszają na udany wypoczynek w Orawce niedaleko Rabki Zdrój.
 • Firma Turystyczna Gazda Adam Trybała zielone szkoły w górach, kolonie w beskidach, zimowisko na stoku, impreza firmowa po góralsku? Szukasz sprawdzonego miejsca na takie wyjazdy - zapraszamy do Zawoi. Zapewnimy doskonałą zabawę i relaks z odrobiną szaleństwa. Spraw by Twój wyjazd był udany. Zapraszam Adam Trybała.
 • Wycieczki do Wilna Zapraszamy na wycieczki do Wilna i na Litwę. Świadczymy usługi dla klientów grupowych i indywidualnych. W ofercie mamy również konferencje i wyjazdy integracyjne.
 • Kolonie i obozy młodzieżowe Lech93 to firma zajmująca się organizowaniem wycieczek, kolonii, obozów młodzieżowych, zielonych szkół i kolonii. Dodatkowo w ich ofercie można znaleźć także bogaty wybór różnego rodzaju kursów dla kierowników wypoczynku.
 • Travel Student - wycieczki szkolne Strona biura turystycznego organizującego wycieczki szkolne do 12 krajów Europy. Naszym atutem jest niska cena oraz dobra organizacja.
 • Ośrodki Lazur - zielone szkoły nad morzem Ośrodki wczasowe o wysokim standardzie usytuowane w nadmorskich miejscowościach Rowy i Poddąbie. Wyjątkowe położenie sprzyja odpoczynkowi.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Augustow-bt.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com