Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Turystyka.edu.pl Serwis Oświata: kolonie, obozy i zielone szkoły (Katalog biura podróży)

Miniaturka domeny www.turystyka.edu.pl12 lat/aMini

Otwórz www.turystyka.edu.pl

Centrum Turystyki OŚWIATA organizuje:

wyjazdy dla dzieci i młodzieżykolonie krajowe i zagraniczneobozy letnie i zimoweobozy sportowezimowiskazielone szkoły zielone przedszkolawycieczki integracyjne (szkolne i zakładowe) na zamówieniewyjazdy dla rencistów i emerytów

W organizacji imprez turystycznych współpracujemy z

rzetelnymi kontrahentami. Tworzymy bogate programy sportowo - edukacyjne, zabieramy profesjonalną i starannie sprawdzoną kadrę.

Nasza baza noclegowa jest zatwierdzona przez Kuratoria Oświaty.

Bezpieczny i wygodny transport oraz

rozsądne ceny to dodatkowe atuty, które mamy nadzieję przekonają Państwa do skorzystania z naszych usług.

Posiadamy zaświadczenie organizatora turystyki nr 875 wydane przez UW w Katowicach oraz umowę Gwarancji Ubezpieczeniowej Turystycznej w związku z działalnością wykonywaną przez organizatorów turystyki i pośredników turystycznych w SIGNAL IDUNA POLSKA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

Jesteśmy również członkiem Śląskiej Izby Turystyki.

Od 2003 jesteśmy właścicielami ośrodka kolonijno - wczasowego Słoneczko w Łebie.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.turystyka.edu.pl teraz!

Skomentuj www.turystyka.edu.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z września 2020: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Obozy sportowe - młodzieżowe Grupa prawdziwych pasjonatów organizujących sportowe obozy młodzieżowe. Mnóstwo atrakcji, świetnie spędzany czas. W trakcie pobytu panuje przyjazna atmosfera, dobra zabawa oraz bezpieczeństwo.
 • Kurs językowy w Anglii z firmą Angloville Serdecznie zapraszamy na stronę firmy Angloville, która proponuje kursy językowe języka angielskiego w Warszawie lub specjalnej angielskiej wiosce.
 • obozy młodzieżowe Katalog ofert obozów młodzieżowych i koloni letnich w Polsce i zagranicą. Największa baza obozów i koloni dla dzieci i młodzieży. Sprawdzeni organizatorzy imprez i programy, które zachwycą każdego nawet najbardziej wymagającego obozowicza i kolonistę. W ofercie fantastyczne obozy wakacyjne o najciekawszych i najmodniejszych tematach i profilach mi.n. obozy muzyczne, kolonie językowe, ASG, paintball, konne, modelingowe, artystyczne, piosenkarskie, karate, wspinaczkowe, militarne, rekreacyjne - Jedź!
 • Obozy dla dzieci Nasz ośrodek turystycznych znajduje się w Domaniewicach, w miejscowości zlokalizowanej w centralnej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Oferujemy między innymi kolonie, obozy, zielone szkoły, imprezy sportowe. Na obszarze ośrodka zapewniamy wiele atrakcji, w tym boisko do koszykówki, piłki nożnej, stół do tenisa stołowego, bilard, świetlicę z TV i nagłośnieniem audio, itd. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego ośrodka!
 • Kolonie i obozy młodzieżowe Lech93 to firma zajmująca się organizowaniem wycieczek, kolonii, obozów młodzieżowych, zielonych szkół i kolonii. Dodatkowo w ich ofercie można znaleźć także bogaty wybór różnego rodzaju kursów dla kierowników wypoczynku.
 • obozy młodzieżowe 2013 Zapraszamy na kolonie i obozy językowe organizowane przez Lektora. Co roku w naszych obozach uczestniczy ponad 1000 dzieci i młodzieży z całej Polski.
 • Kompleksowa organizacja zielonych szkół i wycieczek "arTrip" oferuje kompleksową organizację zielonych szkół, wycieczek szkolnych, obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży. Zapewniamy wyjątkowy program, skrojony na miarę potrzeb, aktywizujący wiele obszarów twórczości artystycznej, kultury fizycznej i rozwoju naukowego. Szczególnie dbamy też o bezpieczeństwo uczestników oraz jakość zakwaterowania i transportu. Na stronie można zapoznać się z ofertą warsztatów i zajęć oraz znaleźć dane kontaktowe do naszego biura.
 • Półkolonie dla dzieci w Warszawie Zapraszamy to zapoznania się z serwisem o półkoloniach dla dzieci w Warszawie. Spędzanie wakacji w Warszawie wcale nie musi być nudne, lecz bardzo rozwijające i twórcze.
 • Rejsy żeglarskie Wakacje to okres przygód i aktywnego wypoczynku. Doskonałym rozwiązaniem na spędzenie wolnego czasu są kolonie czy też obozy, dzięki którym uczestnicy mogą wypocząć. Zapraszamy!
 • Kolonie i obozy językowe kolonie dla dzieci i obozy młodzieżowe z językiem angielskim nad polskim morzem i w górach. Tylko sprawdzone ośrodki wypoczynkowe, basen, wycieczki i dyskoteki oraz kadra filologów i nauczycieli WF.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Turystyka.edu.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com