Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Adwokat Legnica Obsługa prawna firm i osób fizycznych (Katalog usługi)

Miniaturka domeny www.adwokat.pl.tl2 lat/aMini

Otwórz www.adwokat.pl.tl

Adwokat Przemysław Kulczycki

Kancelaria Adwokacka została założona w 2007 roku przez adwokata Przemysława Kulczyckiego.

Od początku jej istnienia mottem przewodnim jest świadczenie pomocy prawnej w sposób rzeczowy, rzetelny i nakierowany na osiągnięcie rezultatu korzystnego dla klienta.

Pomoc prawna dla każdego klienta jest zindywidualizowana i zmierza do osiągnięcia sukcesu przy wykorzystaniu wszystkich okoliczności szczególnych dla danej sprawy.

Indywidualne podejście do każdej sprawy pozwala na dokonanie optymalnego wyboru metod działania i prawnej argumentacji. Innowacyjność i odwaga jest w tym przypadku zamierzona i nakierowana na osiągnięcie sukcesu końcowego.

Poza sprawami typowymi podejmujemy się prowadzenia spraw trudnych pod względem merytorycznym i prawnym, często o charakterze precedensowym.

W Kancelarii świadczymy pomoc prawną także w języku niemieckim oraz języku angielskim.

Unsere Kanzlei erbringt Dienstleistungen in deutscher Sprache für Unternehmen und privat Mandanten.

Wir leisten Rechtsberatung und vertreten Sie vor polnischen Gerichten sowie Verwaltungsbehörden.

In addition to the Polish language, we provide legal advice in English and German.

W sprawach karnych świadczymy profesjonalną pomoc prawną w postępowaniu przygotowawczym oraz sądowym przed sądami wszystkich instancji, a także przed Sądem Najwyższym.

Reprezentujemy zarówno osoby podejrzane, oskarżone, jak i pokrzywdzonych (w tym osoby fizyczne, jak i osoby prawne).

Zajmujemy się również sprawami międzynarodowymi, w tym zwłaszcza związanymi z procedurami ekstradycyjnymi w ramach tzw. Europejskiego Tytułu Wykonawczego (ENA).

Unternehmer

Wir beschäftigen uns mit komplexer Beratung deutscher Unternehmer in Polen gem. polnischem Recht. Wir beraten Sie in allen Angelegenheiten, die mit Führung einer Gesellschaft oder eines Unternehmens in Polen verbunden sind. Wir vertreten Sie auch vor Gerichten bzw. amtlichen Organen gem. polnischem Verfahrensrecht.

Hinzu kommt noch unsere Kenntnis der deutschen Sprache, was die Kommunikation mit dem Mandanten in seiner Muttersprache deutlich erleichtert.

Jede dauerhafte rechtliche Betreuung kann auch in Form einer Monatspauschale erfolgen.

Unternehmensrecht

Das polnische Unternehmensrecht besteht aus vielen Gesetzen, die unterschiedliche Bereiche der Gewerbeführung decken. Eine rechtmäßige Führung eines Unternehmens verlangt die Kenntnis dieser Vorschriften und ihre richtige Anwendung.

Wir beraten Unternehmen unter anderem zum Thema Patentrecht, Urheberrecht, Verkauf, Wettbewerbsrecht, Produktion, Kartellrecht, E-Commerce, Technologierecht, Prokura, Vertretung und Vieles mehr.

Arbeitsrecht

Bei Gewerbeführung ist das polnische Arbeitsrecht einer der wichtigsten Bereiche.

Hier beraten wir Sie zum Thema Betriebs- und Gehaltsordnungen, Sicherheitsanweisungen, Arbeitsverträge, Kündigungen , Rügen, Mahnungen, Abfindungen und u.ä.

Wir vertreten Sie auch vor Gericht, Behörden und anderen Institutionen bei arbeitsrechtlichen Fällen.

Zivilrecht

Bei Gewerbeführung beraten wir Sie auch in zivilrechtlichen Themen, wie das Schuldrecht , Sachenrecht, Verträge, Eigentumsrecht, Verkaufsrecht, Mietrecht, Bescheinigungen . Wir vertreten Sie auch im Zivilverfahren.

Verwaltungsrecht

Bei Führung eines Unternehmens oder einer Gesellschaft kommt man über das polnische Verwaltungsrecht nicht hinweg. Genehmigungen, Verwaltungsbeschlüsse, Beschwerden, Anträge, das sind nur ein paar Themen, die auf einen Unternehmer zukommen.

Auch in diesen Fällen beraten wir Sie rechtlich und vertreten im Verwaltungsverfahren.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.adwokat.pl.tl teraz!

Skomentuj www.adwokat.pl.tl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Flatow Tryczyk - Kancelaria adwokacka Zapraszamy serdecznie do zapoznania się ze strona internetową naszej kancelarii prawnej. Gwarantujemy, że zarówno klientów indywidualnych jak i podmioty gospodarcze prowadzimy w taki sposób, by zapewnić możliwie najlepszy przebieg sprawy. Kierujemy się etyką zawodową i doświadczeniem, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego z kancelarią.
 • Adwokat Katowice Zapewniamy w naszej kancelarii prawnej realizowanie dla naszych klientów usług prawnych, gdzie możemy zapewnić zarówno prowadzenie obsługi małych firm jak tez dużych spółek w tym spółek akcyjnych. W naszej kancelarii posiadamy zespół doświadczonych prawników, którzy są w stanie zapewnić indywidualnie dopasowaną obsługę w ramach szerokiego zakresu dziedzin prawnych. Gwarantujemy obsługę prawną na każdym etapie prowadzenia spraw.
 • Blog biznesowy Ceidg-1 to biznesowy blog dla przedsiębiorców. Poruszane są na nim tematy związane z zarządzaniem i organizacją pracy w firmie. Możesz tu również znaleźć informację o zarządzaniu zasobami ludzkimi i relacjami. Dostarczamy również wiedzę prawniczą niezbędna przedsiębiorcy do prawidłowego zarządzania i prowadzenia firmy. Treści przygotowywane są przez doświadczonych specjalistów, którzy oprócz wiedzy teoretycznej posiadają wiele lat praktyki. Wystarczy na bieżąco śledzić dodawane wpisy, aby codziennie...
 • Blog dla biznesu Jeśli trafiłeś na stronę Cena biznesu, na pewno interesują Cię tematy związane z prowadzeniem firmy, finansami i księgowością. Cena biznesu proponuje eksperckie, wartościowe treści przygotowywane przez specjalistów. Znajdują się tu materiały na temat reklamy, buzz marketingu, content marketingu czy promowaniu się na Facebooku. Dodatkowo możesz pogłębić swoje umiejętności tworzenia analizy SWOT w działaniach marketingowych i pisania biznes planu. A jeśli ktoś interesuje się tematyką związaną z pracą w małej
 • Porady prawne, pisma oraz reprezentacja w sądzie Kompleksowe usługi w zakresie udzielania porad, wydawania opinii i prowadzenia spraw przed organami ścigania, sądowymi, administracyjnymi zapewni tylko profesjonalna kancelaria adwokacka. Warszawa jest głównym obszarem naszej działalności, zapraszamy klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.
 • Adwokat Warszawa Od dłuższego czasu prowadzimy profesjonalny blog prawniczy, na którym opisujemy metody apelacji i składania kasacji w sądzie. Dodatkowo dokładnie podsumowujemy wszystkie szczegóły, aby każdy z czytelników miał jak najbardziej rozbudowaną wiedzę na ten temat. Nie zwlekaj, ale jak najszybciej zapoznaj się z treściami, które dla Ciebie mamy.
 • Adwokat Żory Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami. Jesteśmy profesjonalną kancelarią adwokacką, która działa w Żorach. Zajmujemy się obsługą prawną w wielu aspektach, dzięki temu gwarantujemy kompleksowe rozwiązania, dopasowane do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, chętnie odpowiemy na każde pytanie.
 • Dotacje dla firm Czy państwa firma kwalifikuje się do uzyskania dotacji unijnych na innowacyjność? Większość przedsiębiorców nie ma zielonego pojęcia i nie można ich o to winić, ponieważ dotacje unijne na innowacyjność to dość skomplikowana kwestia. Na szczęście istnieje nasz zespół fachowców specjalizujących się w uzyskiwaniu dla naszych partnerów dotacji unijnych, w dokładnym i prawidłowym wypełnianiu potrzebnych dokumentów. Na naszych stronach można prześledzić wszystkie obecne możliwości i jeśli któraś brzmi...
 • Prawo karne, adwokat Wrocław i Sprawy karne Oskarżenie o uchylanie się od obowiązku podatkowego to nie wyrok. Sprawa może być przedawniona lub występują inne okoliczności zwalniające z odpowiedzialności karnej. Zbadać to mogą eksperci z Kancelarii Adwokackiej Maksymiliana Bergtrauma.
 • Zamówienia publiczne, przetargi Rzeszów oraz radca Oferujemy firmom usługi eksperta (radcy prawnego) ds. zamówień publicznych z 20-letnim doświadczeniem, specjalisty od zamówień publicznych, przetargów, doradztwa w zamówieniach publicznych, szkolenia z prawa zamówień publicznych, przetargów na roboty budowlane, weryfikacji ofert, opinii prawnych. Więcej na stronie: WWW.pzp-przetargi.pl lub: tel.: +48 513-351-513 lub e-mail: [email protected]
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Adwokat.pl.tl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com