Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Sigma - Domy Katowice Domy Katowice, sprzedaż domów i domy mikołów (Katalog budownictwo)

Miniaturka domeny www.dom-mikolow.pl2 lat/aSMS

Otwórz www.dom-mikolow.pl

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno Budowlane „SIGMA” Spółka Jawna Tadeusz Buczek, Florian Tissler zostało założone w 1991r w ramach spółki cywilnej. W roku 2001r spółka cywilna została przekształcona w spółkę jawną i na takich zasadach funkcjonuje do dzisiaj.

Firma prowadzi działalność usługową w zakresie budownictwa. Naszymi celami działania jest termomodernizacja budynków wielorodzinnych, a od kilku lat zajmujemy się również działalnością deweloperską. Podczas swojej 20 letniej działalności zdobyliśmy ogromne doświadczenie zmnieniając oblicze wielu osiedli na terenie Śląska polepszając ich estetykę oraz zmniejszając ich zapotrzebowanie na energię. Firma troszczy się o środowisko poprzez usuwanie azbestu z przestrzeni miejskiej zachowując przy tym wszystkie standardy bezpieczeństwa.

Zatrudniamy średniorocznie około 40 tu pracowników w ramach umów o pracę. Zdecydowana większość z nich pracuje w firmie od 14 do 20 lat i stanowi trzon przedsiębiorstwa. Są to ludzie doświadczeni i fachowi, gwarantujący wysoką jakość wykonywanych robót. Od kilku lat powiększamy zatrudnienie o pracowników młodych, którzy mają szansę zdobycia kwalifikacji przy starszych kolegach.

Kadra przedsiębiorstwa pracuje w niezmiennym składzie od początku działalności zakładu. Czworo z nich posiada uprawnienia budowlane i na bieżąco pogłębia swoją wiedzę poprzez uczestniczenie w szkoleniach. Firma również kształci w tym zakresie młodych inżynierów dzieląc się z nimi swoim długoletnim doświadczeniem.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz www.dom-mikolow.pl teraz!

Skomentuj www.dom-mikolow.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • domy Katowice Domy są tanie w zakupie, charakteryzują się niskimi kosztami utrzymania oraz zapewniają komfort, spokój i bezpieczeństwo. Domy w Katowicach od dewelopera.
 • Agencja Nieruchomości Prolokum w Katowicach Największa ilość ofert z Aglomeracji Śląskiej: grunty - sprzedaż, najem, wynajem, kupno, komercja; działki budowlane Katowice, działki budowlane Mysłowice, działki budowlane Mikołów, działki budowlane Tychy oraz lokale użytkowe.
 • Feniks Sp. zo.o. - budownictwo mieszkaniowe Firma Feniks Sp. z o.o. zajmuje się budownictwem mieszkaniowym. W naszej ofercie mieszkania, domy, domy jednorodzinne, apartamenty. Jako deweloper działamy na terenie miast: Tychy, Katowice, Gliwice.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Dom-mikolow.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com