Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Skoki Spadochronowe Ssso Szkolenia spadochronowe dla służb mundurowych (Katalog lotnictwo)

Miniaturka domeny ssso.strefa.pl4 lat/aSMS

Otwórz ssso.strefa.pl

Skoczek Spadochronowy Służb Ochrony

Najpopularniejsze w Polsce masowe imprezy spadochronowe o charakterze militarnym podczas których wykonując samodzielny skok, można zdobyć prestiżową i unikatową w skali kraju odznakę spadochronową, dedykowaną służbom mundurowym.

WWW.ssso.strefa.pl

Nasze edycje zdobywania odznaki Skoczka Spadochronowego Służb Ochrony realizujemy dwa razy w roku, w maju i wrześniu, adresując je głównie do

Żołnierzy Wojska Polskiego,

Funkcjonariuszy Służby Więziennej,

Straży Miejskiej,

Policji, Straży Granicznej,

Pracowników Ochrony,

Straży Ochrony Kolei,

Straży Pożarnej,

uczniów szkół ponadgimnazjalnych o profilu mundurowym,

oraz wszystkich chętnych, pragnących rozpocząć swoją przygodę pod czaszą spadochronu!

Zapraszamy ;-)

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz ssso.strefa.pl teraz!

Skomentuj ssso.strefa.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z października 2019: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Kursy spadochronowe W ramach oferty naszego ośrodka szkolenia lotniczego zapewniamy profesjonalne szkolenia oraz kursy związane ze skokami spadochronowymi. Zapewniamy zarówno szkolenia teoretyczne jak też praktyczne, jak też wiele kursów specjalistycznych między innymi związanych ze skokami spadochronowymi z opóźnionym otwieraniem spadochronu. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez zespół doświadczonych instruktorów skoków spadochronowych.
 • Skoki Warszawa Jesteśmy szkołą spadochronową, oferującą profesjonalne szkolenie i skoki z instruktorem. Dzięki nam możesz nabyć umiejętności, pozwalających na samodzielne wykonywanie skoków. Osoby kończące szkolenie, mogą ubiegać się o Świadectwo Kwalifikacji wydawane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz wysokiej jakości sprzęt.
 • Ekstremalne prezenty Ośrodek spadochroniarski Skydive, który działa na terenie lotniska Kruszyn, proponuje swoim klientom voucher upominkowy, dzięki któremu można skorzystać z bezpiecznych skoków tandemowych. Zamówienia na voucher należy składać za pośrednictwem strony WWW ośrodka. Dodatkowo, skoki tandemowe nie wymagają specjalistycznego przygotowania. Skok odbywa się z doświadczonym instruktorem i może być świetnym pomysłem na oryginalny prezent.
 • Skoki tandemowe Chcesz skoczyć ze spadochronem i szukasz profesjonalistów, którzy zapewnią Ci najlepsze warunki do spełnienia tego marzenia? Jeżeli tak, odwiedź naszą szkołę! Szkoła spadochronowa Skydive powstała z myślą o wszystkich oczekujących adrenaliny pod kontrolą. Nasi instruktorzy przeprowadzą profesjonalne szkolenie teoretyczne i praktyczne, a Ty skoczysz mając pewność, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. Sprawdź szczegóły online – zapraszamy!
 • Skydive - szkolenia Na naszej stronie internetowej prezentujemy wiele informacji związanych z życiem naszej szkoły skoków spadochronowych. Piszemy również artykuły zarówno dla początkujących jak też profesjonalnych skoczków. Na stronie można znaleźć wiele ciekawych prezentacji oraz porad. Wszystkie artykuły pisane są przez osoby posiadające wieloletnie doświadczenie oraz licencje skoczka spadochronowego. Przedstawiamy również aktualności z naszej szkoły skoczków.
 • skoki spadochronowe w tandemie OLIMPIC-SKYDIVE funkcjonuje jako Ośrodek Szkolenia Lotniczego, który powstał w 2006 roku. Specjalnością danej szkoły jest głównie organizacja skoków spadochronowych. Proponuje również lotnicze imprezy firmowe. Szkoła posiada wyspecjalizowany sprzęt, w tym własny nowoczesny samolot. Ofertę szkoły stanowią między innymi szkolenia AFF oraz skoki w tandemie. Tu klienci mogą liczyć na zdjęcia i film, wykonywane zaraz po skoku.
 • Skoki tandemowe Prowadzimy szkołę spadochronową, w której nauczysz się skakać ze spadochronem z samolotu z wysokości 4000 metrów. Dla początkujących oferujemy skoki w tandemie w atrakcyjnej cenie.
 • Kursy spadochronowe Jeżeli kiedykolwiek myślałeś o skoku ze spadochronem to koniecznie musisz odwiedzić stronę naszej Szkoły Spadochronowej. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz rabaty dla każdego, kto zdecyduje się na ponowny skok.
 • skoki spadochronowe Skoki tandemowe w wykonaniu najlepszych specjalistów – doświadczonych instruktorów, bezpieczne, niedrogie z 21 miejsc w całej Polsce oraz za granicą.
 • skoki spadochronowe Szkoła nauki skoków ze spadochronami SkyDive to jedno z najlepszych miejsc, gdzie możesz nauczyć się skakania ze spadochronami.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Ssso.strefa.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com