Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Teatr Ognia Los Fuegos Pokazy Fireshow, UV Show i Bodypainting... (Katalog artyści)

Miniaturka domeny teatrognia.com9 lat/a SMS

Otwórz teatrognia.com

Teat Ognia LOS FUEGOS

Artystyczne pokazy na najwyższym poziomie!

Proponujemy m.in.

 • pokazy tańca z ogniem, FIRESHOW

 • pokazy żonglerki, tańca i akrobatyki w świetle uv, UV SHOW

 • pokazy malowania ciała, BODYPAINTING

 • pokazy i ANIMACJE m.in. mimowie, żonglerzy, żywe rzeźby, szczudlarzy, monocykliści, klauni, tancerze, muzycy, akrobaci.

 • WARSZTATY (żonglerskie, kuglarskie, cyrkowe, muzyczne, ruchowe itp)

Jako Teatr Ognia LOS FUEGOS nieprzerwanie występujemy od 2004 roku. Zaczynaliśmy od pokazów ulicznych na krakowskim rynku (taniec z ogniem oraz żywe rzeźby). Dużo podróżowaliśmy również poza granice naszego miasta a także poza granice Polski. Wytrwałością i pracą zasłuzyliśmy sobie na wiele pozytywnych opini i rezkacji ze storny publiczności oraz z czasem co raz częściej ze strony organizatorów przeróżnych zorganizowanych imprez. Ciągle udoskonalamy nasze pokazy. Posiadamy wiele gotowych scenariuszy na imprezy takie jak:

 • imprezy firmowe

 • imprezy integracyjne

 • eventy

 • festiwale

 • koncerty

 • dni miast

 • wesela

 • bankiety

 • szkolenia

 • konferencje

Krótki opis naszych atrakcji:

FIRESHOW - taniec z ogniem

Pokaz w którym główną rolę gra ogień i przestrzenne, ogniste obrazy. W pokazach wykorzystujemy wiele rekwizytów (płonące pazury, kije, poj, liny, wachlarze, sześcian, meteor, iskry) a także możłiwości sceniczne jakie dają wspólne układy choreograficzne oraz tzw. wzajemnościówki (skomplikowane tricki wykonywane w dwie lub więcej osób), kontak (przetaczanie po sobie w kontrolowany sposób rekwizytów) czy passingi (wieloosobowa żonglerka płonacymi rekwizytam). Dodatkowo w pokazach wykorzystujemy pirotechnikę sceniczna (flary, dymy, pochodznie, wybuchy, iskry itp) oraz płonące napisy lub wzory. Ważną rolę w naszych pokazach stanowi muzyka (często grana na żywo) oraz stroje (polecamy zwłaszacz stroje malowane na ciele - bodypainting).

UV SHOW - żonglerka, taniec, akrobatyka w świetle uv

Wyjątkowe i niepowtarzalne widowisko w niesamowitym klimacie światła uv, gdzie ciemność miesza się z kolorami a statyczność z dynamcznym ruchem. Jesteśmy prawdopodobnie jedną z niewielu grup nie tylko w Polsce ale i na świecie która w taki sposób wykorzystuję potencjał ultrafioletowego światła. Mnóstwo własnoręcznie wykonanych rekwizytów (parasolki, chusty, wachalrze, skrzydła, sześcian, poiki, kije, flagi, bugengi, 8rings, pompony, wstążki i wiele więcej) w połączeniu z naszymi kuglarskimi umiejętnościami oraz tańcem i akrobatyką dają połączenie które na długo pozostanie w pamięci każdego z widzów.

BODYPAINTING - malowanie ciała

Każdy z naszych pokazów może zostać wykonany w specjalnie przygotowanym na daną okazję bodypaintingu - stroju namalowanym bezpośrednio na ciele. Daję to ogromne możliwości wizualne a każdemu pokazowi dodaję wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru.

ANIMATORZY - mimowie, żywe rzeźby, kaluni, szczudlarze, żonglerzy, bańkarze, linoskoczkowie, monocykliście akrobaci, tancerze, aktorzy

Oprócz pokazów proponujemy też szereg pojedyńczych atrakcji w wykonaniu doświadczonych artystów. Każda impreza w takiej oprawie będzie wyjątkowa. Mamy wiele strojów i aranżacji. Mimowie mogą umilać czas śmiesznymi scenkami pantomimicznymi, klauni bezpośrenią interakcją z publicnzością, szczudlarze mogą witać gości z wysokości lub wręczać np. ulotki, bańkarze sprawią że każde dziecko będzie cciało byc blisko nich, monocykliści i akrobaci zachwycą swoją sprawnością.

WARSZTATY - żonglerskie, cyrkowe, muzyczne

Wieżymy że wszystko co robimy i co umiemy jest nie tylko ciekawą forma spędzania czasu czy zarabiania pieniędzy ale też forma kreatywnej i twórczej rekreacji. Co raz częściej słyszy się o zbawiennym wpływie arteterapi, w szczególności żonglowania. Sami wiemy o tym najlepiej i mamy setki przykładów potwierdzających te teorię. Zaproś nas i sam dostarcz kolejnych dowodów na to że warsztaty sztuk żonglerksie mogą być nie tylko wspaniała zabawą ale też przyjemną terapią!

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę ( http://WWW.teatrognia.com ) lub do bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu ( 514052601 ) lub mailem ( kontakt@teatrognia.com ).

Zapraszamy do współpracy!

 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Wpis
 4. Najpopularniejsze
 5. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz teatrognia.com teraz!

Skomentuj teatrognia.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z maja 2024: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Teatrognia.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  Zrzut ekranu teatrognia.com Odśwież zrzut strony

  Pokazy Fireshow, UV Show i Bodypainting... (strona teatrognia.com - Teatr Ognia Los Fuegos)

  Katalog SEO zawiera 7 podobnych stron WWW: Odśwież listę stron

  1. Teatr Tańca z Ogniem "Mantra" teatr ognia z Makowa Mazowieckiego oferujący profesjonalne pokazy tańca z ogniem, fireshow. Płonące kije, liny, wachlarze, iskry, plucie ogniem i połykanie ognia - wszystko w rytm muzyki i ognia!
  2. teatr ognia - Fireshow. Profesjonalny Pokaz Ognia ArtCircus - teatr ognia. Profesjonalny pokaz Fire Show. Pokaz Ognia - Fireshow - żonglerka ogniem, elementy tańca z ogniem na tle Płonącego Napisu.
  3. teatr ognia Bohema - strona poświęcona pokazom fireshow W dzisiejszych czasach teatr ognia stał się popularną rozrywką, która oprócz samej zabawy, jest również pokazaniem sposobu w jaki można obchodzić się z ogniem. Dzięki swojej atrakcyjności imprezy oparte na fireshow stały się powszechnym uzupełnieniem imprez plenerowych w naszym kraju. Stąd też istnienie wielu grup organizujących taniec z ogniem. Warto jednak, aby taki zespół tworzyli nie tylko pasjonaci, ale przede wszystkim zawodowcy. W kontakcie z ogniem, liczy się przecież profesjonalizm.
  4. Agencja Eventów Historycznych Sarmata Specjalizujemy się w organizowaniu spotkań biznesowych w obiektach historycznych. Prezentujemy pokazy rycerskie, integrujemy pracowników, wprowadzamy nowożeńców na nową drogę życia.
  5. FireShow DRACONICA Grupa Tancerzy Ognia FireDance Strona Grupy Tancerzy Ognia DRACONICA przedstawiającej emocjonujące spektakle ogniowe - FireDance; artystyczny taniec z ogniem, plucie i połykanie płomieni. Atrakcje na wesela, pikniki firmowe itp.
  6. Thunder - organizacja atrakcji weselnych Grupa Thunder zajmuje się organizacją eventów historycznych i marketingowych (pokazy rycerskie, pokazy fireshow, pokazy striptizu, pokazy sztucznych ogni, pokazy militarne itd.).
  7. taniec z ogniem Agencja medialna Yoma to oferta wszelkiego rodzaju pokazów oraz ciekawych przedstawień, które urozmaicą każdą impreze oraz event.
  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2024 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com