Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Bubble Football Warszawa Organizator gier Bubble Football w Warszawie (Katalog rozrywka i hobby)

Miniaturka domeny gmoodsball.pl2 lat/aSMS

Otwórz gmoodsball.pl

Zagraj w Bubble Football w Warszawie - doskonały pomysł na kawalerski, urodziny, imprezę firmową, czy po prostu świetnie spędzony czas w gronie przyjaciół.

Gmoods Ball czyli Bubble Football jest nową alternatywną formą sportu, która łączy piłkę nożną i kontakt pomiędzy ogromnymi dmuchanymi kulami (bumper balls). Sam koncept jest zabawny – gracze znajdują się wewnątrz dużych dmuchanych, przezroczystych kul (bumper balls), dzięki którym mogą zderzać się z zawodnikami drużyny przeciwnej, upadać, wywracać się do góry nogami bez wizji odniesienia jakiejkolwiek kontuzji.

Bubble Football jest dziełem dwóch niespokojnych umysłów rodem z Norwegii (Henrik Elvestad i Johan Golden), którzy pomyśleli, że piłka nożna będzie bardziej zabawna, jeśli zawodnicy obydwu drużyn zostaną umieszczeni wewnątrz dużych przezroczystych kul. Pierwszy mecz odegrany został w 2011 roku i od tamtego momentu bubble football stał się hitem w całej Europie i nie tylko. Dziś Gmoods Ball pojawia się dla Was w Warszawie i Krakowie. Naszym celem jest utworzenie ogólnopolskiej mapy miejsc, w których będzie można rozegrać mecz z wykorzystaniem skaczących kul Gmoods Ball (bumper balls).

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz gmoodsball.pl teraz!

Skomentuj gmoodsball.pl

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z listopada 2017: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 3 podobnych stron WWW:

 • Imprezy plenerowe Małopolska W ramach oferty naszej firmy, która działa na terenie Krakowa jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom profesjonalne oraz kompleksowe usługi w ramach organizowania różnych wydarzeń związanych z paintballem. Jesteśmy w stanie zorganizować kompleksowo zarówno imprezy dla osób indywidualnych a także dla firm, gdzie możemy zrealizować między innymi imprezy integracyjne. Zapewniamy naszym klientom między innymi wysokiej jakości sprzęt.
 • Organizacja wesel Erato Events - biegły oraz wprawny zespół w usługach eventowych! Aranżujemy śluby oraz wesela, wieczory panieńskie i kawalerskie oraz eventy biznesowe. Rozważnie tworzymy dopasowany plan imprezy, dbamy o wszystkie podejścia logistyczne, oprawę muzyczną i pozostałe atrakcje. Decydując się na naszą ofertę nie musisz się o nic niepokoić, organizujemy prawie wszystko zaczynając od dobrania miejsca po personel do obsługi, załatwienie cateringu oraz ułożenie menu.
 • Klub Dziekanat Klub Dziekanat to znane w całym Krakowie miejsce, słynący z organizacji najlepszych klubowych imprez oraz wieczorów zamkniętych.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Gmoodsball.pl w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com