Katalog SEO

Skuteczna i etyczna promocja stron WWW – dodaj stronę do moderowanego katalogu za darmo!

Wyszukiwarka:

Spektrumlab Akustyka w budownictwie i w środowisku, hałas (Katalog usługi)

Miniaturka domeny spektrum-lab.com3 lat/aSMS

Otwórz spektrum-lab.com

Dobra akustyka jest miarą jakości

SpektrumLab logo akustyka Warszawa

Oferujemy inwestorom i projektantom konsulting w zakresie akustyki.

Pracujemy w dwóch językach - polskim i angielskim.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie akustyki na każdym etapie realizacji inwestycji – od planowania, poprzez raport środowiskowy, projekt budowlany i wykonawczy, aż po pomiary porealizacyjne.


Wykonamy dla Ciebie:

 • pomiary hałasu i modelowanie akustyki w środowisku i w budynkach;

 • obliczenia i pomiary hałasu od systemów wentylacji – HVAC;

 • w celu dotrzymania norm hałasu zaprojektujemy właściwe zabezpieczenia, np. ekrany akustyczne, obudowy dźwiękochłonne, tłumiki akustyczne;

 • analizy oddziaływania hałasu na projektowany budynek, a nastepnie wytyczne akustyczne fasad, ścian i stropów;

 • zaprojektujemy akustykę pomieszczeń;

 • dobierzemy właściwe materiały akustyczne do adaptacji wnętrz, m.in. ograniczenia czasu pogłosu, poprawy zrozumiałości mowy;

 • pomożemy w wyciszeniu pomieszczeń i spełnieniu obowiązujących norm ochrony przed hałasem.

Ponadto wykonamy testy izolacji akustycznej ścian, czasu pogłosu i innych parametrów akustyki wnętrz.

Opracujemy również analizy i pomiary akustyczne na potrzeby certyfikacji BREEAM i LEED.


Szybko, skutecznie i sumiennie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Zyskaj setki linków
 1. Komentarze
 2. Podgląd
 3. Podobne
 4. Wpis
 5. Najpopularniejsze
 6. Odwiedzający
Widok pełny
Komentując promujesz stronę!

Komentowana strona WWW zyskuje link ze strony głównej.
Dodaj komentarz spektrum-lab.com teraz!

Skomentuj spektrum-lab.com

Komentarze / opinie publikowane są od razu.

Szybki podgląd strony WWW

wwwPreview v3.6 z sierpnia 2018: podgląd w przygotowaniu;
Podgląd strony nie jest jeszcze gotowy - prosimy sprawdzić za godzinę...

Katalog SEO zawiera 10 podobnych stron WWW:

 • Pomiary środowiska pracy W akredytowanym laboratorium środowiska pracy ENVILAB-EKO klienci znajdą szeroką ofertę usług dotyczących badań wymaganych przez przepisy prawa pracy, a także ochrony środowiska. To firma, która zatrudnia wykształconą kadrę z wieloletnim doświadczeniem w branży. Posiada laboratorium wyposażone w nowoczesny sprzęt pomiarowy. Z usług tych mogą korzystać klienci (firmy) z całej Polski.
 • pomiar hałasu Hałas jest czynnikiem wpływającym ujemnie na nasze zdrowie. Nie pozwala zasnąć i wykonywać wielu codziennych, naturalnych czynności. Może być też źródłem stresu. Dlatego ważne jest, aby się przed nim chronić. Nasza firma Eco-Noise, która wykonuje usługi z zakresu wszelkich pomiarów hałasu w środowisku, oferuje możliwość dokonania na danym terenie lub w obiekcie profesjonalnych analiz akustycznych, które są przeprowadzane przez wysoko wykwalifikowanych wibroakustyków. Doradzamy także, jak wybrać...
 • akustyka Warszawa Zapraszamy Państwa gorąco do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez firmę EwkAkustika, która znajduje się w Warszawie. Świadczymy wszechstronne usługi z zakresu dziedziny akustyki wnętrz i ochrony przed hałasem w obiektach budowlanych. Nasze projekty realizujemy między innymi w salach koncertowych, kinach, filharmoniach, halach widowiskowo-sportowych oraz teatrach. Przeprowadzamy ekspertyzy, konsultacje oraz pomiary akustyczne, a także projekty zabezpieczeń przeciwhałasowych.
 • Strona firmy budowlanej akustyka to specjalność firmy Pro Acoustic. Ich bezspoinowe tynki akustyczne doskonale pochłaniają dźwięki i zmniejszają pogłos. Tynki akustyczne kładzione są metodą natryskową. Są odpowiednie dla każdego pomieszczenia i są łatwe w utrzymaniu. Tynki akustyczne są dostępne praktycznie w każdym kolorze i o różnej gramaturze. Wygłuszanie pomieszczeń poprzez natryskowe tynki akustyczne to skuteczne i niedrogie rozwiązanie. Metoda ta doskonale sprawdza się w: szkołach, dworcach, basenach, urzędach.
 • Producent i sprzedawca ustrojów akustycznych Mega Acoustic to znany producent i sprzedawca ustrojów akustycznych. Panele akustyczne służą do poprawy jakości dźwięku oraz walki z nadmiernym hałasem.
 • Sklep internetowy z panelami akustycznymi Skelp internetowy z innowacynymi ustrojami do adaptacji akustycznej wnętrz. W ofercie m.in. panele i dyfuzory akustyczne oraz mteriały do wyciszania pomieszczeń.
 • akustyka Słuchu GEERS W naszej firmie od ponad 60 lat specjalizujemy się w realizowaniu produktów mających na celu pomóc osobom niedosłyszących. Dostarczamy nowoczesne aparaty słuchowe oraz wszelkie akcesoria realizowane z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Gwarantujemy naszym klientom aparaty, które dostosowane mogą być od indywidualnych potrzeb i możliwości naszych klientów. Nasi specjaliści zapewniają fachowe doradztwo.
 • Adaptacje akustyczne i wyciszanie pomieszczeń Firma Akutech została założona przez pasjonatów akustyki. Zajmujemy się adaptacją akustyczną wnętrz oraz wyciszeniem pomieszczeń i stanowisk pracy. Wykonujemy obudowy oraz ekrany dźwiękochłonne. Dodatkowo zajmujemy się produkcją i sprzedażą paneli akustycznych ściennych.
 • Pomiary emisji Lab-serwis zajmuje się pomiarami emisji pyłów i gazów do atmosfery jak i innymi pomiarami na stanowiskach pracy. Posiadamy akredytację PCA a w naszym laboratorium pracują tylko wysoce wykwalifikowani pracownicy. Zapraszamy do współpracy.
 • Izolacje akustyczne Sklep internetowy oferujący szeroki zakres systemów do izolacji dźwiękowej, systemów przeciw wibracyjnych oraz materiały pochłaniające hałas.
Kategorie wpisu:
Raport błędu:
 Przyśpiesz indeksację:
  Wygląd linku:

  Spektrum-lab.com w Katalogu SEO - skomentuj!

  Najpopularniejsze słowa na stronie:

  • Lista najpopularniejszych słów nie jest jeszcze dostępna do pobrania...

  Wczytuję statystyki...

  ↑↑↑

  Katalog SEO nie odpowiada za treść zewnętrznych stron WWW ani linków sponsorowanych (reklam). Wszystkie linki, opisy, grafiki/zdjęcia do pobrania są darmowe, ale mogą być nieaktualne. Odwiedzając Katalog SEO akceptujesz jego regulamin. Copyright © 2006-2017 SublimeStar.com Walerian Walawski.

  SublimeStar.com